WASZA SCENA MUZYCZNA

Największy w Europie Instytut Wokalny zaprasza! Zrealizuj swój 3 letni dyplomowany kurs!

Complete Vocal Institute zaprasza do zapisów na 3 letni, certyfikowany kurs dla wokalistów. Mogą w nim wziąć udział zarówno profesjonalni, jak i półprofesjonalni soliści. Po ukończeniu kursu możesz zostać certyfikowanym wokalistą / nauczycielem śpiewu. Teraz kurs dostępny jest także online! Jest to wyjątkowa okazja by zdobyć nowe umiejętności i stać się posiadaczem cennego dokumentu, potwierdzającego Twój warsztat i umiejętności! 

Trzyletni kurs dyplomowy śpiewaka / nauczyciela śpiewu CVT jest skierowany do wokalistów, którzy chcą się zakwalifikować zawodowo, częściowo jako śpiewacy, a częściowo jako nauczyciele śpiewu.

Kurs jest 3-letnim intensywnym studium. Celem kursu jest umożliwienie uczestnikom samodzielnej i odpowiedzialnej pracy ze śpiewem i nauczaniem. Kurs jest otwarty dla wokalistów ze wszystkich gatunków muzycznych, rozrywkowych i klasycznych. Celem jest, aby uczestnicy osiągnęli najwyższą biegłość zawodową po ukończeniu kursu. Kurs będzie prowadzony jako 6 seminariów.

Trzyletni kurs rozpocznie się jesienią 2020 r. Będzie składał się z dwóch różnych opcji.

Niektóre zajęcia będą prowadzone w Kopenhadze z żywym udziałem prowadzących i uczestników. Jest to propozycja dla tych, którzy chcą podróżować do Kopenhagi lub tam zamieszkują.

Kolejna opcja kursu będzie odbywać się całkowicie online. Uwaga: kurs będzie odbywał się według czasu CET (środkowoeuropejski czas standardowy).

Nauczanie online Complete Vocal Institute działa bardzo dobrze, co może potwierdzić wiele osób, które ukończyły kurs, pracujących w branży na co dzień. Instytut wciąż stwarza nowe możliwości nauki, proponuje nowe rozwiązania, zatrudnia najlepszych specjalistów do prowadzenia zajęć, zaprasza także do dyskusji i dzielenia się przemyśleniami dotyczącymi dziedziny wokalistyki – online. 

To dobry sposób na kontynuowanie nauki i nauczania w bezpiecznym środowisku. Firma prowadziła już pełne seminaria online (3 letnia edukacja), a wszyscy, którzy spróbowali zrobili krok milowy w rozwoju swojej kariery wokalnej. Możliwości pracy online są nieograniczone i pozwalają na wspaniałe efekty. 

Jednym z wykładowców jest Reidun Sæther!

Reidun to norweska piosenkarka , aktorka i nauczycielka śpiewu . Sæther jest absolwentką Theatre College w Göteborgu (2002-2005), Complete Vocal Institute w Kopenhadze (2008-2011) oraz Georgia Southwestern State University (1999-2000). Saether rozpoczęła karierę wokalną i aktorską w Lillestrom Cultural Centre, gdzie grała role muzyczne między innymi Cruella de Vil w 101 Dalmatyńczykach. W ubiegłym roku w Theatre Academy w Göteborgu zadebiutowała rolą Dorothy w The Wizard of Oz w Östgötateatern w Norrkoping, którą grała także w 2006 roku w Linköping.

A oto elmenty kursu, które sprawią, że staniesz się profesjonalny w swoim śpiewie!

1. Rozwój osobisty, wokalny i artystyczny
2.Studiowanie teorii śpiewu i teorii nauczania
3. Szkolenie analizy słuchowej, rozpoznawania technik śpiewu i typowych problemów
4. Umiejętności uczenia się do demonstrowania, a także korzystania z technik śpiewu
5. Nadzór uczestników jako nauczycieli
6. Szereg debat i wykładów dotyczących różnych podejść do nauczania oraz wymiana doświadczeń
7. Wgląd w najnowsze badania naukowe w dziedzinie głosu

Serdecznie polecamy Wam i zapraszamy do udziału w kursie!

Uczestnicy zajęć pochodzą z różnych krajów, prezentują różne style śpiewania, grupę wiekową, czy pochodzenie. Twój rozwój wokalny zależy od Twojej aktywności, chęci wymiany doświadczeń i ciągłej nauki. To jedyna droga, by osiągnąć cel! Nie musisz zdecydować się na udział w opisanym kursie dziś. Być może jeszcze nie jesteś na to gotowy/a. Pomyśl jednak o tym we właściwym momencie swojej wokalnej kariery, jeśli uznasz, że to właściwy moment. Więcej informacji o kursie, oraz zapisy online są możliwe tutaj: LINK. Serdecznie polecam Ci udział w tym projekcie! Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna.