WASZA SCENA MUZYCZNA

Vito Bambino nagrał piosenkę z Natalią Szroeder!

Za około trzy miesiące ukaże się nowy album „Poczekalnia” – Vito Bambino. Krążek ma się ukazać 25 września. Wokalista Bitaminy w singlu promującym album, został wsparty przez Natalię Szroeder. Już teraz możesz zamówić płytę. Wystarczy wejść na stronę vitobambino.pl, gdzie trwa przedsprzedaż krążka (można zakupić poza wersją CD, także winyl). 

Vito Bambino to niezwykle utalentowany artysta, kolorowy i nietuzinkowy w swoim wyrazie!

Artysta wielokulturowy, kolorowy. To stwierdzenie trafnie opisuje Vito Bambino (Mateusz Dopieralski). Urodzony w 1988 roku w Katowicach muzyk od lat mieszka w Niemczech (Leverkusen). Rodzice artysty swojego czasu wyjechali za lepszym życiem na „Zachód”. Muzyk określa siebie jako osobę wielokulturową i czuję się dumnym Europejczykiem. Nie łatwo jest pokazać siebie przez muzykę, zachowując w tym swoją autentyczność i prawdę.  Mateusz przekazuję przez najnowszy album swoje własne DNA. Możemy usłyszeć wpływy z trio Dopamina, które artysta tworzy wraz z  Piotrem Sibińskim i Amarem Ziembińskim. Muzyka Vito przywraca wspomnienia, zabiera nas do czasów dziecka wiszącego na trzepaku, do czasów beztroski z kuplami z podwórka, czasów wakacji. Jednocześnie artysta przypomina nam, że „lato nigdy się nie kończy!”. Jednak tuż za rogiem, czeka na nas dorosłe życie, pełne spraw i problemów. Na tym albumie, artysta stara się nie dotykać świata dorosłych i zatrzymać się w melancholii lat młodości. Jednak muzyk przypomina w treściach które nam przekazuje, że nie wszystkie marzenia uda się zrealizować za młodu. Dorosłe życie zabiera nam czas i przynosi wiele obowiązków, przez co droga do tych marzeń jest często trudna i kręta. Vito zaprasza nas do świata, w którym nie musimy mimo dorosłego życia rezygnować ze swoich „dziecięcych” marzeń. Autor podsuwa nam w swoim tekstach możliwości i perspektywy, które budują słuchacza i dają mu nadzieję. 

Na albumie znajdziecie więc piosenki „spowodowane” przez życie i o życiu. To utwory szczere i prawdziwe, o miłości, przyjaźni i radości. 

"Oddaj" to przyjemny, płynący utwór o mądrej treści, z przekazem.

Po pierwszych dźwiękach utworu „Oddaj”, kiedy Vito zaczyna swoją partię śpiewu, wręcz chcę się tu za chwilę usłyszeć głos Natalii. Barwy artystów pasują do siebie, tworzą subtelną całość. Dwa głosy, które „rozmawiają” o sprawach ważnych. Piękna nutka, która na koncertach zapewne zabrzmi jeszcze pełniej. Muzyka wypełniona uroczym pianinem, smutna i przejmująca. Do tego obrazek w teledysku, który obrazuje to, o czym śpiewa duet. Końcówka utworu w stylu Turnaua, także tekstowo; „a mijają nam bez siebie…nijak” zaśpiewane na dwa głosy, to wisienka na torcie tego przejmującego numeru. Zapowiedź płyty fantastyczna… Zachęcamy Was po sięgnięcia po całość.