WASZA SCENA MUZYCZNA

Angee (Angelika Gawin) - "Obsesja" - recenzja.

Wokalistka wydała właśnie teledysk do piosenki „Obsesja”, która swoją premierę miała 3 maja 2020 roku. Za aranż do piosenki odpowiada Ireneusz Praczuk (DJ Liberthez). Teledysk do utworu ukazał się 19 czerwca 2020 roku i promuje on płytę „Słowa to Ty”. Teledysk powstał dzięki MS Studio Video w Chojnicach. 

Przed publikacją teledysku, ukazał się oficjalny trailer zapowiadający płytę.

Trailer zapowiedział krótko i konkretnie to, co wydarzy się w teledysku. Większość trailerów pokazuje zbyt dużo. Po obejrzeniu tej „zajawki” teledysku byliśmy jeszcze bardziej ciekawi efektu końcowego. Piosenka „Obsesja” była już w maju po swojej premierze bardzo dobrze odebrana przez słuchaczy. Teraz doczekała się także oficjalnego obrazka. 

Czy stacje radiowe będą mieć "obsesje" na punkcie artystki?

Zdecydowanie powinny! Angee zaprezentowała piosenkę kompletną. Idealnie nadającą się do emisji w takich stacjach radiowych jak ESKA czy RMF. Angelika ma mocny, silny głos, który potrafi umiejętnie wpleść w swoje piosenki. Zacznijmy od tego, że całość muzycznie brzmi bardzo nowocześnie. Wszystko się zgadza. Prosty, nowoczesny kawałek, którego po prostu przyjemnie się słucha. Pierwsze skojarzenie słuchając „Obsesji” to mocne wyraziste brzmienie, osiągnięte charakterystycznym pulsującym bitem. Trzeba przyznać, że dobrze pasuje ono do wizerunku wokalistki. Wygląda ona w teledysku na pewną siebie, z pazurem. Wie o czym śpiewa i przekaz tekstu utworu jest przez to czytelny dla słuchacza. Piosenka Angee jest bardzo klimatyczna. Z jednej strony dobrze sprawdzi się podczas jazdy autem, z drugiej, można się przy niej dobrze bawić. Utwór jest bardzo energiczny i taneczny (zwłaszcza w refrenie). Tak samo teledysk. Grupa tancerzy na czele z wokalistką wypadła bardzo profesjonalnie. Widać też pomysł na teledysk, który podkreśla także talent taneczny wokalistki. 

Co na to Gromee?

Nie zdziwilibyśmy się, gdyby z Angee w przyszłości chcieli współpracować tacy producenci jak Gromee. W muzyce Angee słychać także wpływy takich twórców jak: Steve Aoki, Deorro czy Nervo. Słuchając tego popowego, dancowego kawałka, jakim jest „Obsesja” słychać także elementy electro house, czy alternative dance. To dobra wróżba dla przyszłości Angeliki, która zdecydowanie skupia się na nowoczesnym, uniwersalnym brzmieniu swojej muzyki. Na rynku fonograficznym Angee czuje się jak ryba w wodzie, przy czym swoimi produkcjami udowadnia swój profesjonalizm i konsekwencję. Przez to możemy być spokojni o przyszłość artystki i bez wątpienia, jej dalszy rozwój. 

Zapraszamy Was na social media wokalistki!

Przypominamy, że piosenka „Obsesja” jest to czwarta piosenka z płyty “Słowa to Ty” Utwór mówi o dziewczynie, która obsesyjnie gna do człowieka, który nie jest tego wart. Ma obsesję na jego punkcie i nie umie sobie z tym poradzić. Mimo wszystko wie, że jej zainteresowanie tym człowiekiem jest złe. Ten człowiek po prostu nie zasługuje na jej uwagę. Jest jak “chodzące zło”, które niszczy jej psychikę i chciałaby od tego uciec. Wyładowanie energii i emocji w piosence pokazuje nam, że kobieta jest traktowana przedmiotowo. Jest zła na niego, ale również na siebie za to, że ma obsesję na punkcie człowieka, który nie zasługuje na żadną uwagę, tylko na życie z dala od niej. Mimo wszystko, nie życzy mu źle. 

Zapraszamy Was na oficjalny profil artystki na youtube oraz na jej profil na facebooku

Więcej o Angee dowiecie się także z poprzedniego artykułu, w którym bliżej przedstawiamy sylwetkę wokalistki LINK.