WASZA SCENA MUZYCZNA

Beata Kozidrak myśli o rozpoczęciu kariery solowej!

Jak informują media Beata zamierza skupić się na swojej karierze solowej. Artystka zapowiada również książkę. Zaplanowane są nowe koncerty, ale już bez udziału Bajmu. Czy to oznacza koniec działalności grupy? 

Niedawno gwiazda polskiej sceny skończyła 60 lat. Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek. Mimo wielu lat intensywnej pracy artystycznej, artystka nie zwalnia tempa, a czas pandemii wykorzystała na pisanie nowych piosenek i pracę nad autorską książką. 

Wokalistka ujawniła szczegóły koncertów!

Na stronie internetowej Beaty możecie już sprawdzić terminarz koncertów na lato! Występy będą odbywały się z nowymi muzykami. Cały skład, także ekipa menadżerska została zmieniona na nową. Należy zaznaczyć, że wokalistka ciągle będzie śpiewać na swoich koncertach hity zespołu Bajm, więc możecie być spokojni o repertuar, jeśli jesteście fanami Bajmu. 

"Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile"

Przez ostatnie lata żyłam w szalonym tempie. Ciągle na walizkach, trasa, koncerty. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała nam muzyczne plany, więc mogłam wreszcie zabrać się do pisania – wspomina w jednym z wywiadów wokalistka. 

W książce, którą przygotowuje Beata Kozidrak nie zabraknie poruszenia spraw dotyczących relacji gwiazdy z Andrzejem Pietrasem. — Nasze małżeństwo to lwia część mojego życia, również artystycznego, więc na pewno opowiem o moich relacjach z Andrzejem — powiedziała w jednej wypowiedzi artystka. Kozidrak i Pietras rozwiedli się w 2016 roku po 36 latach małżeństwa.

Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze – dodała piosenkarka.

Polska gwiazda na miarę światową.

Trzeba oddać, że Beata Kozidrak to ikona polskiej sceny muzycznej. Artystka bardzo „płodna”, pracowita i konsekwentna. Mająca rzeszę fanów w Polsce i nie tylko. Jej pozycja w branży muzycznej pozwala jej na wykonanie kroku w kierunku kariery solowej i wydaje się, że własnie teraz jest na to odpowiedni moment. Dziesiątki autentycznych przebojów, które wykonała na przestrzeni lat Beata, pokazuje jak ważna dla polskiej muzyki jest jej twórczość. Tym bardziej jesteśmy ciekawi solowej wersji Beaty i koncertów w nowym składzie! Trzymamy kciuki!