WASZA SCENA MUZYCZNA

Najlepsi i najciekawsi wokaliści młodego pokolenia! Część 1.

Przemysł muzyczny jest miejscem, w którym rodzą się młode gwiazdy. Wielu z dzisiejszych topowych wokalistów i wokalistek jest poniżej 25 roku życia. W rzeczywistości wielu piosenkarzy i gwiazd muzyki pop jest znana na świecie w znacznie młodszym wieku. Te młode osoby potrafią sobie radzić w branży mimo młodego wieku. Niektórzy z nich mogą za parę lat być mniej popularni, a inni dalej w zawrotnym tempie rozwijać swoją karierę. Jednak bez wątpienia dziś są na fali wśród piosenkarzy poniżej 25 roku życia. A kto Twoim zdaniem z listy którą przedstawiamy poniżej ma największy talent?

Od czołowych artystów, takich jak Kane Brown, po nowych wokalistów popowych, takich jak Zendaya, ta lista piosenkarzy poniżej 25 roku życia oferuje szeroki wachlarz głosowych wrażeń – jak również kilku artystów o ugruntowanej pozycji, którzy wciąż są w czołówce. Krótko mówiąc, wszyscy ci wspaniali młodzi śpiewacy zdobyli sławę w branży i wszyscy mogą mieć przed sobą długą karierę.

Sprawdź pierwszą część wokalistów, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Prawdopodobnie nie o wszystkich z nich słyszałeś. To prawdziwe perełki!

Kim Tae-hyung (po koreańsku: 김태형; urodzony 30 grudnia 1995 r.), znany również pod pseudonimem V, jest południowokoreańskim wokalistą, autorem tekstów, producentem płyt i aktorem. Jest wokalistą południowokoreańskiej grupy BTS.

LISA – Lalisa Manoban (ur. 27 marca 1997 r.), znana zawodowo pod mononimem Lisa, jest tajską wokalistką z Korei Południowej i członkinią grupy dziewczęcej K-pop BlackPink, działającej w ramach YG Entertainment.

Billie Eilish Pirate Baird O’Connell urodzona 18 grudnia 2001 jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów piosenek. Po raz pierwszy zyskała zainteresowanie mediów w 2015 roku, kiedy to zamieściła piosenkę „Ocean Eyes” w SoundCloud, a następnie została wydana przez zależną od Interscope Records firmę Darkroom. Piosenka została napisana i wyprodukowana przez jej brata Finneasa, z którym współpracuje przy muzyce i występach na żywo.

Shawn Peter Raul Mendes, urodzony 8 sierpnia 1998, jest kanadyjskim piosenkarzem i autorem tekstów piosenek. Zwrócił na niego uwagę kierownik artystyczny Andrew Gertler (Island Records A&R Ziggy Chareton), co doprowadziło do podpisania umowy z wytwórnią. Od tego czasu wydał trzy albumy studyjne, zrealizował trzy światowe trasy koncertowe i otrzymał kilka nagród.

Karla Camila Cabello Estrabao, urodzona 3 marca 1997 roku, jest kubańsko-amerykańską piosenkarką i autorką tekstów piosenek.

Zyskała rozpoznawalność w lipcu 2012 jako jedna z wokalistek girlsbandu Fifth Harmony powstałego podczas drugiej edycji amerykańskiej wersji programu The X Factor.

Park Ji-min (po koreańsku: 박지민; urodzony 13 października 1995 r.), bardziej znany jako Jimin, jest południowokoreańskim piosenkarzem, autorem piosenek i tancerzem. W 2013 roku zadebiutował jako członek południowokoreańskiego zespołu BTS, pod szyldem wytwórni Big Hit Entertainment.

Kim Ji Soo (ur. 3 stycznia 1995 r.), znana zawodowo pod pseudonimem Jisoo, jest koreańską wokalistką z Korei Południowej i członkinią grupy dziewczęcej K-pop BlackPink, działającej w ramach YG Entertainment.

Zendaya Maree Stoermer Coleman, urodzona 1 września 1996 roku), znana jako Zendaya, jest amerykańską aktorką i piosenkarką. Zaczynała swoją karierę jako modelka i rezerwowa tancerka, a następnie zdobyła uznanie za rolę Rocky Blue w sitcomie Disney Channel Shake It Up (2010-2013). W 2013 roku Zendaya była uczestniczką szesnastego sezonu serii konkursowej Taniec z gwiazdami.

Melanie Adele Martinez, (ur. 28 kwietnia 1995 r., jest amerykańską piosenkarką, aktorką, reżyserką, fotografką i scenarzystką. Urodziła się w Astorii w Queens, a wychowała w Baldwin w Nowym Jorku. W 2012 roku, po występie w amerykańskim telewizyjnym programie talentów wokalnych „The Voice”, zyskała uznanie. Po tym programie wydała swój debiutancki singiel „Dollhouse”. Podpisując kontrakt z Atlantic Records, wydała swoją debiutancką EP-kę, również zatytułowaną „Dollhouse” (2014).

Grace Avery VanderWaal, (ur. 15 stycznia 2004 r.), jest amerykańską piosenkarką i autorką tekstów. Wcześnie zdobyła szerokie uznanie i jest znana z charakterystycznego wokalu, często towarzyszy jej ukulele.