WASZA SCENA MUZYCZNA

Kanały YouTube dla śpiewających, które warto poznać!

Niezależnie od tego, czy jesteś następną supergwiazdą X-Factor, czy tylko chcesz śpiewać karaoke do swojej butelki z szamponem, wszyscy uwielbiamy śpiewać. Nawet jeśli uważasz, że nie jesteś w tym świetny, śpiewanie jest niesamowite. Czy wiesz, że śpiewanie może przynieść również korzyści zdrowotne? Od uwolnienia hormonu znoszącego stres, zwanego kortyzolem, po poprawę postawy i sposobu oddychania, zaśpiewanie ulubionej piosenki może poprawić twoje zdrowie fizyczne i psychiczne na wiele sposobów. Jak każdy instrument, nauka używania głosu wymaga czasu i praktyki. Ponieważ nauka śpiewania staje się z każdym rokiem coraz bardziej popularna, zbadaliśmy i znaleźliśmy najlepsze zasoby internetowe dla początkujących piosenkarzy. Dziś przedstawiamy najciekawsze profile na serwisie YouTube! Sprawdź te kanały YouTube, z pewnością pomogą Ci ulepszyć Twój poziom śpiewu bez względu na poziom, na którym jesteś! 

Akademia Wokalna Kena Tamplina

Czy to nie czas, żebyś nauczył się od kogoś, kto potrafi „pokazać ci” zamiast „powiedzieć ci”, jak śpiewać? Naucz się lepiej śpiewać dzięki lekcjom śpiewu, które nauczą Cię śpiewać jak profesjonalista. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się śpiewać dla początkujących, czy też podnieść swój śpiew na najwyższe profesjonalne poziomy, naucz się tego robić dobrze z Akademią Wokalną Kena Tamplina. Lekcje śpiewu KTVA online mogą nauczyć Cię śpiewania rocka, popu, soulu, country lub muzyki klasycznej. Każdy gatunek, uzyskaj najlepsze lekcje, które mogą zmienić Twój głos! Gorąco polecamy! 🙂

Zobacz ich kanał YouTube

Felicia Ricci

Felicia jest profesjonalną performerką, autorką, piosenkarką, która uwielbia dzielić się swoimi „prezentami” i udzielać wskazówek, które pomogą ludziom znaleźć swój głos. Od bezpłatnych samouczków online i filmów o technikach wokalnych Felicia pomaga śpiewakom na wszystkich poziomach, ponieważ wierzy, że każdy może śpiewać – wystarczy odpowiedni nauczyciel. Dzięki doświadczeniu, w tym graniu Elphaby podczas koncertowej produkcji Wicked i nauczaniu w całym kraju, Felicia jest dobrze przygotowana, aby pomóc Ci poprawić śpiew.

Zobacz jej kanał YouTube

EricArceneaux

Eric pochodzi z Nowego Orleanu, jest jednym z najmłodszych trenerów wokalnych w branży. Jako artysta nagrywający zasłużył sobie na szacunek zawodowców z branży, takich jak Brett Manning, Lis Lewis i Jennifer Hudson. Chętnie wchodzi w rozmowy w komentarzach pod swoimi filmami, udzielając rad i wskazówek. 

Zobacz jego kanał YouTube

Madeleine Harvey

Madeleine jest nauczycielką śpiewu i pisania piosenek w West Palm Beach. Z zamiłowania do muzyki country na swoim kanale YouTube zawiera odpowiedzi wideo i blogi wideo na temat lekcji głosu, technik śpiewania, wskazówek dotyczących pisania piosenek i sprawdzonych metod występów. Sprawdź jej kanał, a zdobędziesz dużo nowej wiedzy! 

Zobacz jej kanał YouTube

Freya Casey

Freya jest trenerem wokalnym i wyszkoloną śpiewaczką operową, która uwielbia pomagać uczniom w odkrywaniu niesamowitości własnego głosu! Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w profesjonalnym śpiewaniu Freya z łatwością uczy wszystkich gatunków od opery i teatru muzycznego po pop, rock, soul, folk i wiele innych. Oglądanie jej filmów może nauczyć Cię metod i technik, które pozwolą Ci zachować swój głos, a także nauczy Cię, jak możesz śpiewać w zdrowy i zrównoważony sposób do końca życia.

