WASZA SCENA MUZYCZNA

Fani zmartwieni Britney Spears!

Od kilku dni wokalistka zamieszcza niepokojące filmy na swoim instagramie. Po ich obejrzeniu można wnioskować, że z Britney dzieje coś dziwnego. Fani artystki są mocno zmartwieni i nie ma co się dziwić. 

Chodzi o stan zdrowia artystki. Te kilka nagrań sprawiło, że wielbiciele wokalistki są zakłopotani i martwią się o Britney. W filmach piosenkarka tańczy w dziwny sposób, stroi i miny i wygłupia się przed kamerą. Oczywiście, mogą to być tylko zwykłe wygłupy, jednak fani alarmują, że coś jest nie tak. Już w 2019 roku miała miejsce podobna sytuacja, kiedy w Internecie rozpoczął się ruch #freebritney. Wówczas chodziło o „uwolnienie” wokalistki spod kurateli ojca. Stan zdrowia artystki nie był najlepszy. Jak jest tym razem? 

Hasztag #freebritney powrócił!

Dziś hashtag #freebritney ponownie rozprzestrzenił się w Internecie! Alli Sims kuzynka Britney wypowiedziała się w tej sprawie następująco: „Wpadła na ten pomysł, abyśmy wszyscy dowiedzieli się, że była zamknięta w klatce zarówno wtedy, jak i teraz. I że nie ma wolności!” – napisała Sims. W sieci zawrzało, a fani zaczęli dopytywać o szczegóły. 8 lipca Britney opublikowała następny filmik, który zamiast rozwiać wątpliwości jeszcze bardziej zaintrygował internautów. Więcej tutaj: LINK. Miejmy nadzieję, że sytuacja szybko się wyjaśni i ze zdrowiem wokalistki wszystko ok.