WASZA SCENA MUZYCZNA

RÓŻNI WYKONAWCY Marek Niedźwiecki – muzyka ciszy 6 - recenzja.

„Muzyka ciszy” – ten tytuł mówi wiele. Każdy kto zna piosenki, w których lubuje się Pan Marek, wie, że to wyjątkowe „okazy”. Audycje radiowe, w których prezentuje wybrane utwory, są magiczne i niespodziewane. Zawsze intrygujące, zaskakujące i poznawcze. Tak wiele muzyki możemy poznać, dzięki jednej tylko osobie. Te najważniejsze i najbliższe sercu Pana Niedźwiedzkiego poznacie i odkryjecie właśnie na tym krążku. To wspaniała podróż muzyczna! 

Zestaw piosenek na dzisiejsze czasy.

Kto z nas nie potrzebuje dziś ukojenia, ciszy, spokoju, oddechu, odpoczynku. Chyba wszyscy. A to właśnie muzyka jest świetnym kompanem do tych sytuacji. Dzięki właściwie dobranemu zestawie piosenek możemy uciec od codzienności. Marek Niedźwiecki zadbał o to, by tak się stało. Na płycie tej znajdziemy się w innym miejscu, przeniesiemy do krainy ciszy, pięknej i delikatnej ciszy. Pan Marek prezentuje muzykę tak bardzo potrzebną właśnie dziś. To aż 32 piosenki, starannie wybrane. Cisza to smutek, więc mamy tu mnóstwo nostalgii i smutku o różnym natężeniu i wysokości. 

Nie spodziewajcie się tylko jednego gatunku!

Dobrać do siebie piosenki z różnych gatunków, a jednocześnie pasujące do siebie, w jednym klimacie nie jest łatwo. Tutaj się udało! Wspólnym czynnikiem jest podobny nastrój, bogactwo brzmień i melodii. Zaczyna się The Moody Blues i przebojem „Bless the Wings”, a dalej wędrujemy z Mike & The Mechanics („Taken In”), Alem Stewartem („Time Passages”), The Cranberries („Reptur”), Eltonem Johnem („Someone Saved My Life Tonight”), Commodores („Still”), Tiną Turner („Private Dancer”), Simply Red („If You Don’t Know My By Now”), Toto („I Wan’t Hold You Back”) i Marillion („No One Can”).

Płyta dobra na każdą porę roku!

Bez względu na to, gdzie jesteś i kim jesteś ten album jest jak dobra książka. Posłuchasz tu ciszy na różne kolory, posmakujesz spokoju. Czy jesień, lato, wiosna, czy zima tu jest miejsce dla każdej temperatury! 🙂 Nie ważne czy jest ciepło, czy zimno, te piosenki dopasują się do twojej natury. Załóż słuchawki na uszy i odpłyń z zestawem piosenek uroczych i jedynych w swoim rodzaju! Ten krążek to kolejny świetny pomysł na prezent! 🙂 Płytę możecie zamówić tutaj! Polecamy! Wasza Scena Muzyczna