WASZA SCENA MUZYCZNA

KONKURS WOKALNY - Wygraj singiel i teledysk!

Kochasz śpiewać? Chcesz zdobyć super nagrody? Mamy coś właśnie dla Ciebie! Wraz z nowym rokiem zapraszamy do udziału w Konkursie Wokalnym! Do wygrania między innymi singiel od Wojtka Jabłońskiego z zespołu Kult oraz profesjonalny teledysk! Zgłoszenia przyjmujemy od 1 stycznia 2021 roku do 28 lutego 2021 roku do godziny 22:00. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie (skończone 18 lat). Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu. Jeśli spełnisz wszystkie warunki uczestnictwa, przyjmiemy Twoje zgłoszenie. Spełnij swoje marzenia, nie zwlekaj i już dziś pokaż nam swój talent wokalny i zgłoś swoje nagranie! Szczegóły i Regulamin Konkursu dostępny jest w poniższym artykule. Zapraszamy do udziału! Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna

REGULAMIN KONKURSU.

I. Organizatorzy.
Portal muzyczny WASZA SCENA MUZYCZNA działający pod adresem: https://waszascenamuzyczna.pl/

II. Cel konkursu.
Celem konkursu jest umożliwienie prezentacji umiejętności wokalnych, propagowanie kultury muzycznej, popularyzacja piosenek, promocja utalentowanych wokalistów. 

III. Uczestnicy.
1. Adresatami konkursu są osoby pełnoletnie (ukończone 18 lat). Wokaliści, wokalistki, wyłącznie soliści. Adresatami są w szczególności osoby zainteresowane nagraniem własnego singla i teledysku. Nie akceptujemy zgłoszeń grup wokalnych (przykład: duety, trio), zespołów muzycznych, chórów itp.
2. Jako „uczestnika konkursu” rozumie się każdą osobę, która opublikuje post o treści „#waszascenamuzyczna” oraz „#wojtekjablonski” wraz ze swoim nagraniem wokalnym (np. link do nagrania na portalu YouTube, video, link do nagrania) na grupie WASZA SCENA MUZYCZNA | Wokaliści | Muzycy | Artyści | (LINK DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/WASZASCENAMUZYCZNA).
3. Każdy uczestnik konkursu oświadcza, że w pełni akceptuje powyższy regulamin konkursu, respektuje i zgadza się postępować zgodnie z jego zasadami. 

IV. Warunki udziału.
Warunkiem udziału w konkursie jest opublikowanie swojego nagrania w grupie: „WASZA SCENA MUZYCZNA | Wokaliści | Muzycy | Artyści |” na portalu Facebook (link do grupy: tutaj https://www.facebook.com/groups/WASZASCENAMUZYCZNA). Publikacja posta na grupie jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu konkursu. Konkurs trwa od 1 stycznia 2021 roku (piątek) do 28 lutego 2021 roku (niedziela) do godziny 22:00 i tylko wtedy można publikować nagrania konkursowe na grupie. Dobór repertuaru jest dowolny. Można publikować zarówno covery, jak i utwory autorskie. KAŻDY UCZESTNIK MOŻE ZGŁOSIĆ DO KONKURSU TYLKO JEDNO NAGRANIE! 
Aby zgłoszenie było przyjęte:
1. W opisie posta z nagraniem należy dodać hasztagi #waszascenamuzyczna oraz #wojtekjablonski
2. Na swoim profilu Facebook udostępnić link do grupy WASZA SCENA MUZYCZNA – post musi być publiczny! (LINK DO GRUPY: https://www.facebook.com/groups/WASZASCENAMUZYCZNA)
3. Zaprosić do przyłączenia do grupy jak największą ilość swoich znajomych, tak by finalnie do grupy przyłączyło minimum 20 osób. Potwierdzeniem zaproszenia 20 znajomych do grupy będzie możliwość odpowiedzi na pytanie pojawiające się przy procesie dołączania do grupy („Kto polecił Ci naszą grupę?”) w odpowiedzi osoba zaproszona musi wpisać imię i nazwisko uczestnika konkursu!
4. Polubić oficjalny Fanpage Wasza Scena Muzyczna – LINK https://www.facebook.com/waszascenamuzyczna) i udostępnić na swoim profilu na portalu Facebook (jako post publiczny!)
5. Polubić oficjalny Fanpage Good Vibe Production – LINK https://www.facebook.com/GoodVibeProduction 

V. Kryteria oceny.
W skład Jury Konkursu wchodzą:
Wojciech Jabłoński – muzyk rockowy, multiinstrumentalista, kompozytor i producent muzyczny. Od 2008 roku nieprzerwanie do dziś gitarzysta polskiego zespołu Kult oraz pomysłodawca i realizator projektu muzycznego „iWojtek” promującego debiutujących wokalistów.
Kamil Koksa – właściciel portalu Wasza Scena Muzyczna, kompozytor, pianista, poeta, nauczyciel gry na pianinie, menadżer artystów, organizator koncertów.
Jury będzie oceniało: intonację, emisję głosu, interpretację, kulturę wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny. 

