WASZA SCENA MUZYCZNA

Najlepsze lekcje śpiewu online! Część 1.

Istnieje wiele sposobów uczenia się nowych umiejętności, zdolności i talentów. Te media mogą być cyfrowe (nauka online) lub w czasie rzeczywistym (w szkole). Oba media wystawiają Cię zarówno na teoretyczne, jak i praktyczne aspekty zdobywania nowych informacji w dowolnej wybranej przez Ciebie dziedzinie – w tym przypadku śpiewu. Wygodny i elastyczny charakter uczenia się cyfrowego może być dla Ciebie atrakcyjny, ale także niedrogi i łatwy. W dzisiejszych czasach nie musisz zapisywać się do akademii muzycznej, aby nauczyć się wszystkich zasad śpiewania, możesz to zrobić przez Internet. Wypełniony ogromnymi zasobami online, filmami, samouczkami i artykułami, które mogą pomóc Ci przejść przez proces uczenia się, możesz przyswoić wszystko, co musisz wiedzieć. Możesz także uczyć się we własnym tempie i czasie. Umiejętność uczenia się lekcji śpiewu jest fenomenalna, ponieważ daje możliwość rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kontynuowania możliwej kariery w śpiewie lub po prostu wzbogacania umiejętności śpiewania dla przyjemności. Nauka śpiewania online przy użyciu odpowiednich platform, które zostaną pokrótce omówione w tym artykule, daje możliwość uzyskania cennych lekcji śpiewu przez ekspertów muzycznych i profesjonalnych instruktorów, którzy zrobili karierę w branży.

MasterClass: Christina Aguilera uczy śpiewu!

Platforma szkoleniowa Masterclass obejmuje bogatą listę instruktorów, którzy wyrobili sobie renomę w swoich obszarach specjalizacji. Jedną z takich instruktorów jest wielokrotnie nagradzana piosenkarka, autorka tekstów i performerka Christina Aguilera, najbardziej znana z jej debiutanckiego albumu, na który składają się takie hity, jak między innymi „Genie in a bottle” czy „What a Girl Wants”. Podczas tej lekcji śpiewu online będziesz mieć okazję nauczyć się jej różnych umiejętności wokalnych podczas ponad 3,5 godziny wykładów głosowych, szkoleń i ćwiczeń. Ta klasa mistrzowska składa się z 23 lekcji, z których każda zaplanowana jest na 12 minut. Będziesz zaskoczony jej unikalnymi technikami śpiewania na wszystkich poziomach, od początkującego do średnio zaawansowanego i wreszcie profesjonalnego – na którym oczekuje się, że opanujesz lub więcej umiejętności w sztuce śpiewu. Aby pomóc Ci w prowadzeniu podczas tych zajęć, do każdej lekcji będą dołączone zeszyty ćwiczeń. Możesz pobrać te podręczniki lekcji, zawierające podsumowania lekcji, wskazówki i zadania, które służą jako dodatkowa pomoc w nauce dla każdego poziomu. Więcej informacji znajdziesz tutaj! 

ArtistWorks-profesjonalne lekcje śpiewu online

ArtistWorks to internetowa szkoła śpiewu, która specjalizuje się w nauczaniu wszystkich różnych aspektów śpiewu. Zapisując się na zajęcia na tej platformie, otrzymujesz nieograniczony dostęp do wszechstronnych lekcji śpiewu. Aby uzyskać dostęp do tych zajęć śpiewu, musisz wykupić miesięczny plan lekcji, który kosztuje 29 USD czyli około 112 zł. Następnie będziesz musiał utworzyć konto studenckie online, zanim przejdziesz do dokonywania niezbędnych płatności. Ukończenie wszystkich powyższych kroków pozwoli Ci zacząć otrzymywać wykłady z archiwum zawierającego najwyższej jakości lekcje wideo, które zostały sprawdzone przez trenera i instruktora wokalnego, współpracującego z gwiazdami muzyki, Jeannie Devę. Ta biblioteka wysokiej jakości lekcji śpiewu zawiera różne ważne elementy śpiewu, takie jak: praca z oddechem, wykonanie utworu, rozwój piosenki, opieka wokalna, rozwój głosu itp.Kiedy odwiedzisz tę internetową platformę edukacyjną, pojawia się wyskakujący baner, za pomocą którego możesz zapisać się na regularne aktualizacje za pośrednictwem poczty e-mail dotyczącej specjalnych ofert, wskazówek i promocji. Więcej informacji znajdziesz tutaj! 

