WASZA SCENA MUZYCZNA

Paulina Zielińska - Głos Stycznia 2021!

Głosami publiczności w naszym plebiscycie na najlepszy „Głos Stycznia 2021” zwyciężyła Paulina Zielińska! Poznajcie wokalistkę, która udowadnia, że warto wierzyć w swoje marzenia! 🙂 Muzyka w życiu Pauliny jest od najmłodszych lat. Jak sama przyznaje w rozmowie z nami: „do dziś pamiętam swój pierwszy występ w pierwszej klasie i słowa Pani, która powtarzała – dasz radę, potrafisz!”. Potem w życiu utalentowanej wokalistki pojawił się chór, akademie, konkursy i inne występy. Śpiew stał się jej pasją, która daje radość i przynosi ukojenie w ciężkie dni. Paulina nigdy jednak nie wiązała ze śpiewaniem swoich planów zawodowych. Zaczęła studiować kierunki pedagogiczne niezwiązane z muzyką, jednak ciągle w jej życiu przejawiały się akcenty muzyczne. Przy każdej możliwości starała się aktywnie prezentować swoją pasję. Wokalistka w rozmowie z nami wyznaje: „podczas studiów wspólnie z koleżankami zorganizowałyśmy świąteczny koncert w zakładzie karnym (związane z kierunkiem studiów), koncert w nietypowym miejscu, ale jakże wzruszający, bo przecież „pasja jest prawdziwa tylko wtedy, gdy masz ją z kim dzielić!”.

Rozwój artystyczny!

Później w życiu Pauliny pojawił się zespół muzyczny, w którym tak naprawdę muzycznie dojrzała. Odnalazła tam siebie, scena stała się miejscem, gdzie wokalistka czuje się jak ryba w wodzie! Poza tym Paulina pracuje w szkole, jest wychowawcą świetlicy. Wokalistka uwielbia swoją pracę, jak sama przyznaje: „budzi się tam we mnie małe dziecko, śpiewamy, tańczymy, nie ma tam miejsca na nudę, w tym zawodzie podstawa to kreatywność, ale bycie na scenie daje mi jeszcze większego powera! Uważam, że czas najwyższy wyjść poza swoje schematy, nie ograniczać się, zacząć działać”. Paulina w rozmowie z nami wyznała, że na portal Wasza Scena Muzyczna trafiła zupełnie przez przypadek, wysłała swoje nagranie, mówiąc: „raz się żyje”, nie sądziła, że finał będzie tak piękny. Dzięki naszej ankiecie do głosowania na najlepszy głos miesiąca okazało się, że znalazła się spora liczba ludzi, którzy wierzą w Paulinę i ją wspierają. 

Wiara czyni cuda!

Paulina ma nadzieję, że to wyróżnienie i nagroda to będzie dobry początek jej przygody z muzyką! Jak sama przyznaje: „chcę dalej śpiewać, dzielić się swoją pasją, ale również tworzyć coś swojego, by pokazać, co tak naprawdę mi w duszy gra, Jestem pewna, że już najwyższy czas marzeniom dać spełnić się!”.

Tymczasem nam pozostaje życzyć Paulinie dalszych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do spełniania swoich marzeń. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować Twoją osobę bliżej naszym czytelnikom! Polecamy Wam śledzić osobę Pauliny, z pewnością jeszcze nie raz urzeknie Was swoim pięknym głosem! Zapraszamy Was na jej oficjalny kanał na YouTube oraz oficjalny profil na Instagramie. Wokalistka zapowiada, że w najbliższym czasie zamierza przygotować nowe nagrania, więc będzie się działo! 🙂 Trzymamy kciuki za dalszy rozwój artystyczny! Wszystkiego najlepszego! Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna.