WASZA SCENA MUZYCZNA

Paweł Domagała zaskoczył wydaniem klipu do nowego singla!

Premiera „Wracaj” jest trochę potrwa, ale Paweł Domagała pokazał więcej kart. Jedną z tych kart jest teledysk do utworu „Popatrz na mnie”, który właśnie pojawił się w Internecie. Tancerze Zofia Rudnicka i Zbigniew Czapski-Kłoda wystąpili w klipie przygotowanym w trybie „alienacji społecznej”.

Tekst tej piosenki napisał Paweł Domagała, który skomponował muzykę z producentem muzycznym piosenki Łukaszem Borowieckim. Paweł Łukomski jest odpowiedzialny za reżyserię teledysku, znany już z innych produkcji video dla artysty jak: „Weź nie pytaj”, „Wystarczę ja” i „Czasami”. Album „Wracaj” ukaże się 20 listopada. Paweł Domagała powiedział – to będzie powrót do poczucia dojrzałości, odwaga, by iść naprzód, odwaga ta wymaga dążenia do twojej woli bez szkody dla świata. – „Wracaj” to także powrót do prostoty muzyki. Łukasz Borowiecki dodał, że na albumie usłyszymy także amerykańską muzykę gitarową i piosenki ludowe.

Paweł i Łukasz przygotowali także koncerty akustyczne (20 czerwca 2020 r.) Transmitowane przez studio nagrań i koncertów „WDobrym Tonie Studio” (20 czerwca 2020). 

Część dochodów z koncertu zostanie przekazana Fundacji Anny Dymnej, która na co dzień dba o osoby dorosłe z niepełnosprawnością intelektualną. Trzymamy kciuki za udany koncert i zapraszamy Was do oglądania!