WASZA SCENA MUZYCZNA

MDRUMMER - "Optymistycznie" - DEBIUTANCKI SINGIEL!

Założycielem projektu MDRUMMER jest Mariusz Dzwonek – muzyk, artysta, wokalista i perkusista. Mariusz jest przede wszystkim perkusistą, to właśnie w grze na tym instrumencie zauroczył się od najmłodszych lat. Artysta ma ogromne doświadczenie i miał okazje występować przed takimi gwiazdami jak:  T. Love, Reni Jusis, Lady Pank, czy Golden Life. Mimo spełnienia artystycznego Mariusz wciąż rozwija swój dorobek artystyczny i jest bardzo aktywnym muzykiem, lubiącym nowe wyzwania. 

Owocem nowych poszukiwań jest projekt MDRUMMER. To autorski projekt Mariusza, który powstał w 2020 roku. Nazwa nie jest przypadkowa. To inicjały artysty, w sprytny sposób połączone z wyrazem „perkusista” w języku angielskim. 

Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam piosenkę „Optymistycznie” (muzyka i słowa: Mariusz Dzwonek). Jest w niej dużo optymizmu, który z pewnością przyda się nam w tych szalonych czasach! 🙂 

Mariusz to bardzo kreatywny artysta!

Przymusowy lockdown okazał się idealnym momentem dla wielu artystów do stworzenia nowego materiału. Podobnie zadziałał na Mariusza. Piosenki na debiutancką EPkę powstały w domowym zaciszu. Całość zarejestrowana została w Studio Combo u Kamila Gorazinśkiego. Na Epce usłyszycie solidną dawkę rocka, charakterystyczną dla lat 80′ i 90′. To melodyjny hard rock okraszony ambitnymi i przemyślanymi aranżami. Dzięki temu mamy potrzebę słuchać utworów MDRUMMER po raz kolejny. To piosenki, które zapadają w pamięć i szybko się Wam nie znudzą! Piosenka „Optymistycznie” jak mówi nam w rozmowie z nami artysta: to utwór, który ma dać nam nadzieję, powiew radości, wiarę w lepszą przyszłość. I tak jest! Dostajemy dawkę energii w postaci muzyki i tekstu, który buduje nas i dodaje optymizmu, tak bardzo potrzebnego nam wszystkim, właśnie dziś! 

W oczekiwaniu na debiutancki album!

Bardzo udana EPka, świetnie przyjęta przez słuchaczy i ogólnopolskie media powoduje, że kolejnym naturalnym krokiem jest pełnowymiarowy album. Takowy ukaże się, jak zapowiada lider grupy na przełomie 2020 i 2021 roku. Oczywiście na płycie usłyszycie więcej nowych piosenek. Planowane są także koncerty zespołu, na które czekamy z niecierpliwością! Tym bardziej że właśnie taki rodzaj muzyki, jaki proponuje projekt MDRUMMER najlepiej sprawdza się na żywych koncertach, gdzie publiczność odgrywa bardzo ważną rolę. 

Warto wspomnieć, że projekt tworzą znakomici i doświadczeni muzycy. Skład zespołu tworzą: Mariusz Dzwonek – śpiew, gitara, Bartłomiej Jaros – gitara, Robert Janik – instrumenty klawiszowe, Paweł Nowak – gitara basowa i Bartosz Sitek – perkusja.

Niebawem na naszym portalu opublikujemy recenzję piosenki, a jest o czym pisać! Więc bądźcie czujni! 🙂

Tymczasem zapraszamy Was na oficjalny Facebook MDRUMMER oraz na oficjalną stronę internetową MDRUMMER. Koniecznie zasubskrybujcie także oficjalny YouTube projektu! 

Polecamy! Wasza Scena Muzyczna