WASZA SCENA MUZYCZNA

Daniel Janusz, 17 - letni wokalista, gitarzysta. Fan twórczości Pawła Domagały.

Daniel Janusz ma 17 lat. Mieszka w Brzeźnicy w województwie Lubuskim. Jego pasją jest muzyka, szczególnie gra na gitarze i śpiew. Przez długi czas szukał swojej drogi, pasji, która będzie dawała mu najwięcej szczęścia i radości z życia. Zaczynał od sportu, a skończył na muzyce. Do gry na gitarze zainspirował go jego tata. Daniel jest samoukiem. Nigdy nie był na żadnej lekcji śpiewu, ani lekcjach wokalnych. Gry na gitarze nauczył się głównie dzięki swojemu tacie, oraz dzięki możliwością, jakie daje współczesna technologia i Internet. 

Daniel stawia na przekaz, chce tworzyć muzykę, która odda go w 100%!

Od jakiegoś czasu Daniel stara się tworzyć swoją autorską muzykę. Najważniejsze są dla niego emocje i przekaz. Ma napisane już kilka tekstów, oraz sam tworzy muzykę. Jak sam wspomina, jest to według niego „romantyczny pop”. Młody wokalista sam wymyśla akordy, główną linie melodyczną, natomiast jego tato (Dariusz Janusz) dodaje wstawki, solówki i dodatki na basie. W najbliższym czasie Daniel planuje nagrać swój pierwszy oficjalny i autorski singiel. Natomiast zdecydowanie jego największym marzeniem jest wydanie własnej płyty muzycznej.
Daniel jest wielkim fanem twórczości muzycznej Pawła Domagały. Słuchanie jego muzyki naprawdę go odpręża, relaksuje i daje „kopa” do działania. 3 miesiące temu  Daniel założył własny kanał na serwisie You Tube – „Daniel Janusz” na którym od czasu do czasu publikuje covery piosenek. Warto dodać, że młody artysta próbował swoich sił w eliminacjach do The Voice Of Poland. Nie udało mu się dostać do programu, jednak ten fakt nie sprawia, że Daniel czuję się smutny, wręcz przeciwnie. Jak sam przyznaje, sprawia to, że dalej dąży do tego, aby w muzyce stawać się coraz lepszym i spełniać swoje marzenia! 

Daniel to mieszanka Pawła Domagały i Eda Sheerana!

Zawsze dobrze, jeśli słuchając kogoś muzyki, także możemy poczuć się fajnie. Słuchając gry na gitarze i śpiewu Daniela, możemy odpocząć i poczuć pozytywną energię jaka tętni w tym młodym wokaliście. Jego inspiracje są naturalne i widać jak mocno wpływają na jego artystyczny świat. Emocje, które przekazuje przez śpiew i grę są kolorowe, pełne prawdy i szlachetności, o którą tak trudno dziś w muzyce popularnej. Daniel jest jednocześnie skromnym, zwykłym chłopakiem, co z pewnością jest jego zaletą. W muzyce bowiem, ważne jest, by być autentycznym. 

Daniel to także jeden z trójki nagrodzonych w drugiej edycji Konkursu Wokalnego organizowanego przez portal WASZA SCENA MUZYCZNA!

Daniel do konkursu zgłosił cover piosenki Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie” (LINK do nagrania konkursowego). Film polubiło na naszej grupie prawie 100 osób! Zachwycił nas jako osoba. Widać, że to dobrze wychowany chłopak, mający swoje muzyczne marzenia, szczery i uśmiechnięty. Tak samo jego wykonanie, autentyczne, prosto z serca. „Less is more” w tym przypadku poskutkowało. Jednocześnie warto podkreślić nieprzeciętne umiejętności gry na gitarze, a przecież wiadomo, że trudniej przekazać swoje emocje podczas wykonywania jednocześnie gry na instrumencie i śpiewu. Cieszy również fakt, że młody wokalista muzykuje razem ze swoim tatą, który bez wątpienia pomaga mu w rozwoju jego pasji. Oby więcej takich duetów rodzinnych! Ponadto, Daniel ma to coś, co powoduje, że możemy być spokojni o jego dalszy rozwój artystyczny! 

Specjalna niespodzianka dla wszystkich czytelników portalu WASZA SCENA MUZYCZNA od Daniela!

Tak, to wyjątkowy moment. Cieszy nas, że to właśnie na naszym portalu będziecie mogli usłyszeć autorską piosenkę Daniela! Utwór nosi tytuł „Wysłuchaj Mnie”. Kolejny raz, miłe zaskoczenie. Paweł Domagała ma nie tylko swojego wielkiego fana, ale również nowego konkurenta! Pozostaje nam kibicować i trzymać kciuki za dalszy rozwój artystyczny Daniela! Zapraszamy Was także do śledzenia poczynań Daniela na jego oficjalnym profilu na serwisie YouTube: LINK.