WASZA SCENA MUZYCZNA

Czwórka organizuje konkurs dla zespołów muzycznych! Wydaj płytę z „Będzie Głośno”!

Polskie Radio S.A. zaprasza do udziału w konkursie w którym do wygrania jest wydanie płyty. W konkursie mogą wziąć udział polskie zespoły muzyczne, które nie mają podpisanego kontraktu z wytwórnią płytową. To bardzo ciekawa inicjatywa dająca możliwość wypromowania się wielu zespołom. WASZA SCENA MUZYCZNA zaprasza Was do udziału i życzy powodzenia! Poniżej dokładne informację od organizatora. Nie zwlekajcie i zgłoście się już dziś! 

A oto szczegółowe informację od organizatora: 

„Organizator

Organizatorem konkursu jest jest Polskie Radio S.A. 

Uczestnicy

W konkursie mogą wziąć udział polskie zespoły muzyczne, które nie mają podpisanego kontraktu z wytwórnią płytową. 

Opis

Celem konkursu jest promowanie polskich zespołów, które nie mają podpisanego kontraktu z wytwórnią płytową oraz posiadają gotowy „nagrany” materiał na płytę (co najmniej 8 utworów) . Do konkursu będą przyjmowane nagrania mieszczące się w formule muzycznej „Czwórki”. Zapraszamy przedstawicieli różnych odmian rocka, reggae, dancehall/ ragga, hip hopu, nowych brzmień, elektro, artystów wykorzystujących motywy etniczne.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie konkursu. Zgłoszenie powinno zawierać opis i zdjęcie zespołu, a także link do gotowego materiału na płytę. 

 

Nagrody

Główną nagrodą jest wydanie płyty z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia, teledysk do singla promującego debiutancki album, sesja zdjęciowa i promocja na antenie Czwórki i w mediach społecznościowych. 

Nagroda za najlepszą muzykę piosenki: 2.500 zł

Nagroda za najlepszy tekst piosenki: 2.500 zł

Termin
Zgłoszenia będą przyjmowane do 17 lipca 2020 r.”

Strona konkursu

źrodło: https://www.polskieradio.pl/10/5359