WASZA SCENA MUZYCZNA

Zapraszamy do udziału w Konkursie Wokalnym!

To już kolejna edycja konkursu wokalnego organizowanego przez portal WASZA SCENA MUZYCZNA. Chcesz pokazać nam swój talent? Zapraszamy do udziału! Dla najlepszych według nas trzech uczestników, zapewnimy promocję na naszym portalu waszascenamuzyczna.pl (artykuł o wokaliście w dziale TALENTY WOKALNE) oraz na naszych social mediach (instagram, facebook). Dodatkowo nagrania 10 osób, które otrzymają najwięcej głosów publiczności w naszej ankiecie na grupie, trafią na nasz profil instagramowy.  

Więcej o konkursie dowiecie się z trzech poniższych slajdów, oraz na naszej grupie: LINK Zapraszamy do udziału! 

Zapraszamy na WASZĄ SCENĘ MUZYCZNĄ na Instagramie!

Nasza społeczność na instagramie ciągle się rozwija. Na naszym kanale możecie znaleźć mnóstwo wspaniałych wykonań młodych utalentowanych wokalistów. Każdego dnia wybrane nagrania „odświeżamy”, by mogły trafić do jak największej ilości odbiorców. Już teraz, niektóre z wykonań otrzymują lajki, komentarze od innych muzyków i wokalistów z całego świata. Naszym celem jest stworzenie platformy, która będzie wygodnym miejscem do spędzenia czasu dla wytwórni, producentów muzycznych, kompozytorów czy songwriterów. Dzięki temu nasi utalentowani wykonawcy będą mogli nawiązać nowe kontakty i relacje branżowe. 

To dopiero początek!

W przyszłości planowane są kolejne konkursy, więc bądźcie czujni! 🙂 Już dziś dołączcie do naszej grupy na facebooku: LINK, oraz followujcie nasz profil na instagramie: LINK. 

Najbardziej aktywna grupa wokalistów i muzyków na facebooku?

Nasza grupa na facebooku istnieje dopiero nie wiele ponad 2 miesiące. A już zgromadziła ponad 3000 członków. Warto podkreślić, że grupa jest bardzo aktywna. Cieszy nas zaangażowanie i energia wykonawców. Naszym celem było stworzyć miejsce, w którym będziecie czuć się jak u siebie w domu, czy własnej sali prób. Cieszymy się, że grupa się rozwija i liczymy dalej na Waszą aktywność! Do grupy oprócz wokalistów zapraszamy także instrumentalistów. Grajcie, śpiewajcie i dzielcie się swoją pasją i talentem na WASZEJ SCENIE MUZYCZNEJ. Pozdrawiam, Kamil Koksa, założyciel portalu WASZA SCENA MUZYCZNA