WASZA SCENA MUZYCZNA

Topowe interfejsy audio dla wokalistów do ich domowego studia!

Chcesz nagrać własną muzykę? Twój interfejs audio to jeden z najważniejszych zakupów, jakich dokonasz. Ma to wpływ na wszystko, co dotyczy Twoich nagrań. Od tego, ile mikrofonów możesz użyć, po ich dobre brzmienie. Obecnie na rynku jest tak wiele różnych interfejsów audio, że trudno zdecydować, który wybrać. Aby zaoszczędzić Ci czasu, wybraliśmy najlepsze interfejsy audio do Twojego domowego studio. Wzięliśmy pod uwagę przedział cenowy; sposób, w jaki łączą się z komputerem oraz to, co najlepiej nagrywają. Zapraszamy! 🙂

Focusrite Scarlett 2i2

Druga generacja interfejsów audio 2 in / 2 out na USB 2.0 z dwoma, naturalnie brzmiącymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi Scarlett, konwersją 192/24bit. Do pakietu oprogramowania dołączono Pro Tools | First & Ableton Live Lite, plug-iny oraz sample. Kompatybilność Mac & PC. Numer jeden wśród interfejsów audio na świecie Scarlett 2i2 nie bez powodu jest najlepiej sprzedającym się interfejsem na świecie. Najlepszy dźwięk, szybkość i łatwość w użytkowaniu to trzy aspekty, które nadal są rozwijane w drugiej generacji interfejsów scarlett. Kompaktowy rozmiar z nowymi neutralnymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi, super niską latencją i precyzyjną konwersją to cechy dla całej serii scarlett. Scarlett 2i2 to urządzenie mobilne zasilane z USB. Sprawdzi nam się wszędzie, gdzie potrzebujemy dwóch źródeł mikrofonowych, instrumentalnych lub liniowych w studyjnej jakości. Focusrite to perfekcyjny partner dla Pro Tools. Najtaniej kupisz tutaj! 

Behringer U-Phoria UMC404HD

Behringer U-PHORIA UMC404HD – interfejs USB Audio/MIDI 4 x 4 o wysokiej rozdzielczości 24-Bit/192 kHz. Przedwzmacniacze MIDAS, dedykowany do nagrywania mikrofonów i instrumentów.
Dane techniczne:
– Zapewniająca profesjonalną jakość dźwięku rozdzielczość 24-bit/192 kHz.
– Kompatybilny z popularnym oprogramowaniem do nagrywania: Avid Pro Tools, Ableton Live, Steinberg Cubase
– 4 wejścia/4 wyjścia analogowe, 1x MIDI I/O z ultra-niską latencją,
– Wsparcie Mac OS X i Windows XP.
– Zaprojektowane przez firmę MIDAS przedwzmacniacze mikrofonowe z zasilaniem Phantom +48V, z tłumikami PAD
– Analogowe inserty do podłączenia zewnętrznych efektów, takich jak kompresory, itp.
– Bezpośredni monitoring w trakcie nagrywania.
– Przełączniki: Input/Playback Mix oraz Stereo/Mono pomagające w monitoringu.
– Wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu i możliwością wyboru monitora A/B
– Diody: Power / +48V / MIDI in/out / Signal / Clip wskazujące na stan pracy urządzenia.
– Główne wyjścia na złączach XLR i 1/4″ TRS.
– Proste nagrywanie audio i edycja oraz 150 wtyczek efektowych 
– Odporna na uderzenia obudowa, w całości wykonana ze stali.
– Opracowany i zaprojektowany przez Behringer Germany.

Najtaniej kupisz tutaj!

Steinberg UR44

Steinberg UR44C Interface Audio USB 3.0
Interfejs audio USB 3.0 – 6×4 z możliwością podłączenia iPada.

