WASZA SCENA MUZYCZNA

Damien Kavich - od zawsze samouk i tym samym doskonały przykład, że aby spełniać marzenia potrzebna jest codzienna praca i wiara we własne możliwości.

Miłośnik muzyki gospel, romantycznych ballad oraz soundtracków z musicali i Disneya . Na co dzień zapalony montażysta, niebanalny fotograf, kreatywny artysta i przyjaciel wszystkich ♥ 

Dzięki chęci poznawania świata, wrażliwości i otwartości na ludzi spełnia swoje największe marzenie, jakim jest możliwość komunikowania się za pomocą muzyki. Od roku organizator i realizator konkursu #WeAreONE.

Damien to także jeden z trójki zwycięzców naszego konkursu wokalnego na grupie WASZA SCENA MUZYCZNA . Urzekł nas swoim autorskim utworem pod tytułem: „Małgosia i Jaś”. Piosenka jest bardzo nastrojowa. Od razu czuć charyzmę artysty. Głos bardzo wrażliwy, czysty, prawdziwy. Historia, którą opowiada w tekście utworu artysta nawiązuje do tytułowych „postaci”, obrazek, który maluje się w połączeniu z muzyką przenosi Nas do świata wokalisty, w którym zdecydowanie chcemy zostać na dłużej! Jest to romantyczna ballada, która dotyka prosto w serducho. 

Damien Kavich to wokalista uniwersalny!

Damien posiada na swoim kanale na serwisie youtube mnóstwo nagrań coverów. Są tam zamieszczone między innymi nagrania coverów takich artystów jak Adele, Kortez czy grupy Zakopower. Artysta nie stroi także od duetów. W jednym z nagrań podejmując się zaśpiewania „My heart will go on” wielkiej Celine Dion. To pokazuje, jak bardzo otwarty jest wokalista i jak „bogaty” jest jego artystyczny świat. Słychać także, że inspiracje Damiena przełożyły się na jego autorską twórczość, gdzie muzyk stawia na przekaz, zbudowanie napięcia. Jego głos potrafi „przemówić”. Czasami drżący, wyraźnie czysty, przez co prawdziwy. Muzyka to emocje, a w śpiewaniu Damiena ich nie brakuje! 

Emocje, emocje i jeszcze raz...!

Emocje w śpiewaniu i umiejętność ich przekazania cechuje wielkich wokalistów. Damien zdecydowanie chce takim być. W nagraniach, które możecie posłuchać na jego kanale youtube można usłyszeć, że stawia na przekaz. Przeżywa każde zaśpiewane słowo, przez co staje się nie tylko autentyczny, ale także bliski słuchaczowi. Od razu można go „polubić” i „zaufać”. Warsztat wokalny i praca nad nim, o czym wspomina sam artysta w notce prasowej o sobie, podkreśla także jego profesjonalne podejście do wykonywania zawodu wokalisty. 

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia oficjalnego profilu Damiena na FB: LINK, a także jego kanału na youtube: LINK