WASZA SCENA MUZYCZNA

10 młodych artystów, których musisz posłuchać w 2020 roku!

Rynek został nasycony zespołami i solistami, którzy walczą na dobre, co znacznie utrudnia przebicie się nowicjuszom. Niemniej jednak jest wielu młodych muzyków, którzy nie przyjmą odpowiedzi „nie” i skrupulatnie osiągają swoje cele. Oto lista 10 z nich. 

Grace Kathleen Elizabeth Shaw (ur. 25 września 1998), znana zawodowo jako Mallrat, to australijska piosenkarka i raperka z Brisbane. 

Lennon Ray Louise Stella (urodzona 13 sierpnia 1999) to kanadyjska piosenkarka i aktorka. Wcieliła się w Maddie Conrad w serialu musicalowo-dramatycznym Nashville (2012–18). Przed rozpoczęciem solowej kariery Stella występowała ze swoją siostrą jako duet Lennon & Maisy. Stella wydała swoją debiutancką EPkę Love, Me w 2018 roku. Jej debiutancki album studyjny Three. Two. One. został wydany 24 kwietnia 2020 r.

Kailee Nicole Moore, zawodowo znana jako Kailee Morgue to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów.

Ethan Snoreck, lepiej znany pod pseudonimem Whethan (dawniej Wheathin), to amerykański DJ i producent muzyczny z Chicago. Zdobył uznanie po remiksie utworu „XE3” autorstwa Mssingno, który od grudnia 2018 roku zebrał ponad 13 milionów odtworzeń na SoundCloud. 

Isabelle Brown – wokalistka z Wielkiej Brytanii. Nie codziennie występ 15-latki porównuje się do wspaniałej Amy Winehouse, więc możesz mieć pewność, że Isabelle Brown jest wyjątkowa.

Maggie Lindemann (ur. 21 lipca 1998) to amerykańska piosenkarka. Jej debiutancki singiel „Friends Go” w 2019 roku zajął 7 miejsce w Szwecji i Belgii, 5 w Norwegii i Wielkiej Brytanii oraz 3 w Holandii.

Ruel Vincent van Dijk (urodzony 29 października 2002), australijski piosenkarz i autor tekstów z Sydney, najlepiej znany ze swoich singli „Don’t Tell Me”, „Younger” and „Painkiller”. Na ARIA Music Awards 2018 zdobył nagrodę dla Przełomowego Artysty za swój singiel „Dazed & Confused”.

Mehdi Benjelloun (urodzony 10 listopada 1999), znany pod pseudonimem Petit Biscuit to francuski DJ i producent muzyczny. 20-letni francuski producent szturmem podbił świat swoim charakterystycznym brzmieniem, poprzez łączenie elementów akustycznych, innowacyjną produkcję elektroniczną i jego charakterystyczne brzmienie wokalne. 

Brendan Patrick Rice (ur. 11 marca 1997), lepiej znany pod pseudonimem Gus Dapperton, to amerykański piosenkarz i autor tekstów z USA.

Ángela Aguilar Álvarez (ur. 8 października 2003), znana jako Ángela Aguilar, to meksykańsko-amerykańska piosenkarka. Urodziła się w Los Angeles. Aguilar zdobyła uznanie po wykonaniu „La Llorona” na 19. corocznej ceremonii rozdania nagród Latin Grammy w 2018 roku. Jej debiutancki solowy album studyjny, Primero Soy Mexicana (2018), spotkał się z uznaniem krytyków i sukcesem. Była nominowana do nagrody Grammy i dwóch Latin Grammy Awards, stając się jedną z najmłodszych artystek nominowanych do obu nagród.