32-Bit integer / 192 kHz
4 Przedwzmacniacze mikrofonowe klasy A (D-PRE) z zasilaniem phantomowym +48 V
Obsługiwany bez opóźnień monitoring DSP z pogłosem REV-X, channel strip i klasycznym wzmacniaczem gitarowym
4 Wejścia mikrofon/linia combo: XLR / 6,3 mm Jack (2x Mic/Hi-Z i 2x Mic/Line)
2 Wejścia liniowe: Gniazdo 6,3 mm Jack
4 Wyjścia liniowe: 6,3 mm Gniazdo Jack
2 Główne wyjścia: 6,3 mm Gniazdo Jack
2 Wyjścia słuchawkowe stereofoniczne: Gniazdo 6,3 mm Jack
Wejście i wyjście MIDI
Stabilna metalowa obudowa
Zasilanie przez USB możliwe, jeśli UR44C jest bezpośrednio podłączony do gniazda USB typu C.
Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 252 x 47 x 159 mm
Waga: 1,5 kg.
Zawiera zasilacz i oprogramowanie Cubase AI DAW jako wersję do pobrania na komputery Mac i PC oraz aplikację Cubasis LE DAW na iPada.

Najtaniej kupisz tutaj!

Focusrite Clarett 2Pre USB

Focusrite Clarett 2 Pre – interfejs audio thunderbolt Clarett 2Pre to interfejs audio thunderbolt 10-in, 4-out. Został zaprojektowany dla wymagających użytkowników, songwriterów i studiów projektowych. Jest wyposażony w dwa wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe, wysokiej jakości konwersję AD/DA i wyjątkowo niskie opóźnienia w obie strony – umożliwiający monitorowanie sygnału audio podczas nagrań z DAW z procesowaniem dźwięku przez wtyczki. Preampy mikrofonowe Clarett oferują niskie szumy i zniekształcenia oraz funkcję „Air”, która modeluje efekt legendarnych przedwzmacniaczy Focusrite ISA na bazie transformatora. Focusrite Clarett to precyzyjna konwersja 24bit przy 192kHz, a także 119dB zakres dynamiki. „Better, fater, easier!”10 wejść i 4 wyjścia to idealny układ dla wymagających songwriterów i studiów projektowych poszukujących naprawdę wysokiej jakości konwersji, przedwzmacniaczy mikrofonowych i niskiej latencji. Przedwzmacniacze mikrofonowe Clarett dostępne są na przednim panelu. Dzięki niskiej latencji głos wokalisty może być obrobiony przez wtyczkę z DAW podczas monitorowania nagrania: na przykład, dodać pogłos na słuchawki dla wokalisty.Nowe preampy Clarett oferują bardzo niski poziom szumu (EIN -128) i zniekształceń, a także posiadają załączalną funkcję „Air” co powoduje modelowanie dźwięku renomowanych przedwzmacniaczy Focusrite ISA na bazie transformatora.Focusrite jest znany z najwyższej jakości cyfrowej konwersji audio, a seria Clarett nie jest wyjątkiem. Przetwornik Clarett 2Pre próbkuje z 192kHz / 24-bit i zapewnia zakres dynamiki do 118dB (A / D z mic pre) / 119dB (D / A line out).Dwa główne wejścia to wejścia mic / Instrument / Line Combo XLR / TRS, które wyposażono w nowo zaprojektowane preampy mikrofonowe. Ponadto, wejście optyczne ADAT może być stosowane w celu rozszerzenia ilości wejść 2Pre, jest to osiem dodatkowych kanałów cyfrowych. Wejścia instrumentalne zostały zaprojektowane z zapasem headroomu, aby przyjąć najwyższą jakość wyjścia bez zniekształceń.

Najtaniej kupisz tutaj!

Focusrite Scarlett 18i20

Trzecia generacja 18i20, mieszcząca się w obudowie do montażu w szafie rack 1U, może pochwalić się dużą ilością jednoczesnych wejść / wyjść, składających się z ośmiu przedwzmacniaczy mikrofonowych, 18 wejść i 20 wyjść. Przenieś swoje studio na wyższy poziom dzięki 18i20, oferując najwyższą jakość dźwięku, funkcję talkback i przełączanie głośników na pokładzie. Ulepszona konwersja AD i DA zapewnia czytelne nagrania i odtwarzanie do 24 bitów / 192 kHz, co ma kluczowe znaczenie dla udoskonalenia miksu.

Scarlett 18i20 zawiera osiem ulepszonych przedwzmacniaczych mikrofonowych trzeciej generacji, z załączanym trybem “Air”, które odtwarzają efekt oryginalnego przedwzmacniacza mikrofonowego ISA. Tryb “Air” zapewnia nagraniom wokalnym lub akustycznym jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk. Na każdym przedwzmacniaczu znajduje się PAD dla redukcji sygnałów o wysokim poziomie. Dwa wejścia instrumentalne o wysokim headroomie na przednim panelu umożliwiają nagrywanie gitar i basu bez niepożądanych zniekształceń.

