WASZA SCENA MUZYCZNA

Kinga Wołoszyn - to między innymi uczestniczka 3 edycji The Voice Kids oraz Szansy na sukces!

Kinga Wołoszyn ma 14 lat, pochodzi z małej miejscowości Józefin (woj. lubelskie). Ma 2 młodsze siostry oraz dość sporego psa i jak sama przyznaje w rozmowie z nami: „Mam ogromne szczęście, bo otaczam się ludźmi, którzy mnie wspierają jak rodzina, przyjaciele”. To dobrze, bo dla artysty wsparcie jest potrzebne podczas każdego etapu kariery wokalnej. Młoda wokalistka jest uczennicą 8 klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Leszczynie. Jej największą pasją jest śpiew. Śpiewa od zawsze. Oprócz tego kocha czytać książki. Od 8 roku życia uczy się pod okiem instruktora Pawła Cieliczko w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Kinga jestem laureatką wielu konkursów wokalnych zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Była uczestniczką 3 edycji The Voice Kids oraz Szansy na sukces, gdzie zdobyła wyróżnienie! Poznajcie wielki talent wokalny, młodą, wrażliwą osobę o pięknym głosie! 

Marzenia do spełnienia!

Pomimo młodego wieku, Kinga ma już duże doświadczenie jako wokalistka, ciągle chce się rozwijać i na jej liście jest wiele marzeń do spełnienia. Jak mówi w rozmowie z nami: „Kocham śpiewać i ciągle poszukuję stylistyki, która byłaby mi najbliższa. Próbuje wszystkiego od muzyki pop, rock, blues po ballady. W przyszłości chciałabym dalej rozwijać się pod kątem muzycznym. Moim marzeniem jest wydanie singla oraz móc usłyszeć swoje piosenki w radio”. Barwa głosu Kingi jest bardzo charakterystyczna, więc to tylko kwestia czasu i odpowiedniego momentu, a marzenia z pewnością się spełnią! 🙂 

Dojrzały głos i bardzo dobry angielski!

Jak śpiewa Kinga? Tak, że miałem „gęsią skórkę”! Cudowny, dojrzały głos, którego pozazdrościłaby jej nie jedna o wiele starsza i bardziej doświadczona wokalistka. W młodym wieku udało jej się zbudować potężny głos, z którego umie „korzystać” w szerokie repertuarze. Na uwagę zasługuje także jej profesjonalizm w śpiewaniu, dbałość o szczegóły, dobra dykcja i świetny angielski. To choć młoda artystka, już bardzo świadoma i ośpiewana. Na początek posłuchajcie „One Moment In Time” – co za „głosisko” i ta gestykulacja, emocje, których nie da opisać się słowami! 

Eurydyki tańczące... zatrzymały się słysząc głos Kingi!

Znacie piosenkę Tańczące Eurydyki? Kto nie zna! Zmierzyć się z tak ambitnym repertuarem to nie proste wyzwanie. Skomentować występ live, który wyżej opublikowaliśmy, można tylko jednym słowem: „brilliant”! Kolejny przykład na to, jak „artystyczna” jest dusza tej młodej wokalistki. Poza pięknym dopracowanym zaśpiewaniem i dokładną dykcją zobaczyliśmy tu ekspresję na scenie i coś, co nazywa się „charyzmą”! Ogromne gratulacje!   

Czeka na Ciebie świat...

Kinga to głos, na który czeka świat. To prawdziwa perełka. Jeśli dalej będzie ciężko pracować nad dalszym rozwojem, nie martwimy się o jej artystyczną drogę. Kinga dodatkowo ma ten „zapas” w porównaniu do swoich rówieśników, w postaci ogromnej świadomości artystycznej i stworzeniu własnej oryginalnej postaci na scenie. 

Violetta byłaby dumna!

I jak tu się nie wzruszyć? Wielu wokalistów, chciałoby zaśpiewać z tak ogromną czułością, wdzięcznością i bez manier, piosenkę królowej Villas. Jest bajkowo, jest nostalgicznie, jest uroczo! Zresztą, posłuchajcie sami! 

Kinga to także laureatka konkursu wokalnego Wasza Scena Muzyczna!

Kinga zgłosiła do konkursu cover piosenki „Sztorm” – Cleo. Nagranie cieszy się sporą popularnością na serwisie YouTube. Młoda wokalistka zaśpiewała ten utwór znakomicie! Barwa głosu Kingi świetnie uzupełnia brzmienie tej kompozycji. Jako jurorowi konkursu najbardziej zaimponowało mi to, że Kinga zaśpiewała po swojemu, pokazując po raz kolejny, że posiada swój styl i wrażliwość muzyczną, którą umie zaznaczyć w różnym repertuarze, bez względu na gatunek. Wielkie gratulacje! 🙂

O tej wokalistce jeszcze usłyszycie!

Polecamy Wam śledzić dalszą karierę wokalną Kingi, to głos, który zasługuje na uwagę i uznanie. Zapraszamy Was na oficjalny kanał Kingi na serwisie YouTube oraz na jej oficjalny Instagram.

Życzę wszystkiego najlepszego w dalszym rozwoju wokalnym! Aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły! Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna