WASZA SCENA MUZYCZNA

Top 5 dynamicznych mikrofonów wokalnych do nagrywania na żywo i w domu!

Możesz użyć dobrego mikrofonu dynamicznego do uniwersalnych nagrań, od perkusyjnych werbli, po wokal i wzmacniacze gitarowe.

Mikrofony dynamiczne są doskonałą inwestycją. Jeśli masz tendencję do przełączania się między instrumentami podczas sesji muzycznych, to są one idealne. Kupując Mikrofon Dynamiczny, nie musisz kupować różnych mikrofonów dla różnych instrumentów. Wszechstronne zastosowanie mikrofonu dynamicznego czyni go jednym z najlepszych, najbardziej poszukiwanych produktów na rynku. Istnieje wiele marek do wyboru. 

Oto 5 najlepszych mikrofonów dynamicznych na rynku.

Mikrofon dynamiczny firmy Audio Technica jest jednym z najlepszych produktów wyjściowych dla każdego, kto kupuje swój pierwszy w historii mikrofon i potrzebuje dobrego punktu wyjścia. AT2020 jest mikrofonem ręcznym z cyfrowym wyjściem USB, który ułatwia podłączenie do komputera i wykonywanie cyfrowych nagrań. Zawiera on również wyjście ΧLR, które łączy się z konwencjonalnym wejściem mikrofonowym, dzięki temu można podłączyć go podczas występów na żywo.

Gładka częstotliwość, którą produkuje ten produkt, jest najlepsza do nagrywania instrumentów, wokalu, a nawet podcastów. Dwa różne wyjścia sprawiają, że jest on idealny nie tylko do użytku wewnętrznego, ale również zewnętrznego, co jest doskonałym dodatkiem dla każdego, kto stara się poszerzyć swoje horyzonty muzyczne. AT2020 posiada również wbudowane już gniazdo słuchawkowe, które jest świetne do sprawdzania wyjścia mikrofonowego i jest wolne od wszelkich opóźnień. „Carrdioid pattern”, który jest produkowany w Audio-Technicas mics pomoże zredukować wszelkie niepożądane dźwięki z przodu i z tyłu, które mogłyby wpłynąć na jakość.

Jeśli szukasz mikrofonu, który jest w stanie odfiltrować dziesiątki niepożądanych dźwięków i bez problemu przechwycić własne wyjście, AT2020 jest jednym z najlepszych specjalistycznych mikrofonów w tej dziedzinie. Wyposażony jest również w podstawkę, która nie będzie miała problemu z utrzymaniem wagi samego mikrofonu.

Audio Technica stworzyła mikrofon, który jest idealny dla każdego, kto chce nagrywać lub występować na żywo zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz i jest jedną z najlepszych inwestycji na świecie. Płynne wyjście i czysty dźwięk jest bezlitośnie chwalony przez klientów i gwarantuje najwyższą jakość pracy wokaliście.

Mikrofon najtaniej kupisz tutaj: LINK 

Shure jest firmą, która specjalizuje się w produkcji jednych z najlepszych mikrofonów, a ich produkty są najczęściej używane przez najlepszych specjalistów. Oznacza to również, że ich cena jest nieco wyższa. Jednak na mikrofonie nie można oszczędzać. Jeśli chcesz mieć mikrofon, który będzie Ci służył przez lata i zapewni Ci dźwięk HD, ten mikrofon Cię zachwyci!

SM7B jest znany z tego, że ma płaską częstotliwość, która zapewnia szczególnie ostre i czyste wyjście, które nie da ci opóźnienia podczas treningu i sesji nagrywania. Odtworzy Twoje wokale i instrumenty dokładnie tak, jak są i nie będziesz musiał się martwić o to, że mikrofon będzie zniekształcał lub zniekształcał oryginalny dźwięk, który produkujesz. Bez względu na to, czy będziesz śpiewał, czy kołysał się na gitarze, mikrofon przechwyci dźwięk bezbłędnie, aby pomóc Ci jak najlepiej reprezentować muzykę, którą tworzysz, tylko w najlepszym świetle.

Shure dołożył również starań, aby poprawić odrzucenie elektromagnetycznego szumu, który był obecny w niektórych ich poprzednich mikrofonach, ale nie w tym! Będziesz „odizolowany” od wszystkich zakłóceń, które mogą być spowodowane przez inne urządzenia znajdujące się wokół Ciebie; jak telefony, monitory i tym podobne.

Mikrofon najtaniej kupisz tutaj: LINK

Behringer jest jedną z tych marek, które mogą spodobać się każdemu, ich produkty mają to, co najlepsze ze wszystkich mikrofonów na rynku. XM8500 ma jedne z najlepszych zakresów dźwięku i może uchwycić istotę Twojego instrumentu i wokalu z niewielkim lub żadnym wysiłkiem; nie będziesz musiał martwić się o opóźnienia lub zakłócenia. Cena jest fenomenalna dla tych, którzy mają ograniczony budżet ale nadal chcą doświadczyć zalet posiadania dobrego, wysokiej jakości mikrofonu, który może wiernie nagrywać i odtwarzać dźwięk.

Behringer jest szeroko chwalony za oferowanie więcej za mniej. Niska cena może czasem oszukiwać i oferować produkty złej jakości, ale w tym przypadku to stwierdzenie nie jest prawdziwe. Jeśli chcesz dopiero zacząć nagrywać i brać udział w występach na żywo, dobrze byłoby wypróbować ten sprzęt, który będzie Ci towarzyszył przez lata. Jest to jeden z najlepszych zakupów, jakie można zrobić, jeśli szukasz długoterminowego towarzysza do śpiewania!

Jeśli nie możesz wydać 1000 zł na mikrofon a nadal chcesz mieć mikrofon, który będzie wiernie odtwarzać wszystkie dźwięki, ten mikrofon jest dla Ciebie.

Bardzo nam się podoba, że Behringer pokazał rynkowi, że nawet tańsze mikrofony mają wiele do zaoferowania. Ten produkt zajmuje drugie miejsce w kategorii mikrofonów dynamicznych na Amazonie i łatwo zrozumieć dlaczego. Myślisz, że dostaniesz tylko tani, średnio brzmiący mikrofon, ale jesteś zaskoczony dynamicznym mikrofonem, którego dźwięk jest porównywalny do mikrofonu dwa razy droższego! Nie zawiedziesz się na produkcie Behringera, jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Najtaniej mikrofon kupisz tutaj: LINK 

Kolejny mikrofon marki Shure, średnia pólka cenowa, więc dla tych którzy szukają złotego środka. Został specjalnie dopasowany, aby mieć rozszerzoną i gładką częstotliwość, aby zapewnić ci tylko najlepsze reprodukcje dźwięku, jakie możesz uzyskać.

Wzór kardioidalny został zaprojektowany tak, aby odbierać tylko dźwięk dochodzący z przodu mikrofonu i przepuszczać tylko minimalny dźwięk z boków oraz skutecznie eliminować wszelkie szumy tła. Dynamiczna wkładka radzi sobie nawet z najbardziej agresywnymi rodzajami wysokich tonów bez żadnych skośnych odgłosów, opóźnień czy zniekształceń, czyniąc ten mikrofon jednym z najlepszych, najsilniejszych mikrofonów na świecie.

 

Nieważne, czy grasz wysokie tony E na solówkach gitarowych, czy też melancholijną balladę z pogłębionymi dźwiękami G, ten mikrofon odbierze wszystkie te dźwięki i wiernie je odtworzy. Szczególną cechą tego modelu jest to, że jest bardzo wytrzymały.

Mikrofon dynamiczny Shure’a jest najlepszym wyborem dla każdego, kto chce poszerzyć swoje horyzonty nagraniowe lub poprawić dźwięk podczas koncertów. Mikrofon ten ma doskonałą cenę, za którą otrzymujesz zarówno dźwięk wysokiej jakości, jak i solidną konstrukcję.

Najtaniej mikrofon kupisz tutaj: LINK

AKG jest jedną z najbardziej popularnych marek na rynku muzycznym, i to nie tylko ze względu na dynamiczne mikrofony, które sprzedają. Są onI również odpowiedzialnI za jedne z najlepszych słuchawek i wszelkiego rodzaju mikrofony na wszelkiego rodzaju okazje. Wybierając ten dynamiczny mikrofon, możesz być pewien, że uzyskasz zadowalającą jakość, za uczciwą cenę.

AKG D5 ma trwałą i solidną konstrukcję, która zapewnia, że ten mikrofon nie złamie się podczas upadku. Ponieważ wypadki zdarzają się bardzo często i w większości przypadków w sposób nieprzewidywalny, firma AKG zadbała o to, aby jej produkt był przed tym bezpieczny. Kardioidalny wzór biegunowy został również wprowadzony do tego mikrofonu AKG, aby zachęcić do uzyskania wysokiej wartości przed sprzężeniem zwrotnym. Jest on głównie przystosowany do przechwytywania wysokoczęstotliwościowych dźwięków gitar lub kobiecego wokalu i tu sprawdza się najlepiej, gdy jest używany w takich środowiskach. Męskie wokale mogą brzmieć nieco mulisto z tym konkretnym modelem.

AKG ma najlepszą równowagę pomiędzy czystością, sprzężeniem zwrotnym, ciepłem i mocą. Istnieje szeroki zakres dynamiki i możesz być pewien, że znajdziesz dobrego towarzysza na lata.

AKG udowodniło, że zdominowało wiele kategorii sprzętu muzycznego, a ten dynamiczny mikrofon nie jest wyjątkiem. Ma ciepłą, czystą i mocną reakcję na większość dźwięków, na które go wystawisz, a sprzężenie zwrotne jest ostre i płynne, bez zniekształceń.

Najtaniej mikrofon kupisz tutaj: LINK