Teraz przedwzmacniacze Scarlett posiadają przełączany tryb Air, aby nadać nagraniom jaśniejszy i bardziej otwarty dźwięk. Wysokiej jakości konwertery umożliwiają nagrywanie i miksowanie z częstotliwością próbkowania do 24 bitów / 192 kHz. Dwa wejścia instrumentalne o wysokim headroomie do podłączenia gitary lub basu. Cztery wyjścia monitorowe z technologią anti-thump i przełączaniem głośników oraz wbudowaną funkcją talkback z wbudowanym mikrofonem talkback na przednim. Osiem symetrycznych wejść liniowych do podłączenia syntezatorów, automatu perkusyjnego i innych źródeł liniowych.

Najtaniej kupisz tutaj!

 

Roland Octa-Capture

Z dziesięcioma wejściami i dziesięcioma wyjściami, ośmioma przedwzmacniaczami VS PREAMP i świetną jakością audio 24-bit/192 kHz, OCTA-CAPTURE wyznacza nowy standard w przenośnych interfejsach audio opartych na protokole USB 2.0. Zaprojektowany z myślą o produkcji na wysokim poziomie łączy najlepsze elementy, wysoką jakość inżynierii Roland, a także własną technologię budowy przedwzmacniaczy i cyfrowego transferu sygnałów. Z kompaktową budową i nieskazitelną jakością dźwięku, OCTA-CAPTURE jest nie tylko perfekcyjnym interfejsem dla wielokanałowego studia opartego na komputerze, ale także świetnym rozwiązaniem rozszerzającym ilość wejść i wyjść w V-STUDIO 700 oraz V-STUDIO 100. OCTA-CAPTURE to interfejs audio następnej generacji, w którym jakość i wydajność znacznie wybiegają ponad cenę i rozmiar. Najtaniej kupisz tutaj!

PreSonus Studio 192

PreSonus Studio 192 Mobile to interfejs audio USB 3.0, który zapewni Ci brzmienie wyjątkowej jakości. Umieszczone w stacjonarnej, kompaktowej obudowie urządzenie wyposażono w zestaw potrzebnych złączy i profesjonalne funkcje przydatne podczas odsłuchu i miksowania. Jeśli jesteś producentem, realizatorem dźwięku, projektantem brzmień, grasz w niezależnym zespole lub wszystko z powyższych, Studio 192 Mobile został stworzony właśnie dla Ciebie. Studio 192 Mobile to zintegrowane, przenośne rozwiązanie sprzętowo-programowe do nagrywania dźwięku w każdym, profesjonalnym czy domowym studiu. Przełączaj się między dwoma miksami używając funkcji Cue i pokładowego wzmacniacza słuchawkowego; używaj programowo sterowanych funkcji Dim i Mono do kontroli głównego miksu. Wykorzystaj sześć symetrycznych wyjść do podłączenia monitorów i przełączaj między odsłuchami, tak jak tego potrzebujesz w trakcie pracy. Wygodne oprogramowanie i bogata ilość wejść/wyjść sprawiają, że Studio 192 Mobile to interfejs, dla którego znajdziesz zastosowanie w każdym zestawie do nagrywania i produkcji dźwięków.

Podłącz Studio 192 Mobile, a od razu usłyszysz szczegóły i otwarte najwyższe pasmo, jakich oczekujesz od profesjonalnego sprzętu studyjnego. Studio 192 Mobile nagrywa i przetwarza dźwięk z najwyższą rozdzielczością, nawet do 192 kHz. Dostępne na każdym wejściu i wyjściu wysokiej klasy konwertery Burr-Brown zapewniają dynamikę w zakresie do 118 dB, i umożliwiają stabilną, naturalną rejestrację złożonego harmonicznie materiału, nie wprowadzając zniekształceń. Przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX z pamięcią ustawień cechuje tak niespotykanie wysoki poziom headroom, głęboki bas, łagodna góra i bogate brzmienie ogólne, że usłyszysz każdy oddech, transjent i szczegóły w swoich nagraniach.