Zobacz ich kanał YouTube

Technika wokalna Verba

Verba Vocal polega na wspieraniu twojego odkrywania i rozwoju wokalu. Nie ma znaczenia, na jakim jesteś poziomie ani jak długo śpiewasz, jeśli kochasz śpiewać, nic nie powinno Cię powstrzymać. Udostępniają filmy online, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele i odkryć wspaniałe ćwiczenia dla Twojego wspaniałego głosu.

Zobacz ich kanał YouTube

Akademia Wokalna Jakuba

Ten kanał YouTube zawiera szereg filmów, w tym rozgrzewki wokalne i techniki treningowe, które pomogą Ci stać się najlepszym piosenkarzem, jakim możesz być. Dzięki łatwym do wykonania instrukcjom i przewodnikom oraz dostępnym na YouTube, Spotify, Apple Music i nie tylko, te wskazówki są idealnym dodatkiem do treningu każdego piosenkarza.

Zobacz ich kanał YouTube

Power to sing

Niezależnie od tego, czy śpiewasz dla zysku, czy dla przyjemności, Power to Sing nauczy Cię, jak śpiewać niesamowite wysokie tony głosem, który jest potężny, bez wysiłku i krzyku, dzięki czemu Twój głos będzie trwał przez całe życie. Jeśli twój głos jest słaby, stanie się silny. Twój śpiew stanie się pewny siebie i inspirujący, tak jak marzyłeś. Proste ćwiczenia wokalne są jasno wyjaśnione i zademonstrowane, abyś mógł je wykonać. Polecamy udział w transmisjach na żywo w każdy wtorek po południu na kanale!

Zobacz ich kanał YouTube

Dr Dan's Voice Essentials

Daniel (znany również jako Dr Dan) jest wielokrotnie nagradzanym niezależnym artystą i pedagogiem. Uczy głównie w swoim prywatnym studio (Djarts) i występuje w całej Australii. Daniel regularnie występuje na konferencjach jako specjalista ds. śpiewu, prowadząc warsztaty i praktyczne zajęcia edukacyjne dla współczesnych wokalistów w Australii i za granicą.

Zobacz jego kanał YouTube

Eric Bruner Nauczyciel głosu

Mając ponad 30-letnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji śpiewu, Eric specjalizuje się w technice wokalnej i pomaga uczniom śpiewać w dowolnym stylu. Dążenie do tego, aby śpiewacy mieli pewność, że będą śpiewać swobodnym głosem używanym podczas prostego mówienia.

Zobacz jego kanał YouTube

SingWise

Karyn O’Connor jest pisarką i nauczycielką śpiewu, która na swoim kanale SingWise omawia różne tematy wokalne, koncentrując się na praktycznych rozwiązaniach i ćwiczeniach. Odkryj treści zakorzenione w aktualnej nauce o głosie, popraw swój głos i osiągaj cele treningowe dzięki cotygodniowym filmom instruktażowym.

Zobacz ich kanał YouTube

Sing2Guitar

Sing2Guitar produkuje podkłady na gitarę akustyczną do twoich ulubionych piosenek wokalnych. Pełne wersje dostępne w iTunes są regularnie aktualizowane o nowe filmy, utwory i wydania z różnych gatunków i stylów.

Zobacz ich kanał YouTube

Ron Anderson

Nie tylko dobrze brzmią podczas śpiewania, naucz się naprawdę dobrze śpiewać. Podczas gdy inni koncentrują się na twoim dźwięku, kanał Rona pozwala ci skupić się na tym, jak produkujesz dźwięk! Wiedza o tym, jak działa instrument, jest ważniejsza niż sam instrument! Naucz się śpiewać od początkujących do profesjonalnych poziomów. Najlepsi trenerzy wokalni trenowali z Ronem i tym czy innym punktem, a Metoda Voixtek jest bardzo poszukiwana. Czemu? Ponieważ TO DZIAŁA! Metoda Voixtek może być używana w trybie online i na zestawie słuchawkowym VR.

Zobacz ich kanał YouTube

Adam Mishan

Adam Mishan jest piosenkarzem / autorem tekstów i trenerem wokalnym, który przesyła covery, wskazówki dotyczące śpiewania i oryginalne piosenki na swój kanał YouTube. Zachęcamy cię do korzystania z rad z jego filmów i dzielenia się radością ze śpiewania wśród innych wykonawców. Zobacz jego kanał na Youtube