WASZA SCENA MUZYCZNA

Top 7 dzieci śpiewających przeboje lepiej niż oryginalni wykonawcy!

Czy to możliwe, żeby tak młodzi soliści zaśpiewali utwory lepiej niż oryginalni wykonawcy?! Jedno jest pewne! Większość tych dzieci posiada ogromną motywację i przebojowość – czasami większą niż rasowi artyści! Dzięki temu rodzą się takie właśnie wykony! Poznajcie jedne z najciekawszych dziecięcych wersji znanych piosenek! Te dzieciaki mają ogromny talent wokalny! 

11 letni Tryzdin Grubbs śpiewa „Hello”!

OK, wszyscy wiemy, że Adele ma niesamowity głos. Ale usłyszeć taką siłę i zakres głosu wydobywającego się z 11-letniego chłopca? Cóż, to po prostu oszałamiające. Dosłownie nie mogę przestać tego oglądać! Wykonanie zapiera dech w piersiach! Posłuchajcie sami! 🙂 

9 letnia Drew Olivia Tillman śpiewa „Hello”!

Obiecujemy, że nie będzie to cała lista dzieciaków śpiewających Adele! 😉 Ale ten filmik, na którym 9-letnia Drew wyśpiewuje „Hello”, jadąc samochodem, absolutnie nas powaliło. Sprawdź to i zobacz, czy się zgadzasz?! 🙂 

11 letnia Asanda Jezile śpiewająca „Diamonds”

Naprawdę nie możemy się zdecydować, co jest bardziej niesamowite w tym klipie: głos Asandy czy jej ruchy taneczne? A co powiesz na fakt, że ta 11-latka najwyraźniej ma więcej talentu w swoim małym palcu, niż reszta z nas może sobie wyobrazić. Jak powiedzieli jurorzy, jest zdecydowanie diamentem! 

10 letnia Alexa Curtis śpiewa „Girl on Fire”!

Hit Alicia Keys „Girl on Fire” wskoczył na szczyty list przebojów, kiedy został wydany w 2012 roku i nie bez powodu – teksty są równie inspirujące jak zmysłowy wokal artystki. Ta głębia i rozpiętość wokalna robi wrażenie jeszcze bardziej, jeśli pochodzi z głosu 10-letniej dziewczynki! Alexa Curtis udowodniła, że jest wyjątkowym dzieckiem! 

Idina Menzel śpiewa „Let It Go”!

Ta dziewczynka ma imię i głos, które pozwolą jej znaleźć się na światowych listach przebojów! Posłuchajcie sami! 

Laura Kamhuber śpiewająca „I Will Always Love You”!

Po prostu wow! Tak powiedzieliśmy po obejrzeniu tego filmu. To jest tak szokujące, gdy słyszysz ten niesamowity głos wydobywający się z tej małej dziewczynki, ale jednak tak jest. Zamknij oczy, a pomyślisz, że to Whitney!

9 letni Malakai Paul śpiewa „Listen”!

Postarajcie się zachować suchość oka podczas oglądania tego filmu! To niesamowite. Tak – naprawdę – 9-latek zmierzył się z wykonaniem Beyoncé. Ale jak on to zrobił!