WASZA SCENA MUZYCZNA

Konkurs Wokalny "International Songwriting Competition" wystartował! Do wygrania ponad 150 000$!

Międzynarodowy Konkurs dla Songwriterów wystartował! Organizatorzy przyjmują pierwsze zgłoszenia. Akceptowane są wszystkie style muzyczne, w tym R&B i Hip-hop. Dołącz do poprzednich zwycięzców, w tym R.LUM.R, Kehlani, Tones and I, Vance Joy, Illenium, The Band Perry, Gotye, Bastille, Kimbra i wielu innych. Zwycięzcy konkursu mogą wygrać uznanie, sławę i nagrody pieniężne w wysokości ponad 150 000$! 

 

ISC jest otwarte na nowych artystów i na nową muzykę!

Wszyscy autorzy muzyki mogą się zgłosić do konkursu w którym do wygrania jest ich kariera i międzynarodowe uznanie! To wyjątkowy konkurs, który mimo pandemii może się odbyć także w tym roku.  Organizatorzy konkursu szukają osób, które tworzą muzykę, kreatywnych, z pomysłami. Jeśli tworzysz muzykę, piszesz, komponujesz – startuj już dziś! 

Co to jest ISC?

International Songwriting Competition to coroczny konkurs piosenki, którego misją jest promocja młodych, ale także już doświadczonych songwriterów, aspirujących do tego, żeby ich piosenki usłyszał świat. ISC to konkurs, którego kierunkiem jest pielęgnowanie talentów muzycznych, kompozytorów, autorów tekstów na wszystkich poziomach i promocja sztuki pisania piosenek. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno amatorów, jak i profesjonalnych autorów tekstów i muzyki. ISC ma najbardziej prestiżowy panel sędziów ze wszystkich konkursów pisania piosenek i muzyki na świecie, oferując ekspozycję i możliwość wysłuchania twoich piosenek przez najbardziej wpływowych decydentów w branży muzycznej. Jury Konkursu tworzyły takie sławy jak między innymi: Coldplay, Dua Lipa czy Tom Waits i wielu innych. 

Wygraj gotówkę, nagrody i światową promocję!

71 zwycięzców podzieli się gotówką i nagrodami! ISC to świetna okazja dla autorów tekstów, muzyków i wykonawców do zdobycia gotówki i nagród do dalszego rozwoju kariery muzycznej oraz zdobycia uznania w branży muzycznej. Kategorie obejmują między innymi: AAA (Adult Album Alternative), AC (Adult Contemporary), Americana, Blues, Muzyka dla dzieci, Muzyka Komediowa, Country, EDM (Electronic Dance Music), Folk / Singer-Songwriter, Instrumental, Jazz, Latin Music, Tylko teksty piosenek, Teledysk, Performance, Pop, R&B, Hip-Hop, Rock, czy Muzyka świata. Uczestnicy mogą przesłać dowolną liczbę utworów – w tej samej kategorii lub w wielu kategoriach. Oprócz nagród pieniężnych i gadżetów, zwycięzcy korzystają z kampanii promocyjnej, mającej na celu pokazanie na arenie międzynarodowej i zwrócenie uwagi na ich osiągnięcia w zakresie pisania piosenek. W zależności od kategorii, zgłoszenia ocenia się na podstawie następujących kryteriów: kreatywność, oryginalność, tekst (z wyłączeniem utworów, które nie mają tekstu), melodia, aranżacja. Niektóre kategorie mogą mieć dodatkowe kryteria. 

Dołącz do pozostałych zwycięzców konkursu!

Zwycięzcami konkursu są między innymi: R.LUM.R, Illenium, Vance Joy, Gotye, Bastille, Kehlani, The Band Perry, Kimbra, Passenger, Kasey Chambers, Lindsey Stirling, Kate Miller-Heidke, Gregory Porter, King Charles, Gin Wigmore, Andrew Bird, for King I Country, Heather Morgan, Dave Berg, Gordie Sampson, Darryl Scott, Tom Hambridge, Omar Sosa i wielu innych! Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! 

Zgłoszenia do konkursu i wszystkie niezbędne informację znajdziesz na stronie organizacji: LINK. Polecamy i zapraszamy do udziału!