WASZA SCENA MUZYCZNA

Najlepsze piosenki karaoke wszech czasów - część 1.

Karaoke jest ulubioną rozrywką wielu kultur na całym świecie – od Azji po Stany Zjednoczone.

Na całym świecie w tysiącach barów i restauracji odbywają się imprezy karaoke, dzięki którym zwykli ludzie mogą pokazać światu swoje muzyczne talenty. Chociaż każda piosenka karaoke może być dowolna, jeśli jesteś w dobrym nastroju, jest kilka piosenek, które wytrzymują próbę czasu i zawsze się sprawdzą!

Przyjrzyjmy się bliżej piosenkom, które warto śpiewać za każdym razem, gdy wejdziesz na scenę. Pamiętaj, aby odpowiednio rozgrzać swój głos zanim podejmiesz się wyzwania jakim jest zaśpiewanie tych piosenek! 

Kid Rock (ft. Sheryl Crow)

Jeśli kiedykolwiek byłeś w barze karaoke, nie można zaprzeczyć popularności tego hitu wszech czasów. Nie można zaprzeczyć, że jest to jedna z najlepszych piosenek na karaoke. 

I Will Survive - Gloria Gaynor

Ten przebój Glorii Gaynor to melodia, którą każdy może zaśpiewać. Nawet przy najmniejszych umiejętnościach muzycznych będziesz w stanie nadać tej piosence odpowiednią aurę! Jest to również świetna piosenka, aby pokazać swoje ruchy taneczne!

Mariah Carey - Emotions

Trudno naśladować Mariah Carey, ale jeśli ktoś może to zrobić, to Ty. Nie wstydź się, jeśli nie możesz trafić w jej zakres wokalny, po prostu daj szansę samemu sobie! 

Neil Diamond - Sweet Caroline

Kto mógłby zapomnieć o tym absolutnym hicie? Ten wstrząsający utwór Neila Diamonda jest praktycznie drugim hymnem narodowym w USA. Od meczów baseballowych po koncerty i szkolne rajdy motywacyjne – „Sweet Caroline” z pewnością sprawi, że cały bar się rozbudzi.

Don't Stop Believin '- Journey

Teraz naprawdę wkraczamy w największe hity karaoke.  Ta rockowa ballada z 1981 roku każe wszystkim nucić ją od dziesięcioleci. Jeśli zapomnisz linii, nie martw się, na pewno będzie z Tobą kilkanaście lub więcej osób, które zaśpiewają razem z Tobą! Ta piosenka jest dobrze znana koneserom karaoke. Nigdy nie ma złego czasu na śpiewanie „Don’t Stop Believin”, więc śpiewaj i nie przestawaj! 

It's Raining Men - The Weather Girls

Ten hit jest dla każdego, kto chce ożywić noc. „It’s Raining Men” był hitem karaoke od czasu jego premiery dekady temu. Zanim skończysz, cały bar będzie śpiewał razem z Tobą! 

Single Ladies - Beyoncé

Przenosząc się w 21 wiek, ta gwiezdna melodia jest jedną z łatwiejszych do zaśpiewania piosenek Beyoncé. Chociaż nikt nie może konkurować z królową, warto się odważyć! Nie bez powodu ta piosenka jest hymnem wszystkich samotnych kobiet na całym świecie! 

Like a Virgin - Madonna

Ten melodyjny klasyk z pewnością wyróżni Cię z tłumu!

Wrecking Ball - Miley Cyrus

Jest to rodzaj piosenki, którą możesz po prostu śpiewać na całe gardło, nie przejmując się niczym! 

Bohemian Rhapsody - Queen

Nadszedł czas, aby sprawdzić swoją siłę w walce z królewskim karaoke!