WASZA SCENA MUZYCZNA

Koncert „Mój jest ten kawałek… teatru!”

Z miłości do swojego zawodu i z poczucia obowiązku przed publicznością – to dwa główne powody, które popchnęły organizatorów (Czarno Na Białych – Studio rozwoju muzycznego i promocji artystów) do stworzenia koncertu: „Mój jest ten kawałek… teatru!” – czyli aktorzy musicalowi akustycznie!

Mogą zamknąć teatry na całym świecie, jednak „teatr z aktora nigdy nie wyjdzie”. To prawdziwa pasja, którą – jeśli nie na deskach sceny – będziemy realizować w przestrzeni bez barier, czyli zdalnie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie stworzonym we współpracy z aktorami musicalowymi polskich teatrów muzycznych, którzy wystąpią w wybranych najpiękniejszych musicalowych utworach przy akompaniamencie: pianina, gitary, saksofonu i skrzypiec. Już 30 listopada 2020! Bilety na koncert możecie nabyć tutaj! 

Podczas koncertu usłyszycie wspaniałych wokalistów!

Na wirtualnej scenie podczas Live Session wystąpią dla Państwa:

Marta Burdynowicz (m.in. Teatr Muzyczny Roma, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Teatr Syrena w Warszawie)
Karol Osentowski (m.in. Teatr Muzyczny Roma, Teatr Rampa w Warszawie, Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury, )
Karol Drozd (m.in. Teatr Syrena w Warszawie, Teatr Muzyczny w Poznaniu, Opera Nova w Bydgoszczy)
Agnieszka Tylutki -Drozd (m.in. Teatr Syrena w Warszawie, Krakowski Teatr Variete, Teatr Polski w Szczecinie)
Arkadiusz Borzdyński (m.in. Teatr Muzyczny w Gdyni, Teatr Rampa w Warszawie, Teatr Muzyczny w Łodzi)

Pazur i ogień na scenie!

Głównym celem koncertu jest wnieść do Waszych domów trochę emocjonalnych uniesień! „Chcemy Was zachwycić, zaskoczyć, zaintrygować, rozbawić. Dać nadzieję, spokój, łagodność, a równocześnie – zważywszy na wyjątkowe głosy, które będą na scenie – pokazać pazur i ogień” – dodają w rozmowie z nami organizatorzy. 

Ten wieczór będzie należeć do bardzo udanych, nie tylko muzycznie. Nie możesz przegapić tak wyjątkowego wydarzenia! 

Koncert odbędzie się już 30 listopada (poniedziałek) o godz. 19:00 #PasjiNieZamknieszWDomu

Podczas koncertu usłyszycie wyjątkowy repertuar musicalowy i nie tylko!

Na scenie zostaną zaprezentowane utwory z musicali: „Once”, „The Six”, „Frozen”, „Next to Normal”, „The Bridges of Madison County”, „Dreamgirls”.

Usłyszycie także covery znanych artystów, takich jak: Dawid Podsiadło. Piotr Cugowski, Ryszard Rynkowski, Paweł Domagała, Arkadiusz Borzdyński, Mr Zoob, Michael Jackson, Lady Gaga.

Wokaliści wystąpią przy akompaniamencie: pianina, gitary, saksofonu i skrzypiec. Gościem specjalnym koncertu i prowadzącym będzie Antoniusz Dietzius (reżyser teatralny). Prowadzącą koncert: Aneta Puławska. Za kierownictwo artystyczne koncertu odpowiada: Arkadiusz Borzdyński.

To jedyny taki koncert tej jesieni! Zapraszamy Was serdecznie do udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu!

30 listopada, godz. 19:00 online. Bilety do nabycia na mojkawalekteatru.pl

Organizatorzy koncertu: Czarno Na Białych – Studio rozwoju muzycznego i promocji artystów: Strona www, Facebook, Instagram