WASZA SCENA MUZYCZNA

Katy Perry ogłasza nową datę premiery albumu. Gwiazda popu zaprezentowała singiel "Daisies".

Nowy album Katy Perry ukaże się 14 sierpnia za pośrednictwem Capitol Records

W czwartek na fanpage’u Perry pojawił się klip potwierdzający datę wydania albumu. W piątek o północy gwiazda popu opublikowała główny singiel albumu, „Daisies”. Nadchodząca płyta, tytuł nieznany obecnie, to pierwsza nowa płyta Katy Perry od trzech lat. W zeszłym roku artystka nagrała kilka samodzielnych singli, w tym „Never Really Over”, „Small Talk” i „Harleys in Hawaii”. W marcu wrzuciła „Never Worn White”, balladę, która odpowiedziała na jej obawy przed ślubem.

Dziś gwiazda wystąpi na żywo w In the House, trzydniowym wydarzeniu organizowanym przez aplikację Houseparty z video-czatu. Wystąpią również John Legend, a także Snoop Dogg, Zooey Deschanel i 2 Chainz.

Perry rozpoczęła rok 2020, wygrywając sprawę w sądzie, w sporze o rzekomy plagiat z 2013 roku (chodzi o piosenkę „Dark Horse”), o który została pozwana przez rapera Flame’a. Raper uważał, że jest to plagiat jego utworu pt.  „Joyful Noise”. „To ważne zwycięstwo dla twórców i przemysłu muzycznego” – powiedziała prawniczka Perry, Christine Leper w swoim oświadczeniu. A Wam jak się podoba najnowszy utwór artystki?ystą