WASZA SCENA MUZYCZNA

Wirtualne koncerty w grudniu, których nie możesz przegapić!

Ponieważ lokale, bary, puby, sale koncertowe i kluby są zamknięte przygotowaliśmy przewodnik po najlepszych wydarzeniach muzycznych transmitowanych na żywo w grudniu. W miarę jak społeczeństwo dostosowuje się do nowej rzeczywistości życia w trakcie pandemii koronawirusa, wielu artystów i instytucji muzycznych przenosi program do sieci, aby w tych trudnych czasach dzielić się muzyczną radością. W artykule przedstawiamy Wam światowe wydarzenia, które możecie obejrzeć LIVE! Sprawdź naszą listę programów i wydarzeń muzycznych, które możesz obejrzeć w zaciszu własnego domu! 🙂

18 grudnia: Barenaked Ladies robią specjalną świąteczną transmisję na żywo z piosenkami z Barenaked for the Holidays,  a także skeczami komediowymi napisanymi przez zespół. Przedstawienie zaczyna się o 21:00 ET bilety kosztują 15 $.

15 grudnia: Marc Roberge z OAR występuje na żywo z The Barn at Gold Ring.  Koncert zaczyna się o 20:00 ET.

12-13 grudnia: Gorillaz zagrają trzy koncerty w różnych strefach czasowych!  Bilety zaczynają się od 15 $

12 grudnia: Andrea Bocelli wystąpi na żywo z opery Teatro Regio di Parma we Włoszech, a goście specjalni wezmą udział w wydarzeniu „Uwierz w Boże Narodzenie”. Bilety zamówicie tutaj! 

Sam Smith, Wyclef Jean i wielu innych wystąpią na pierwszym wirtualnym koncercie Lang Lang International Music Foundation. Koncert zaczyna się o 15:00 czasu wschodniego. Zapraszamy na: Kanał Lang Langa na YouTube.

10-20 grudnia: Straight No Chaser daje 10 koncertów z MGM National Harbor w Maryland. Każdy program będzie miał unikalną setlistę zawierającą świąteczne hity i nie tylko, a także niektóre z najbardziej ukochanych utworów grupy, oraz piosenki których jeszcze nie wykonali na żywo. Bilety zaczynają się od 20 $.

9 grudnia: Mickey Guyton, Dustin Lynch i inni biorą udział w koncercie na żywo The Farm Must Go On, aby zebrać pieniądze na Farm Rescue, organizację non-profit, która pomaga rolnikom dotkniętym pandemią koronawirusa. Wydarzenie zaczyna się o 20:00 czasu wschodniego na YouTube,

5 grudnia:  Liam Gallagher występuje na żywo podczas światowego wydarzenia, które nazywa „Down by the River Thames”. W programie będzie wykonywał klasyki Oasis, a także piosenki ze swojej solowej kariery. Bilety kosztują 22,50 $.

Evanescence wykona na żywo utwory z nadchodzącego albumu The Bitter Truth,  a także ulubione utwory fanów. Spektakl zaczyna się o 16:00 ET. Bilety wstępu kosztują od 9,99 $.

Lindsey Buckingham transmituje na żywo przedstawienie zatytułowane „W domu z Lindsey Buckingham”. Q&A zaczyna się o 19:00 ET, a muzyka o 20:30 ET. Ceny biletów zaczynają się od 15 USD,

Darlene Love kontynuuje swoją tradycję występów świątecznych, w tym roku wirtualnym koncertem „Love for the Holidays” transmitowanym z nowojorskiej Sony Hall. Pokaz zaczyna się o 20:00 ET. Bilety kosztują 35 $.