WASZA SCENA MUZYCZNA

Topowi producenci muzyczni na świecie, z którymi możesz współpracować! Część 1.

Kto nie marzy o międzynarodowej karierze wokalnej?! Współpraca z innymi muzykami i producentami z całego świata jest dziś dużo prostsza niż dawniej. Jeżeli nie masz bariery językowej i posiadasz talent wokalny, możesz wszystko! Dlatego przygotowałem dla Ciebie serię artykułów z konkretnymi kontaktami do ludzi, którzy znają się na swoim fachu. To doświadczeni producenci, z którymi i Ty możesz w przyszłości współpracować! Oto początek nowej serii artykułów na naszym portalu, którą bez wątpienia polubisz! 🙂 Zapraszam! Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna

Philip Larsen

Zdobywca nagrody Grammy (miks – Kylie Minogue), pracował z największymi nazwiskami muzyki pop i dance, dostarczając setki miksów i remiksów dla najbardziej znanych światowych wytwórni płytowych. Lubi pracować nad Twoją wizją i pomysłami, wnosząc swoje doświadczenie do Twojej muzyki, piosenek i nagrań! Do jego największych sukcesów należą oficjalne remiksy dla Katy Perry, Lady Gagi, Charli XCX, Moby, Emeli Sandé, Ellie Goulding, Nicole Scherzinger, Britney Spears i Far East Movement. Philip miał szczęście współpracować z kilkoma ważnymi artystami międzynarodowymi, nagrywając piosenki ze Swedish House Mafia i remiksując dla Mylene Farmer, francuskiej artystki, która odniosła ogromny sukces dzięki duetowi z Moby, „Slipping Away” (który wyprodukował Philip). Utwór spędził kilka tygodni na pierwszym miejscu francuskiej listy przebojów. Producent produkował także piosenki dla niemieckiego zespołu Queensberry, w tym ich najwyższy singiel „Hello”. Łapcie kontakt do Philipa tutaj!

Chris Adams

Chris Adams (CA) to wielokrotnie nagradzany producent, programista i pianista, który pracuje z różnymi gatunkami muzyki, współpracuje przy reklamach, podcastach i nie tylko. Dzięki silnym wpływom w stylu Pop, Urban i Gospel, jego styl szybko stał się znany jako ten, o unikalnym brzmieniu. CA jest producentem zajmującym czołowe miejsca na listach przebojów, sprzedającym się na wielu platynach, z chwytliwymi melodiami, zapadającymi w pamięć połączeniami i przekazem.

Chodzę słuchy 😉 że najlepiej kontaktować się z nim przez jego Instagram! 

GËKKØ

Jeśli szukasz nowoczesnego brzmienia w popie, R&B i hip-hopie – to jest właściwa osoba! Obecnie producent współpracuje z takimi wytwórniami jak Atlantic i Empire oraz Hit Boy, Mozzy i Bazzi. Może stworzyć Twoją piosenkę od zera lub zbudować pełną aranżację wokół twoich tekstów i pomysłów wokalnych. 

GËKKØ to Producent muzyki pop, R&B i Hip Hop z Brooklynu w Nowym Jorku. Dzieli swój czas między swoje studio w Nowym Jorku i LA. Współpracuje z głównymi wytwórniami, takimi jak Warner / APG i Empire. Projektuję również dźwięk dla klientów komercyjnych (między innymi Victoria’s Secret, Nordstrom, Sephora). Tu możecie z posłuchać jego projektów i nawiązać z nim kontakt!

A tutaj macie email do tego producenta: gekkotraxx@gmail.com Powodzenia! 🙂

Arthur Pingrey

Utalentowany producent, autor tekstów, marketingowiec, który pracował z takimi gwiazdami jak (Sia, Sting, Flo Rida, Norah Jones, Ben Harper, Karen O, Willie Nelson, Liza Minnelli). Stworzył muzykę do 8 filmów nominowanych do Oscara! Jego praca jest kreatywna, szczegółowa, ekscytująca!

Dużo uwagi poświęca rozwojowi artystów. Pracując z artystą, naprawdę skupia się na znalezieniu dźwięku, emocji i zdefiniowaniu tożsamości artysty. Może pomóc także bezpośrednio w promocji playlist Spotify, kampaniach reklamowych, rozwijaniu mediów społecznościowych i innych strategii. Łączenie się z publicznością jest tak samo ważne, jak tworzenie świetnej muzyki. Tutaj więcej informacji oraz kontakt do tego niezwykłego producenta! 

Aubrey Whitfield

Aubrey współpracowała między innymi z Kelly Clarkson, EMI, Sony, Universalem czy X-Factor! Jest brytyjskim producentem, autorem tekstów, inżynierem dźwięku z ponad 200 klientami. Produkuje wiele gatunków, w tym mainstreamowy pop, indie-pop, jest autorką tekstów, a wszystkie swoje pomysły realizuje w swoim studio w Londynie. Jaka sama twierdzi: „Tylko 2% producentów to kobiety, więc jestem jedyna w swoim rodzaju!” 🙂

Aubrey ma to szczęście, że jest jednym z odnoszących największe sukcesy producentów muzycznych w Wielkiej Brytanii. Pracowała z Little Mix, Kelly Clarkson, Simon Webbe, produkowała muzykę do reklam telewizyjnych i współpracowała z małymi i dużymi wytwórniami płytowymi. Pisze i produkuje dla wielu niezależnych artystów. W ciągu ostatnich dwóch lat, wyprodukowała około 300 artystów!

Tutaj możecie skontaktować się z producentką! Powodzenia! 🙂 

Macau

Macau jest kolumbijskim multiinstrumentalistą, wokalistą, autorem tekstów, producentem i inżynierem dźwięku z szerokim gronem klientów z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Od ukończenia Berklee College of Music produkuje i pisze piosenki dla Sony, Warner oraz pracuje z wieloma ważnymi i niezależnymi artystami. Jego utwory i produkcje osiągnęły pierwsze miejsce na iTunes w Kolumbii, Gwatemali i Urugwaju i znalazły się na najpopularniejszych playlistach Spotify, takich jak „Baila Reggaeton”, „Colombia Top 50”, „Uruguay Top 50” i wiele innych.

Najlepiej kontaktujcie się z nim przez jego Instagram! Powodzenia! 🙂