Przedwzmacniacz mikrofonowy jest kluczowym elementem jeśli chodzi o jakość nagrań. Studio 192 Mobile wyposażono w dwa specjalne, zapewniające precyzyjne i neutralne brzmienie, wysokonapięciowe przedwzmacniacze XMAX w klasie A na elementach dyskretnych. Interfejs audio Studio 192 Mobile świetne integruje się z resztą twojego zestawu nagraniowego. W programie Studio One 3 możesz sterować ustawieniami przedwzmacniacza i funkcjami odsłuchu. Hybrydowa wtyczka Fat Channel działa w DSP Studio 192 i w Studio One w komputerze, więc sygnał możesz nagrywać i monitorować wykorzystując procesor w Studio 192, a później przełączyć się na Fat Channel w Studio One podczas odtwarzania materiału. Jeżeli chcesz nagrywać bez komputera użyj aplikacji Studio One Remote w swoim iPadzie. Pokładowymi funkcjami Studio 192 Mobile można sterować również za pomocą darmowej aplikacji PreSonus UC Surface. Nawet gdy korzystasz z innego oprogramowania możesz zdalnie sterować funkcjami swojego interfejsu. Program UC Surface błyskawicznie zdobył uznanie ze względu na intuicyjny interfejs użytkownika, dający szybki dostęp do wszystkich funkcji, których potrzebujesz by tworzyć dobre miksy monitorowe.

Najtaniej kupisz tutaj! 

Focusrite Clarett 4Pre

Seria interfejsów Clarett na USB 2.0 i USB Typu C stawia wyzwanie interfejsom dwukrotnie droższym, ponieważ oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Clarett 4Pre USB to interfejs audio z układem wejść i wyjść 18/84. Na przednim panelu posiada dwa specjalnie zaprojektowane, wydajne przedwzmacniacze mikrofonowe. Charakteryzują się one niskim poziomem szumów (-128dB EIN),  niskimi zniekształceniami i ultra-liniową konstrukcją, która zapewnia czysty, otwarty i przejrzysty dźwięk.

Cztery wejścia typu Combo mogą rejestrować wszystko – od mikrofonów pojemnościowych po supermocne przetworniki gitarowe. Nie zostawiają przy tym niepożądanych załamań w dźwięku, ponieważ mierniki Halo Gain ułatwiają prawidłowe ustawienie poziomu wejściowego. Clarett 2Pre USB jest interfejsem wszechstronnym, dlatego że posiada wejście ADAT, które daje dodatkowe osiem kanałów. Wyjścia monitorowe na tylnym panelu posiadają technologię zapobiegającą niepożądanym „uderzeniom”, w związku z czym nie musisz obawiać się już o swoje głośniki.

Dziesięciolecia doświadczenia w projektowaniu obwodów analogowych i zastosowanie konwersji 24-bit/192 kHz A-D i D-A zapewniły interfejsom Clarett  doskonałą ścieżkę sygnału o zakresie dynamiki 119 dB.

Główne cechy:

 • Ultra niski szum przedwzmacniaczy (-128dB EIN) i ultra niskie zniekształcenia oraz zakres dynamiki 119 dB
 • Kompatybilność z Mac i PC przez USB 2.0 i USB Typu C
 • Precyzyjny przetwornik 24-bit/192kHz A-D/D-A
 • Wejście ADAT do podłączenia dodatkowych 8 kanałów (np. Scarlett Octopre, Scarlett Octopre Dynamic lub Clarett Octopre)
 • Wskaźniki wysterowania Halo Gain na potencjometrze
 • Dwa wyjścia monitorowe w technologii anti-thump
 • Wyjście słuchawkowe z kontrolą głośności volume control
 • MIDI I/O
 • Cztery przedwzmacniacze mikrofonowe z przełaczaną funkcją Air – brzmienie klasycznych preampów Focusrite ISA
 • Superniska latencja pozwalająca na wykorzystanie efektów w czasie rzeczywistym
 • Focusrite Control: Intuicyjna aplikacja routingu wejść i wyjść oraz miksu obsługiwana z poziomu systemów i urządzeń: Mac, PC i iPad, iPhone lub iPod touch

Najtaniej kupisz tutaj!