WASZA SCENA MUZYCZNA

Dziś premiera nowego albumu Ellie Goulding!

„Brightest Blue” oraz „EG.0” to dwie części na które dzieli się album. W tworzeniu nowego materiału pomogli artystce między innymi: Tobias Jesso Jr., Starsmith, ILYA, serpentwithfeed, Patrick Wimberly z Chairlift czy Jim Eliot.

„EG.0” to z kolejne odważne oblicze Ellie, artystki mocno stąpającej po ziemi, pewnej siebie, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.  odważna, pewna siebie i nieustraszona Ellie. W tej części płyty usłyszycie świetne duety! 

Często zdarza się, że piszę o swoich myślach i emocjach w taki sposób, by było to chwytliwe i do łatwego zapamiętania. Zawsze staram się używać swojego głosu w nieoczekiwany sposób oraz współpracować z artystami, którzy są najmniej oczywiści, bardzo ekscytujący i eklektyczni – wspomina artystka. 

"Dwie połówki" serca.

EG.0 to druga strona płyty w której usłyszycie następujące piosenki (duety): Overture Worry About Me (Feat. blackbear) Slow Grenade (Feat.Lauv) Close To Me (With Diplo) (Feat.Swae Lee) Hate Me (With Juice WRLD). 

Natomiast na pierwszej części albumu „Brightest Blue” znalazły się następujące utwory: Start (ft. serpentwithfeet), Power, How Deep Is Too Deep, Cyan, Love I’m Given, New Heights,  Ode To Myself, Woman, Tides, Wine Drunk, Bleach, Flux oraz tytułowe Brightest Blue.

Artystka tak mówi o swoim nowym wydawnictwie: „Album opisuje moje słabości… Życie w złożonym świecie, gdzie związki wciąż determinują, czy jesteśmy szczęśliwi, a złamane serce może okazać się najbardziej bolesną rzeczą, bez względu na to, jak wielka jest twoja świadomość samego siebie. Piosenki z tej części płyty symbolizują też dorastanie i stawanie się kobietą”.