The Naked Vocalist

The Naked Vocalist jest platformą stworzoną specjalnie, aby pomagać talentom muzycznym. Kurs jest jednym z najlepszych dla osób, które borykają się z różnymi problemami z głosem. Podobnie osoby, które chcą poprawić swój głos poprzez najwyższej klasy trening wokalny, mogą również dołączyć do tego szkolenia. Ten kurs pomaga ludziom doskonalić technikę wokalną, a także kunszt wokalny i wydajność. Nauczane będą różne tematy, aby upewnić się, że każdy uczeń doskonale rozumie, co musi zrobić, aby poprawić swój głos. Założyciele The Naked Vocalist, Chris i Steve, będą tymi, którzy wezmą udział w tym kursie, więc uczniowie mogą mieć pewność, że będą uczyć się bezpośrednio od najbardziej doświadczonych profesjonalistów w tej dziedzinie. Wraz z tą dwójką uczyć będą tacy specjaliści od głosu jak: Jeannie LoVetri, Dave Stroud i Jamie Vendera. Więcej informacji znajdziesz tutaj! 

The Vocalist Studio

To studio wokalne prezentuje kurs śpiewu, w którym głównym nauczycielem jest Robert Lunte. Ten doskonały kurs ma dotyczyć różnych dziedzin muzyki, ze szczególnym naciskiem na trening wokalny. Zostaną Ci pokazane główne techniki treningowe, których potrzebujesz, aby móc śpiewać we właściwej tonacji, które poprawią twoją muzykalność. Szkolenie Vocalist Studio obejmuje różne rodzaje pakietów, więc wybór należy do Ciebie. Jeśli potrzebujesz kursu i szkolenia z dożywotnim dostępem, będziesz musiał zapłacić 199 USD czyli około 770 zł. Istnieją jednak lepsze i droższe pakiety, które zapewnią Ci kursy, szkolenia, dożywotni dostęp, papierową kopię i kopię niektórych specjalnych książek i innych zasobów. Będzie to kosztować 349 USD czyli około 1355 zł. Za jednorazową opłatą w wysokości 499 USD (około 1930 zł) możesz w dogodnym dla siebie momencie uzyskać wszystkie zasoby z innych pakietów, a także 3 różne lekcje na żywo lub przez Skype z nauczycielem.

Singwell

Dzięki kursowi śpiewu Singwell otrzymasz wszystkie ważne instrukcje, które zmienią Cię w lepszego piosenkarza. Ten kurs online daje dostęp do nauki śpiewu od jednego z najlepszych nauczycieli muzyki i sprawia, że śpiewanie staje się dla Ciebie łatwiejsze. Podczas nauki dodaj jogę do treningu, aby zachować formę, a także zrozumieć, jak używać swojego głosu. Nauczycielka jest znana jako Limor i jest doświadczoną śpiewaczką operową, można jednak wybierać także inne style, w tym pop i musical. Dzięki swoim umiejętnościom technicznym, doświadczeniu i wiedzy pomoże Ci udoskonalić Twój śpiew niezależnie od Twojego stylu. Oferuje szereg kursów, które nauczą Cię śpiewać i odnaleźć się w różnych stylach. Więcej dowiesz się tutaj! 

