WASZA SCENA MUZYCZNA

Śpiewa, pisze teksty, tworzy własne piosenki. Angee (Angelika Gawin) wydała właśnie teledysk do piosenki "Obsesja".

Utalentowana wokalistka pochodząca z Chojnic jest bardzo aktywna na polskiej scenie muzycznej. Śpiewa od lat i jest to jej wielka pasja. 27 letnia artystka jest wszechstronnie utalentowaną, młodą wokalistką, która lubi zaskakiwać! Wczoraj (19.06) miała miejsce premiera teledysku Angee do piosenki „Obsesja”. Teledysk powstał dzięki MS Studio Video w Chojnicach, podkład do piosenki stworzył Ireneusz Praczuk, a za mix odpowiadał Kamil Łukasik. 

 

Poznajcie ANGEE!

Angee od najmłodszych lat uczęszczała do wielu zespołów muzycznych i tanecznych, a śpiewała już od czasów szkolnych. Pierwsze kroki na scenie stawiała już w Szkole Podstawowej. Oprócz śpiewania, jej pasją jest również taniec. W 2014 roku miała premierę jej pierwsza piosenka pod tytułem: „Nie oddalaj się”.  Ma na koncie dwie płyty „Mazaje” oraz „Słowa to Ty”. Mazaje miały swoją premierę między innymi w Radio Weekend FM. W muzyce artystki słychać jej inspiracje taneczne, co przekłada się na jej styl muzyczny. Angee kocha pisać piosenki i tworzyć. W swoją pasję wkłada 100 procent siebie. Od 7 lat współpracuje z dwoma producentami Liberthezem i DJ Limak. Niedawno wokalistka nawiązała również współpracę z DJ Candynoize, który stworzył remix do piosenki „Z tego samego miasta”. 

W Piątek 19.06 ukazał się długo oczekiwany przez fanów artystki teledysk do piosenki "Obsesja"!

Piosenka Obsesja jest to czwarta piosenka z płyty „Słowa to Ty”.  Utwór mówi o dziewczynie, która obsesyjnie gna do człowieka, który nie jest tego wart. Ma obsesję na jego punkcie i nie umie sobie z tym poradzić. Mimo wszystko wie, że jej zainteresowanie tym człowiekiem jest złe. Ten człowiek po prostu nie zasługuje na jej uwagę. Jest jak „chodzące zło”, które niszczy jej psychikę i chciałaby od tego uciec. Wyładowanie energii i emocji w piosence pokazuje nam, że kobieta jest traktowana przedmiotowo. Jest zła na niego, ale również na siebie za to, że ma obsesję na punkcie człowieka, który nie zasługuje na żadną uwagę, tylko na życie z dala od niej. Mimo wszystko, nie życzy mu źle. 

Zapraszamy Was do posłuchania teledysku do piosenki „Obsesja”! Wkrótce, na naszym portalu ukaże się również recenzja piosenki. 

Zapraszamy Was na social media Artystki!

Muzykę Angee możecie posłuchać na największych serwisach muzycznych streamujących muzykę cyfrową jak np. Spotify. Artystka jest również bardzo aktywna w social mediach, więc serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia jej oficjalnych profili. 

Angee „Obsesja” – Tidal – link 

Angee – Spotify – link 

Angee – Deezer – link

Angee – Apple Music – link 

LINK do piosenki „Obsesja” na serwisie youtube 

Angee – OFICJALNY PROFIL NA INSTAGRAMIE – link 

Angee – OFICJALNY FANPAGE NA FACEBOOKU – link

Angee – OFICJALNY KANAŁ YOUTUBE ARTYSTKI – link