WASZA SCENA MUZYCZNA

Klaudia Janczak to młoda utalentowana dziewczyna z Mińska Mazowieckiego.

Już od najmłodszych lat zainteresował ją świat muzyki, teatru i sztuki. Swój pierwszy występ wykonała w wieku 4 lat. Dalej kontynuowała swoje pasje na zajęciach teatralnych w szkole. Ponadto reprezentowała swoje placówki na konkursach wokalnych i teatralnych. W swoich utworach pragnie pokazać coś niebanalnego, aby każde słowo dotarło do słuchacza i mógł wynieść z jej muzyki refleksje. Klaudia miała już również debiut na ekranie. W 2017 r. wystąpiła w etiudzie filmowej PWSFTiT odgrywając główną rolę.

Nie tylko śpiew!

Obecnie Klaudia kończy Szkołę Muzyczną I st. W Mińsku Mazowieckim, gdzie rozwija swoje umiejętności gry na saksofonie oraz uczy się w Liceum Filmowym na profilu aktorskim. Jej plany na przyszłość są bardzo obiecujące, dlatego nie raz jeszcze o niej usłyszymy. Trzeba przyznać, że wielowymiarowy rozwój artystyczny w przypadku Klaudii, czyli połączenie śpiewu, gry na instrumentach i aktorstwa wyraźnie wpływa na wrażliwość artystyczną, którą prezentuje. 

Klaudia do drugiej edycji naszego konkursu zgłosiła swój autorski utwór!

Nagrodziliśmy Klaudię za jej autorski utwór. Ciepły jak lato, lekki jak motyl. W tle młoda wokalistka przygrywa sobie na klawiszach. Całość jest bardzo przyjemna. To doskonały przykład jak w jedną minutę zwrócić na siebie uwagę. Czasem nie trzeba wiele, by przekazać sedno. Emocje to chyba najważniejsza rzecz w muzyce. Tu ich zdecydowanie nie zabrakło! Muzycznie to takie troszkę połączenie duetu Kwiat Jabłoni i Sanah. Nagranie cieszyło się ogromną popularnością na naszej facebookowej grupie. Możecie go posłuchać tutaj: LINK. 

Klaudia ma na koncie wiele sukcesów w Konkursach Szkolnych!

Warto zaznaczyć, że Klaudia jest bardzo aktywna w działalności szkolnej. Swoją swobodą na scenie zdobyła uznanie jury i 1 miejsce w XXIII Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Siennicy (link do artykułu o tym wydarzeniu znajdziecie tutaj!). Została również nagrodzona (2 miejsce) w Integracyjnym  Konkursie Gawędy „Ziemia Mińska pędzlem, słowem i światłem malowana” (więcej tutaj). Młoda wokalistka jest także laureatką „Konkursu poezji, prozy i piosenki o tematyce patriotycznej„, a także „Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego„. Ogromne gratulacje! 

Klaudia na "Nieznanych Wodach".

W serwisie YouTube możecie posłuchać autorskiego wykonania Klaudii. To utwór „Nieznane Wody”. Do piosenki wokalistka sama napisała tekst. Do kawałka powstał ciekawy klip, która uzupełnia warstwę muzyczną i bardziej oddaje całość. W tekście poza śpiewem, dużo rymów, to taki utwór „smooth”, zbudowany na charakterystycznym wokalnym flow w klimacie r&b  młodego pokolenia, mówiący o sprawach miłosnych. Klaudia śpiewa w piosence: „chcę z Tobą wszystko odkrywać od nowa”, a słuchając tej piosenki także chcemy ją od nowa odkrywać. Jesteśmy jeszcze bardziej ciekawi kolejnych kroków w karierze artystycznej Klaudii! Zapraszamy Was na oficjalny kanał na instagramie wokalistki: LINK oraz na oficjalny kanał na serwisie YouTube Klaudii: LINK. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój artystyczny!