VI. Nagrody.
1 miejsce. Autorski singiel do muzyki Wojciecha Jabłońskiego nagrany w profesjonalnym studio nagraniowym oraz realizacja profesjonalnego teledysku do singla z umieszczeniem go na kanale YouTube Good Vibe Production (adres oficjalnego kanału Good Vibe Production na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCt_wCfp_KXDN-a_gvl3fB5g). Sponsorem nagrody jest: Good Vibe Production Group (strona www: https://goodvibe.com.pl/).
Dodatkowo zwycięzca otrzyma bezpłatną promocję na portalu WASZA SCENA MUZYCZNA tj. artykuł o wokaliście w dziale „Talenty Wokalne” na portalu https://waszascenamuzyczna.pl/ oraz artykuł promocyjny o singlu stworzonym dla zwycięzcy przez Good Vibe Production.
UWAGA: Aby nagroda została zrealizowana, zwycięzca konkursu (nagrodzony 1 miejscem) zgadza się dostosować do terminu realizacji nagrody proponowanego przez fundatora nagrody (Good Vibe Production). Przewidywana realizacja nagrody nastąpi do 30 kwietnia 2021 roku. Zwycięzca zobowiązuje się do pełnej współpracy z podmiotem realizującym nagrodę-firmą Good Vibe Production Group oraz osobą Wojciecha Jabłońskiego, przez co w szczególności rozumie się: stały kontakt telefoniczny i mailowy, podporządkowanie się co do terminu realizacji nagrody (termin realizacji nagrań w studio, termin realizacji nagrań teledysku) zaproponowanego przez Good Vibe Production i osobę Wojciecha Jabłońskiego.
2 miejsce. Artykuł promocyjny o wokaliście na portalu WASZA SCENA MUZYCZNA w specjalnym dziale “Talenty Wokalne”.
3 miejsce. Artykuł promocyjny o wokaliście na portalu WASZA SCENA MUZYCZNA w specjalnym dziale “Talenty Wokalne”.
4 miejsce. Artykuł promocyjny o wokaliście na portalu WASZA SCENA MUZYCZNA w specjalnym dziale “Talenty Wokalne”.

VII. Szczególne zasady dotyczące konkursu.
1. Zwycięzca konkursu (laureat 1 miejsca) zgadza się dostosować do proponowanych przez fundatora nagrody głównej (Good Vibe Production) terminów realizacji nagrody tj. spotkania oraz nagrania w studio mieszczącym się w Warszawie (łącznie ok. 4h pracy w studio ze zwycięzcą konkursu); sesje zdjęciowe, obecność na planie teledysku w Warszawie (od 0,5-2 dni na planie teledysku). Ponadto zwycięzca konkursu (laureat 1 miejsca) deklaruje otwartość, lojalność, elastyczność i właściwą współpracę w szczególności z osobą Wojciecha Jabłońskiego oraz Good Vibe Production. O finalnej formie singla oraz ostatecznej formie i finalnym montażu teledysku do singla decyduje osoba Wojciecha Jabłońskiego wraz z Good Vibe Production.
2. Organizator zastrzega sobie możliwość anulowania nagród, o których mowa w punkcie VI poniższego regulaminu w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń uczestników, lub braku jakiegokolwiek zgłoszenia konkursowego spełniającego oczekiwania i poziom artystyczny Jury Konkursu.
3. Organizator konkursu ma możliwość anulowania konkursu podczas każdego etapu jego trwania, a także po jego zakończeniu w przypadku zdarzeń losowych mających bezpośredni wpływ na przebieg konkursu lub realizacje nagród, a niezależnych od organizatora.
4. Zwycięzca konkursu (laureat 1 miejsca) jeśli nie mieszka w Warszawie, zgadza się na pokrycie wszelkich kosztów własnych związanych z dotarciem do studia nagraniowego mieszczącego się w Warszawie oraz kosztów związanych z noclegiem, jeśli zdjęcia do teledysku zostaną zaplanowane na dłużej niż 1 dzień.
5. O wynikach konkursu wszyscy uczestnicy konkursu zostaną poinformowani w terminie, o którym zdecyduje Organizator. Wyniki zostaną opublikowane na oficjalnym Fanpage Organizatora (adres: https://www.facebook.com/waszascenamuzyczna/).                                             

6. W konkursie mogą również brać udział wszyscy dotychczasowi Laureaci Konkursów Wokalnych organizowanych przez portal Wasza Scena Muzyczna.