Preply

Ten program śpiewu został stworzony, aby zapewnić uczniom łatwy i szybki dostęp do najlepszych w danej dziedzinie. Preply daje Ci szansę opanowania technik wokalnych i informuje Cię o najnowszych osiągnięciach wokalnych z różnych gatunków muzycznych. Obecnie dostępnych jest ponad 35 korepetytorów do pracy z różnymi studentami. Są też tysiące lekcji dla uczniów. Zajęcia zaczynają się już od 15 $ (około 60 zł) za godzinę! Wśród wysoko ocenianych wykładowców na platformie są Dina G, Julia T., Hratsjuhi A., Molly M., Juliana B., Verity G., Andreas A., Zhenya K., Cynthia S. i Jorge P. Wielu z tych nauczycieli ma ponad 10-letnie doświadczenie i może nauczyć Cię różnych rzeczy związanych z muzyką, takich jak śpiew i fortepian. Warto zauważyć, że niektórzy z tych nauczycieli mogą uczyć Cię również w innych językach oprócz angielskiego. Tak więc język nie może być przeszkodą przed dołączeniem do Preply, aby nauczyć się śpiewać.

TheProSinger

TheProSinger to platforma stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego, kto kocha śpiewać – niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy zupełnym nowicjuszem, który dopiero zaczyna. Został zaprojektowany przede wszystkim po to, aby pomóc Ci zmaksymalizować swoje umiejętności śpiewania i być najlepszym, jakim możesz być. Zrozumiawszy, że wiele osób nie może sobie pozwolić na zatrudnienie profesjonalisty do szkolenia wokalnego i prywatnych lekcji głosu, ta strona została stworzona, aby pomóc ludziom. Niezależnie od Twojego budżetu możesz być pewien, że ta platforma zaoferuje Ci lekcje śpiewu dostosowane do Twoich potrzeb. Ta wspaniała platforma jest prowadzona przez Suzanne, entuzjastyczną nauczycielkę, która jest zawsze gotowa do pokonania dodatkowych trudności, aby upewnić się, że wpływa na swoich uczniów wiedzą. Jest nie tylko doskonałym trenerem głosu, ale także specjalizuje się w rozwijaniu i maksymalizowaniu potencjału ludzi, aby stali się niezwykłymi wokalistami. Od ponad 30 lat wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę, aby pomagać uczniom z różnych środowisk w doskonaleniu umiejętności wokalnych. Lekcje TheProSinger mają wszystkie elementy przejrzystości i zabawy – stąd każdy uczeń może być pewien, że te lekcje będą ogromną pomocą w śpiewie. Dzięki lekcjom przełamiesz wszystkie mentalne, wokalne i emocjonalne bariery, które Cię powstrzymują, abyś mógł lepiej śpiewać i wiedzieć, jak radzić sobie z uwagą publiczności. Możesz dołączyć do tych lekcji i brać udział w jej lekcjach przez Skype! Więcej informacji znajdziesz tutaj! 

Music Lessons Anywhere

Music Lessons Anywhere oferuje specjalistyczne lekcje śpiewu i szkolenia głosowe, które są odbywają się online. Lekcje są opracowane w taki sposób, aby były odpowiednie dla osób uczących się, niezależnie od ich poziomu śpiewu, wieku i stylu. Z dowolnego miejsca na świecie możesz stać się częścią tych lekcji, wypróbowując bezpłatną lekcję próbną! Dzięki bezpłatnej wersji próbnej możesz dowiedzieć się, jak działają lekcje i uzyskać dalsze odpowiedzi na wszystkie pytania. Lekcje te prowadzi Carol Hodge, która jest brytyjską nauczycielką, która od ponad 10 lat uczy ludzi z różnych środowisk. Carol jako profesjonalistką, ma około 20-letnie doświadczenie; dlatego jest dobrze przygotowana do nauczania każdego, kto chce się uczyć. Pomagała różnym osobom z Wielkiej Brytanii, Bahrajnu, Tajlandii i tak dalej. Dopóki masz połączenie z Internetem, te lekcje są zawsze otwarte. Nauki Carol mogą się przydać, aby poprawić Twój głos, poprawić jakość przekazu piosenek, zwiększyć pewność siebie podczas śpiewania i stawić czoła publiczności, a także stać się lepszym wykonawcą, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Za jedyne 30 £ (około 150 zł) za godzinę można uczyć się bezpośrednio od Carol przez Skype. Uczy także małe grupy muzyczne (do 5 osób). Godzinna lekcja kosztuje 40 £ (około 200 zł) dla dwóch osób i 50 £ (250 zł) dla około 3 do 5 osób. Skontaktuj się z Carol Hodge już dziś, aby rozpocząć! Więcej informacji znajdziesz tutaj! 

