WASZA SCENA MUZYCZNA

Kwiat Jabłoni wystąpi ze specjalnym koncertem online!

Tym razem, duet przygotował niespodziankę i zagra pełny koncert, w warunkach domowych! Wszyscy tęsknimy za muzyką na żywo, więc wszyscy fani zespołu mogą być usatysfakcjonowani. Koncert odbędzie się już 29 maja. Polecamy i zapraszamy! 

“W ramach trasy “pożegnanie z niemożliwym” mieliśmy spotkać się z widzami na 20 koncertach. Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała nam jednak plany i 3/4 zaplanowanych wydarzeń nie odbyło się.
Chcąc ponownie doświadczyć samemu oraz dać ludziom również możliwość doświadczenia muzyki na żywo, postanowiliśmy zorganizować specjalny, pełnowymiarowy koncert online. Usłyszycie podczas niego materiał z debiutu oraz kilka niespodzianek.” – Kasia i Jacek
 

Kwiat Jabłoni to rodzeństwo, które w szybkim tempie zyskało ogromną popularność w kraju. Ich muzyka to mieszające się ze sobą folk i pop. Duet łączy elektronikę z instrumentami akustycznymi, tworząc piękne piosenki bogate w ciekawe, intrygujące teksty. Połączenie pianina i mandoliny to symbol muzyków. Robili to już wcześniej między innymi Brad Mehldau i Chrisa Thile. Perkusja elektroniczna nadaje muzyce dozy nowoczesności i dynamiki, dzięki temu brzmienie duetu jest niepowtarzalne i oryginalne. Kwiat Jabłoni wystąpił już na wielu dużych festiwalach. Aktualnie szykuje nowy, drugi album. Czekamy z niecierpliwością!