WASZA SCENA MUZYCZNA

Chcesz doskonalić swój warsztat wokalny? "Mówię i śpiewam świadomie" to książka dla Ciebie!

Każdy z nas chce mieć zdrowy głos, który jest naszą „wizytówką”, nie tylko, podczas gdy śpiewamy, ale także gdy prowadzimy dialog z innymi, czy prezentujemy się podczas rozmowy z drugą osobą. Dotyczy to nas wszystkich. Nauczycieli, piosenkarzy, aktorów, polityków, lekarzy, prawników. Właśnie dla tych, którzy zdają sobie sprawę, jak ważny jest nasz głos i sprawne operowanie nim, jest ta książka. Autorka przedstawia szereg profilaktycznych narzędzi rehabilitacyjnych, które pomogą nam świadomie polepszać swój głos i dadzą nam możliwości pracy nad poprawnym mówieniem i śpiewaniem. Dzięki książce dopracujemy wszystkie niedociągnięcia i manieryzmy, a dodatkowo rozwiniemy możliwości swojego głosu. 

Autorka podkreśla problemy, z jakimi często borykają się soliści jak np. (postawa, uelastycznienie aparatu artykulacji i kontrola napięcia mięśniowego) wpływające jednak znacząco na fonację. Pokazuje, jaki powinien być prawidłowy oddech i uzyskiwanie rezonansu.

Dużą wartością dla książki jest dołączony do szeroki zestaw praktycznych ćwiczeń z precyzyjnymi wskazówkami, co czyni ją atrakcyjną również dla logopedów, którzy są dziś bardzo ważną osobą dla każdego wokalisty. Książka napisana jest w przystępny sposób, zawiera liczne ilustracje. Jeżeli chcesz znaleźć luki w swoim śpiewaniu i popracować nad całościowym doskonaleniem głosu to zdecydowanie powinieneś sięgnąć właśnie po tę pozycję. Książkę polecamy nie tylko dla wokalistów, lecz także nauczycieli śpiewu, logopedów, wszystkich tych, którzy chcą rozwijać świadomie swój głos. Książkę w promocyjnej cenie kupisz tutaj →  LINK.