WASZA SCENA MUZYCZNA

Popularne współczesne piosenki świąteczne. Które z nich zaśpiewasz?

Stworzenie idealnej świątecznej playlisty to jedno z najważniejszych zadań w okresie świątecznym. Jasne, musisz kupować prezenty, dekorować dom, zorganizować spotkanie świąteczne – ale jedynym sposobem, aby te zajęcia były tak świąteczne, jak to tylko możliwe, jest włączenie w tle wspaniałej świątecznej muzyki. Do każdej listy odtwarzania potrzebujesz asortymentu starych i nowych, wesołych i smutnych utworów. Tak więc, podczas gdy „Blue Christmas” Elvisa Presleya i „O Come All Ye Faithful” Nat King Cole’a z pewnością się sprawdzą, powinieneś również dołączyć kilka nowoczesnych piosenek bożonarodzeniowych. Aby pomóc Ci zacząć, znaleźliśmy najlepsze nowe świąteczne melodie od takich artystów jak Mariah Carey, Ariana Grande, John Legend, Ne-Yo, Sia i nie tylko. Wiemy, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy wolisz klasyczny cover, czy też lubisz słuchać nowych świątecznych hitów. Po prostu usiądź, zrelaksuj się i pozwól, aby te piosenki wprawiły Cię w świąteczny nastrój! 🙂

Czy piosenka może być natychmiastowym klasykiem? W 2014 roku Ariana Grande wydała ten świąteczny singiel! 

Wiele lat po premierze ten świąteczny przebój Mariah Carey jest nadal idealnym utworem, aby rozpocząć każdą imprezę świąteczną. Konsekwentnie ląduje na pierwszym miejscu  listy Billboard Holiday 100!

Zespół wydał piosenkę „Like It’s Christmas” w 2019 roku. Piosenka opowiada o byciu tak zakochanym, że każdy dzień przypomina Boże Narodzenie. 

Ta piosenka z pierwszego świątecznego albumu Justina Biebera, Under the Mistleto e (2011), zainspiruje Cię z pewnością! W 2011 roku Bieber powiedział MTV News : „Czuję, że będą śpiewać ten utwór w każde Boże Narodzenie”. Okazuje się, że miał całkowitą rację! 🙂 

Dodaj tę piosenkę do swojej świątecznej listy odtwarzania, aby uzyskać powrót do przeszłości, który wciąż wydaje się nowoczesny – nawet jeśli ta piosenka wyszła prawie 20 lat temu. 

Posłuchajcie raz tej piosenki, a utknie Ci w uchu przez cały okres świąteczny (ale w dobry sposób) 🙂 

W niektórych miejscach Święta Bożego Narodzenia pełne śniegu są po prostu mało prawdopodobne – bez względu na to, jak bardzo chcemy. W tej piosence z albumu Ariana Grande Christmas Kisses (2013) piosenkarka prosi Świętego Mikołaja o śnieg w Kalifornii.

Przebój świąteczny, który musisz poznać! 🙂 

Po Świętach Bożego Narodzenia nadchodzi Nowy Rok 🙂 Dzięki tej piosence będziesz mógł świętować wszystkie dobre czasy z przeszłości i teraźniejszości.

Wersja tej piosenki autorstwa Micheala Bublé była od dawna klasykiem. Ale kiedy on i Idina Menzel zaśpiewali w duecie piosenka nabrała nowej magii! 

Ne-Yo w swoim debiutanckim, świątecznym albumie, Another Kind of Christmas (2019), prezentuje kilka świątecznych klasyków w stylu R&B . Naszym ulubionym jest wykonanie „The Christmas Song”.  

„Candy Cane Lane” to optymistyczny singiel z pierwszego wakacyjnego albumu Sii, Every Day is Christmas (2017), na którym znajduje się 10 oryginalnych świątecznych piosenek.

Skrzypaczka i gwiazda YouTube, Lindsey Stirling, jest najbardziej znana ze swoich niesamowitych choreograficznych występów muzycznych. Posłuchajcie tego hipnotyzującego utworu! 

Boże Narodzenie to magiczny czas, ale może też być trudny dla związków. W tej piosence Alessia Cara śpiewa o nadziei, że jej wieloletni związek przetrwa okres świąteczny.

Okładka tego świątecznego singla Johna Legenda jest już świetna – ale fakt, że na harmonijce gra Stevie Wonder, czyni go absolutnie niesamowitym. Wonder po raz pierwszy nagrał tę piosenkę na swoim albumie Someday at Christmas (1967), więc świetnie że John zaprosił go do duetu! 

Posłuchaj tego kawałka a twoje święta nabiorą zupełnie nowego wymiaru! 🙂 

Ze ścieżki dźwiękowej filmu Ekspres polarny  (2004) utwór „Believe” Josha Grobana otrzymała nagrodę Grammy w 2006 roku. To oszałamiająca ballada o wszystkim, co możesz osiągnąć, jeśli wierzysz w siebie!

Ta słodka piosenka jest o robieniu „zimowych rzeczy”, aby uczcić okres świąteczny, nawet jeśli nie ma zimowej pogody za oknem! 🙂  Tekst zainspiruje Cię do cieszenia się magią Świąt, bez względu na to, gdzie jesteś. 

Ten czarujący duet złożony przez męża i żonę, Jess i Gabriela Conte, może być twoją nową ulubioną piosenką do streamowania, popijając gorące kakao przy ognisku.  

Ta nowoczesna świąteczna piosenka o miłości polega na odliczaniu dni do świątecznego spotkania ze swoim partnerem. Więc zacznijmy odliczanie! 🙂 

Drugi po „All I Want For Christmas Is You” hit z albumu Mariah Carey z 1994 roku sprawi, że wszyscy staną na nogi, zanim jeszcze dobrze piosenka się rozkręci! 

Dzięki poruszającemu przesłaniu oryginalna świąteczna piosenka Kelly’s Clarkson „Underneath the Tree” jest tak kultowa, że musisz ją posłuchać w te święta! 🙂