WASZA SCENA MUZYCZNA

Kuba Krajkowski to między innymi uczestnik pierwszej edycji popularnego programu "The Voice Kids".

Kuba ma 15 lat, pochodzi z Działdowa , śpiewa na scenie od 8 lat .
Gdy miał 7 lat zaczął uczęszczać na zajęcia wokalne. Brał udział w różnych konkursach i festiwalach wokalnych, gdzie często zajmował pierwsze miejsca i był wyróżniany. 

Był uczestnikiem I edycji The Voice Kids. Brał udział w plenerowych koncertach Voice Kids  & The Voice of Poland w Kołobrzegu, Gliwicach czy Szczecinie. Młody wokalista skończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Dużo wolnego czasu  spędza  właśnie na grze na tym instrumencie. Kuba ma nadzieję że w przyszłości, będzie występował na scenie, sam sobie akompaniując. 

Ma już za sobą pierwsze takie występy, wykonując wybrany utwór, ale marzy mu się zagranie całego koncertu. W sierpniu 2019 r wydał swój autorski utwór „Każda chwila” . Jakub pracuje nad swoim wokalem, uczęszcza na zajęcie do Studia Artystycznego Metro przy Teatrze Buffo w Warszawie, oraz chętnie korzysta z różnych warsztatów wokalnych. W tej chwili jest uczniem ósmej klasy i bardzo chciałby swoją naukę kontynuować w Warszawie. Kocha muzykę, scenę, publiczność .

Kuba urzekł nas czystością swojego głosu!

Mimo, że Kuba posiada już autorski repertuar, to do konkursu WASZEJ SCENY MUZYCZNEJ zgłosił cover „Treat you better” – Shawna Mendesa. Słuchając wykonania Kuby, od razu poczujecie się bardzo przyjemnie. Piękna, nieskazitelnie czysta barwa głosu. Pewnie stawiane dźwięki, których chce się po prostu słuchać. Mówiąc w skrócie, jeśli wykonywać covery, to właśnie tak. Piosenki Shawna Mendesa są taneczne, luźne, lekkie i nie potrzeba dopisywać do nich alternatywnych wersji. W wokalu Kuby, słychać jak bardzo rozwinął się od czasu programu The Voice Kids 1, w którym brał udział. Widać, że nie spoczął na lurach i ciągle się rozwija. Przeszedł mutacje, a jego głos nabrał „męskości”. 

Młody wokalista wydał także swój singiel "Każda chwila"!

Kuba jest współautorem muzyki do singla „Każda chwila”, którego premiera miała miejsce 16 sierpnia ubiegłego roku. Za muzykę odpowiada także Grzegorz Ryba, natomiast za tekst Michał Kozłowski. Jest to pierwsza autorska piosenka młodego artysty i trzeba przyznać, że debiut jest bardzo udany. Nastolatek śpiewa w utworze, że ma wiele marzeń do zrealizowania i że jest w tym miejscu, w którym może wierzyć w ich realizację. Jest to nietuzinkowy przekaz nastolatka, pełnego życia i pozytywnie nastawionego do świata. Muzycznie jest popowo, nowocześnie, klimatycznie. 

Młodzi uczestnicy „The Voice Kids” nie zawsze umieją poradzić sobie z popularnością po programie. Kuba zdecydowanie umie! Jest bardzo mądrym, dojrzałym nastolatkiem, a co najważniejsze, chce się uczyć i rozwijać. Miejsce, takie jak Teatr Buffo, do którego uczęszcza na zajęcia, to z pewnością możliwość dalszego rozwoju dla młodego wokalisty. Trzymamy kciuki za Kubę i życzymy powodzenia w dalszej karierze wokalnej, a Was zapraszamy na oficjalny kanał na youtube wokalisty!