Classgap

Jeśli chcesz polepszyć swój śpiew i wiedzę muzyczną, Classgap jest właściwym miejscem. Classgap przyciąga jednych z najlepszych nauczycieli w tej dziedzinie; w związku z tym możesz poznać szeroki zakres tematów związanych z muzyką. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz treningu głosu, chcesz zwiększyć swoją pewność siebie na scenie, czy poprawić swoje umiejętności gry na flecie, pianinie lub innych instrumentach, na tej platformie są nauczyciele, którzy mogą Ci pomóc. Korzystając z Classgap, możesz wybrać najlepsze lekcje i dołączyć do ich prywatnych lekcji niezależnie od lokalizacji. Ponieważ nauczyciele są z różnych stron świata, zawsze możesz znaleźć kogoś, kto jest gotowy uczyć cię rano, po południu, a nawet wieczorem. Classgap eliminuje potrzebę podróżowania z jednego miejsca do drugiego w celu treningu muzycznego, ponieważ wszystkiego możesz nauczyć się w domu. Ponadto większość zajęć jest dostępna w przystępnej cenie z ogromnymi rabatami dla osób, które dopiero do nich dołączają. Nauczyciele są przyjaźni, profesjonalni i zawsze chętni do pomocy swoim uczniom. Wielu nauczycieli biegle włada językiem angielskim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim, hebrajskim, niemieckim i innymi językami. Dlatego język nie może być przeszkodą w nauce poprzez Classgap. Więcej informacji znajdziesz tutaj!

Richman Music School

Richman Music School przedstawia obszerną serię lekcji śpiewu, które są w całości oparte na lekcjach online. Te lekcje śpiewu obejmują kilka dziedzin muzyki, ponieważ możesz nauczyć się śpiewać lub rozwijać swój potencjał wokalny, a także nauczyć się grać na dowolnym wybranym instrumencie muzycznym. Dzięki Richman Music School każdy zainteresowany uczeń ma teraz nieograniczony dostęp do szeregu doświadczonych nauczycieli, którzy poświęcili swój czas i wysiłek, aby pomóc uczniom stać się lepszymi w śpiewaniu. Niektórzy z najbardziej doświadczonych i wszechstronnych nauczycieli na platformie to Olivia Morreale, Cherie Valaray, Iliana Rose, Mkrtchyan Suren, Jonathan Wessel, Anand Darsie, Vera Lugo, Michael Stein i Jennie Kwan. Wielu z nich od kilku lat uczy różnych dziedzin muzycznych; dlatego na pewno będziesz uczyć się od najlepszych nauczycieli muzyki, jeśli dołączysz do lekcji online w Richman Music School. Ci nauczyciele obejmują szeroki zakres gatunków muzycznych, w tym rock, R&B, muzykę klasyczną, country, pop, operę, jazz i blues. Możesz również dowiedzieć się więcej o stylach teatru muzycznego, treningu wokalnym, pisaniu piosenek, pisaniu tekstów, dyrygowaniu, aranżowaniu muzyki, kompozycji i orkiestracji. Istnieją również nauczyciele, którzy mogą pomóc w nauce gry na instrumentach muzycznych, takich jak altówka, gitara, skrzypce, klarnet, saksofon, wiolonczela, flet, trąbka, organy, harmonijka ustna, instrumenty perkusyjne latynoskie, waltornia, obój, bębny, banjo, puzon i harfa. Wszystkie te lekcje są teraz dostępne online. Więcej informacji znajdziesz tutaj!