WASZA SCENA MUZYCZNA

Artyści poniżej 21 roku życia, których warto poznać! Część 1.

Przygotowaliśmy dla Was listę ciekawych artystów, których twórczość warto poznać. To wokaliści, którzy wkrótce będą sławni! Mający w sobie ogromny talent! Chcesz poznać kolejną Billie Eilish i nie tylko? Zapraszamy! 

Noah Cyrus, 19 lat.

Młodsza siostra Miley jest już dorosła i tworzy nastrojową muzykę, którą będziesz chciał powtarzać – po prostu posłuchaj jej najnowszego singla, głęboko emocjonalnego „July”. 

Wokalistka podobnie jak wielu artystów w jej wieku, otworzyła się na temat swojego zdrowia psychicznego i zainspirowała swoich fanów do chwilą zadumy nad samym sobą. 

Cavetown, 20 lat.

Robin Daniel Skinner, lepiej znany jako Cavetown przez swoje oddane rzesze zwolenników, ma ponad milion subskrybentów YouTube – ale nie są to zwykli fani. Spotykają się przed jego koncertami i tworzą historie wschodzącej gwiazdy indie! 

Nova Miller, 18 lat.

Nova Miller to szwedzka charyzmatyczna i energiczna wokalistka, która tworzy muzykę pop inspirowaną Shawnem Mendesem i Arianą Grande.

Sabrina Carpenter, 20 lat.

Sabrina Carpenter zagrała w reboocie Boy Meets World Girl Meets World, jako bezczelna najlepsza przyjaciółka Maya Hart. Teraz wydaje chwytliwe popowe przeboje (posłuchajcie „Sue Me”) i koncertuje, promując swój album.

Lydia Night of the Regrettes, 19 lat.

Lydia Night może mieć tylko 19 lat, ale od lat tworzy feministyczną, naładowaną politycznie muzykę ze swoim pop-punkowym zespołem The Regrettes – przekazując na scenie obudzoną Gwen Stefani z lat 90. W 2019 roku zespół wydał album How Do You Love? a ich show wyprzedało wszystkie miejsca w legendarnym The Fonda Theatre w LA. 

Lukas James, 18 lat.

Lukas James po raz pierwszy zasłynął ze swoich coverów na YouTube – pomyśl o połączeniu Shawna Mendesa z młodym Justinem Bieberem – brzmi ciekawie, prawda? Po raz pierwszy wydał własną, oryginalną muzykę w 2019 roku.

Lennon Stella, 20 lat.

Lennon Stella i jej młodsza siostra stały się popularne na YouTube. Od tego czasu występuje w Nashville, wydała własną oryginalną muzykę.

Annika Rose, 17 lat.

Annika Rose po raz pierwszy wydała oryginalną muzykę w 2019 roku po wydaniu coverów na YouTube przez siedem lat – i jest to rodzaj mrocznego popu, którego będziesz chciał słuchać i słuchać! 

Beabadoobee, 19 lat.

Brytyjska artystkaa Beatrice Kristi Laus, czyli Beabadoobee, planuje wydać album” w 2020 roku. To bez wątpienia objawienie na światowej scenie muzycznej! Czekamy na więcej! 

AJ Mitchell, 18 lat.

AJ Mitchell rozpoczął pracę nad oryginalnymi piosenkami na swój debiutancki album 2020 dwa lata temu – wcześniej śpiewał covery w mediach społecznościowych.