WASZA SCENA MUZYCZNA

Angee - Kłamstwa - recenzja

Nad twórczością Angee rozpływaliśmy się już niejednokrotnie! Angelika Gawin to bowiem bardzo pewna siebie artystka, mocno stąpająca po artystycznej scenie. To wokalistka przebojowa i charyzmatyczna. A dodatkowo to piękna, mądra kobieta mająca swój własny styl! O Angelice możecie przeczytać więcej w naszych artykułach. Po pierwsze zachęcamy do przeczytania naszych artykułów o wokalistce nawiązujących do jej poprzednich singli: tutaj dowiecie się więcej o „Duszy” Angeliki, a tutaj o naszej „Obsesji” na jej punkcie! 🙂  To oczywiście tytuły piosenek Angee, które doskonale rozegrały się w sieci i cieszą się popularnością! Dziś przyjrzymy się bliżej piosence „Kłamstwa”, o której premierze pisaliśmy tutaj. 

W przeciwieństwie do przewrotnego tytułu najnowszego utworu Angeliki, my – nie będziemy kłamać – powiemy o naszych odczuciach odnośnie najnowszego singla artystki! Zapraszamy! 🙂 

Dobra muzyka sama się obroni!

O wartości artysytcznej znaczy nie tylko dorobek artystyczny. Bowiem jednemu może podobać się klasyka, innemu taniec. Muzyka jest różnorodna, dzięki temu każdy ma swój świat artystyczny, któremu jest mniej, lub bardziej wierny. Angee jest wierna swoim artystycznym planom i stylowi w jakim postanowiła funkcjonować jako wokalistka. Jednym razem jest to dance, innym razem bardziej house, a jeszcze innym razem mix tego z nutą elektroniki. Tak też jest w przypadku piosenki „Kłamstwa”. Prosta kompozycja, nieprzekombinowana, w której została zawarta jednak głęboka myśl przewodnia. Mowa o tekście, który zwraca uwagę. Jest w nim przekaz, który na chwilę pozwala uciec od tanecznego rytmu utworu, który w swoim tonie jest smutny, przez co „zgrywa się” z treścią. Dzięki temu po raz kolejny otrzymujemy ciekawą piosenkę z potencjałem, dedykowaną rozgłośnią radiowym. 

Artystka zapamiętywalna!

Angee ma to coś, co przyciąga słuchaczy. Widać to po niezwykle pozytywnym odbiorze jej piosenek w największych serwisach streamujących muzykę cyfrowym w sieci, a także po imponujących ilościach odsłon jej piosenek. Nie bez powodu umieściliśmy Angee w naszym zestawieniu jednych z najbardziej perspektywicznych młodych wokalistów na świecie. Więcej o tym przeczytacie tutaj! 

Tekst "Kłamstw" to prawda, którą chce nam przekazać Angee!

Angelika opowiada w piosence o swoich miłosnych przemyśleniach. To historia miłości opartej na kłamstwach. „Nienawidzę kłamstw” – śpiewa, zaraz potem dodając, że „liczy na to, że się uda”. Jednak to właśnie te „kłamstwa”, których jest świadoma, utrudniają porozumienie w związku. Cóż, jak widać miłość nie zawsze jest prosta. Artystka przyznaje w tekście piosenki, że ma już dosyć… Jak potoczy się dalsza historia, nie wiemy! Ale może w kolejnym utworze, będzie więcej „słońca”, które przyjdzie po burzy? 🙂 

Taneczne rytmy od Angee!

Angelika śpiewa i widać, że kocha to robić. Ciągle się rozwija i polecamy śledzić jej dalszą karierę. Piosenka „Kłamstwa” to kolejny krok w jej muzycznej karierze. Utwór taneczny w stylu dance, z nutką nostalgii. Piosenka, która aż prosi się o to by podrzucić ją jakiemuś znanemu DJ-owi. Oj, tak! Remix tego utworu mógłby sprawdzić się w niejednym klubie tanecznym! Czego życzymy Angelice z całego serca! Teledysk został nagrany w pięknej scenerii. W teledysku oprócz wokalistki wystąpili Sławomir Moczyński oraz Irmina Kaproń ze swoją piękną STAJNIĄ PICCOBELLO. Stajnia znajduję się w miejscowości Funka, w pięknych Borach Tucholskich nieopodal Chojnic. To ciekawe, bowiem znalezienie się w takim miejscu to pewnego rodzaju kontra do zachowania ludzi. Bowiem konie to zwierzęta mądre i inteligentne. A przede wszystkim wierne! O tą „wierność” przekornie prosi artystka w „Kłamstwach”. 

Zapraszamy Was na social media artystki!