WASZA SCENA MUZYCZNA

Angee - Kłamstwa - premiera!

Angelika Gawin to wokalistka o której pisaliśmy już na naszym portalu. Artystka pochodzi z Chojnic na Pomorzu, gdzie pisze, tworzy i śpiewa. Działa artystycznie już od 2012 roku. Ma na koncie dwie oficjalne Epki. Wiele swoich piosenek możecie usłyszeć na jej kanale na serwisie YouTube. Angee jest niezwykle aktywna na swoich social mediach. Właśnie tam wrzuca wiele aktywności związanych z jej artystycznym światem, muzyką i nadchodzącymi projektami. Ma na koncie oficjalny teledysk do piosenki Obsesja, o której więcej tutaj. Utwór miał swoją premierę w Czerwcu 2020 roku. Niedawno miała miejsce również premiera piosenki Dusza, która znajdzie się na płycie pod tytułem „Skorpion”. Teraz powstał drugi oficjalny teledysk do piosenki „Kłamstwa”. Za całą produkcje teledysku odpowiada Mateusz Straszewski MS STUDIO VIDEO w Chojnicach. Za produkcje piosenki natomiast odpowiada Natalia Wojciechowska. Jest to dziewczyna, która zajmuje się muzyką, pisze i tworzy podkłady oraz śpiewa własne piosenki. Więcej o współpracy dziewczyn poczytacie tutaj! Tymczasem, chodźmy troszkę „pokłamać”! 😉 

Piosenka o smutnej miłości.

Piosenka „Kłamstwa” mówi o miłości – w tym smutnym wymiarze. Czym jest miłość? Według psychologów miłość składa się z trzech elementów: namiętności, bliskości i odpowiedzialności. Z tym, że trudno nam niekiedy zgrać te wszystkie trzy elementy w jedną całość. Przez co dochodzi do nieporozumień czy rozstań. Najczęstszą przyczyną utraty miłości, bliskości są kłamstwa i taki właśnie przesłanie ma dla swoich słuchaczy Angee. Są również takie związki, gdzie zamiast wspólnego czasu, zabawy, uśmiechu, druga strona próbuje nam dać rzecz materialną. Ale rzeczą nie można kupić miłości, rzecz nie zastąpi nam ciepła i bliskości. Taką właśnie opowieść o smutnej miłości przedstawia nam Angelika w swojej najnowszej piosence.

Teledysk w pięknej scenerii!

W teledysku oprócz wokalistki wystąpili Sławomir Moczyński oraz Irmina Kaproń ze swoją piękną STAJNIĄ PICCOBELLO. Stajnia znajduję się w miejscowości Funka, w pięknych Borach Tucholskich nieopodal Chojnic. Piosenka „Kłamstwa” swoją radiową premierę będzie miała w Radio Weekend FM. Piosenka pojawi się na wszystkich największych serwisach streamingowych jak: spotify, deezer, amazon, tidal, czy apple music. Więc już teraz zapraszamy Was do posłuchania najnowszej piosenki wokalistki! 

Koniecznie sprawdźcie oficjalne kanały Artystki w social mediach!