WASZA SCENA MUZYCZNA

#1 Castingi - Coaching wokalny z nagradzanym producentem i reżyserem z Broadwayu!

Korzystając ze swojej wiedzy i kontaktów międzynarodowych, co jakiś czas na portalu będę przedstawiał Wam światowe projekty, w których czynnie możecie brać udział. Zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości, w której tak wiele przedsięwzięć odbywa się on-line. To zwiększa Wasze możliwości uczestniczenia w dużych projektach dla wokalistów i zdobycia nowych, cennych doświadczeń! Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna

Firma Ocean Bay Entertainment zaprasza do udziału w projekcie dla wokalistów!

Poszukiwani są wykonawcy na indywidualne lekcje gry aktorskiej i coachingu wokalnego pod okiem nagradzanego producenta na Broadwayu oraz producenta filmowego i reżysera – Jordana Scotta Gilberta (Broadway’s Ghost the Musical).

Jordan został jednym z najmłodszych nagradzanych producentów i wykonawców na Broadwayu w historii teatru Broadway, będąc pierwszym w historii laureatem nagrody „Broadway Producer Of The Year”. Pracował u boku kilku odnoszących największe sukcesy aktorów, piosenkarzy, pisarzy, kompozytorów, reżyserów i producentów na świecie. Jordan występował także w kilku projektach teatralnych, filmowych i telewizyjnych, w tym w przedstawieniach w Broadway’s Minskoff Theatre z udziałem między innymi Toma Hanksa, Nathan Lane czy Cyndi Lauper. O tym wspaniałym reżyserze mógłbym opowiadać i opowiadać, ale to, co najważniejsze przekazałem Wam powyżej. 

Jeśli znasz język angielski, kochasz śpiewać, możesz zgłosić się do Jordana!