WASZA SCENA MUZYCZNA

Paulina Wojtaszek - utalentowana wokalistka i flecistka!

Paulina swoją przygodę z muzyką zaczęła w Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Dzierżoniowie, gdzie głównie zajęła się grą na flecie poprzecznym. Na jej pierwszy występ wokalny odważyła się dopiero, będąc w gimnazjum, gdzie jej talent odkryła na lekcji muzyki Pani Dyrektor. Następnie kontynuowała swój rozwój, wybierając szkołę o kierunku teatralno-muzycznym w „ALA-Autorskie Licea Artystyczne i Akademickie” we Wrocławiu. To niesamowita szkoła średnia, która tętni duszą artystyczną, a ludzie tam potrafią zarażać pasją. Dzięki ALA młoda wokalistka mogła realizować się w muzyce, teatrze, tańcu i nie tylko. W międzyczasie Paulina grała jako aktorka w teatrze William-Es w Wałbrzychu oraz pobierała lekcje śpiewu, należąc do studia Katharsis w Świdnicy. Poznajcie wielki talent wokalny! Przed Państwem: Paulina Wojtaszek! 

Rozwój artystyczny.

Dalszy rozwój artystyczny przyniósł kolejne owoce, którymi dziś wokalistka pragnie dzielić się na większą skalę. Paulina obecnie jest studentką psychologii na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, a po wokalnej drodze prowadzi ją świetny nauczyciel Andrzej Bubiak. Artystka założyła wokalny kanał na YouTube, na którym możecie posłuchać piosenek z bajek Disneya w jej wykonaniu. Śpiewa na różnego typu imprezach okolicznościowych i grywa okazjonalnie w orkiestrach. Wokalistka wiąże jednak z muzyką jeszcze dalsze marzenia i pragnie dzielić się nią przed większą publicznością. 

Niebiański głos!

Któż nie kocha utworów z bajek Disneya?! Paulina śpiewa je z taką lekkością i niewinnością! Posłuchajcie sami! 

Zaczarowany flet!

Oprócz lekkości śpiewania Paulina ma także ogromny atut w postaci gry na flecie poprzecznym. Trzeba przyznać, że są dobrymi „przyjaciółmi”. W „Wilczej zamieci” wokalistka przedstawia swoją własną interpretację utworu uzupełnioną o brzmienie gitary i właśnie fletu. To świat artystki, w którym odnajduje się najlepiej. Przez minimalistyczną formę podkreśla swój największy argument-głos. Na szczególną uwagę zasługuje forma muzyczna. Paulina to bardzo świadoma, profesjonalna wokalistka. Podejmuje się coverowania utworów o dużym gatunku emocjonalnym, zawierających ważny przekaz. 

Paulina to także laureatka Konkursu Wokalnego Wasza Scena Muzyczna.

To właśnie utworem z Wiedźmina Paulina podbiła nasze serca. Wielkie brawo za pomysł na cover, który oddaje klimat oryginału. Jednocześnie wokalistka została wierna swojej koncepcji na prezentacje piosenki. Jej gra na flecie poprzecznym magicznie uzupełniła brzmienie całości. Dzięki temu „zabiegowi” nadała utworowi własny charakter. Wielkie brawa!

Bajkowa dusza!

Paulina kocha śpiewać piosenki z bajek. To czuć! Jej wrażliwość muzyczna jest ogromna. Potrafi zaświecić słońcem, gdy wokół chmury. Ma w swojej barwie tak dużo młodości i świeżości. Jej świat artystyczny jest magiczny – jak świat bajek. Czujemy się spokojni słuchając jej każdego wykonania na YouTube. To wokalistka, która najlepsze ma przed sobą! Taki artystów potrzebuje ten świat, zwłaszcza dziś, kiedy każdy z nas musi uporać się z „nową rzeczywistością”. Paulino… dziękujemy za te dźwięki! 

O Paulinie jeszcze usłyszycie!

Zachęcamy Was do śledzenia dalszej artystycznej drogi Pauliny! To osoba czuła na muzykę, mająca swój własny, wyjątkowy świat! Zapraszamy Was na Facebook’a wokalistki, a także koniecznie zajrzyjcie na jej oficjalny kanał na YouTube

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój artystyczny Pauliny! Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna