WASZA SCENA MUZYCZNA

Konkurs Wokalny RMF FM!

Zapraszamy Was do udziału w ciekawym konkursie wokalnym, który organizuje radio RMF FM! To wyjątkowa szansa na pokazanie swojego talentu i zaprezentowanie się na antenie! To życiowa szansa dla wszystkich pasjonatów śpiewania! Chcesz pokazać się szerszej publiczności?! Nie zwlekaj, zgłoś swoją kandydaturę już dziś! 

A oto szczegółowe info od organizatora.

„Już teraz daj nam próbkę swoich możliwości! Czekamy na Twoje wykonanie piosenki znanej z anteny RMF FM. Nagraj krótki filmik, jak śpiewasz, albo podeślij link do swojego filmu na YouTube i baw się razem z nami!

Codziennie w RMF FM będziemy prezentować Wasze wokalne umiejętności.
Każdego dnia ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy naszym zdaniem dwa najlepsze wykonania, które poddamy Waszemu głosowaniu. Od poniedziałku 29 czerwca codziennie po 17.00 pojawiać się będzie nowa para walczących o swoje 5 minut!

Jeśli znajdziecie się w szczęśliwej dwójce dajcie znać, znajomym, rodzinie, koleżankom i kolegom, aby na Was zagłosowali! Wielkich wygranych codziennie będziemy prezentować na antenie RMF FM, naszym Facebookowym profilu i Instagramie! Finał zabawy odbędzie się we wrześniu. Finalista sezonu wystąpi w POPlista Live Sessions.

TO TWOJA ŻYCIOWA SZANSA! TO TWOJE 5 MINUT!
Załącz filmik w mp4 lub dodaj link do YouTube i napisz o sobie kilka zdań: co robisz, ile masz lat, od kiedy śpiewasz.”

Źródło: https://www.rmf.fm/r/twoje-5-minut.html 

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora: LINK Polecamy i zapraszamy do udziału! 🙂