WASZA SCENA MUZYCZNA

12-letnia Ashley Marina wykazała się nie lada spokojem w amerykańskim "Mam Talent". Simon Cowell przerwał jej dwa razy. Publiczność chciała wiedzieć, gdzie podziała się jedna z jurorek - Heidi Klum.

Ashley Marina, 12-letnia dziewczyna z Pittsburgha, zaśpiewała piosenkę Martiny McBride „Anyway”. Jej występ od razu przypadł do gustu publiczności. Simon Cowell przerwał w połowie występ nastolatki, nie będąc zadowolony z jej występu. Juror poprosił o drugą piosenkę, ponieważ powiedział, że muzyka w tle zepsuła odbiór. Dlatego tym razem poprosił o refren. Powiedział: „Twój głos jest bardzo dobry, to dobra piosenka, ale nie na pierwszy raz”. Drugim wyborem Mariny była „Opportunity” Sii. Po raz kolejny Simon nie był usatysfakcjonowany wykonaniem, nie spodobał mu się wybór repertuaru. Powiedział: „Moim zdaniem przyszedłeś tu ze złą piosenką”. Publiczność zaczęła buczeć. 

Ashley Marina była zadowolona z wyniku głosowania jury, choć potrzebowała aż trzech prób! /NBC /Getty Images

Sofia Vergara przekonała swoich kolegów z jury, by dać 12-letniemu dziecku kolejną szansę.

Po krótkiej przerwie młoda wokalistka wróciła na scene, co zaskoczyło sędziów. Tym razem Cowell nie miał zastrzeżeń i wyraził uznanie dla młodej piosenkarki. 

Gdzie zniknęła Heidi Klum?

Przypomnijmy, że w 15. sezonie „Mam talent” w Stanach Zjednoczonych w skład jury weszli: Simon Cowell, Hoy Mandel, Heidi Klum i Sofia Vergara. W lutym i marcu, krótko przed wybuchem pandemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych, zaczęto realizować przesłuchania. 

Dlatego pod koniec pierwszego etapu nagrań pokazu talentów, Heidi Klum była nieobecna. W jednym dniu, z tego powodu jury było ograniczone do trzech osób: kiedy Klum podejrzewała, że ma koronawirusa (modelka i jej mąż Tom Kaulitz zostali przetestowani, a wyniki były negatywne). Jury powiększyło się potem o nowego jurora Erica Stonestreet. Postanowiono także wykonać nagrania programu, bez udziału publiczności. Następnym etapem było podjęcie decyzji o wstrzymaniu pracy jurorów na planie. Podejmowali decyzję pracując w swoich domach. A co z etapem odcinków na żywo? Plany są takie, by zostały zrealizowane również bez udziału publiczności.