WASZA SCENA MUZYCZNA

ANGEE - Dość - Premiera!

Piosenka „DOŚĆ” powstała dzięki młodej i zdolnej producentce muzycznej Natalii Wojciechowskiej, z którą Angee nawiązała współpracę około pół roku temu. Stworzyły razem dotychczas takie piosenki  jak „Dusza” i „Kłamstwa” o których pisaliśmy już na naszym portalu oraz premierową piosenkę „Dość”. Obydwie dziewczyny działają pod wydawnictwem muzycznym Trax Music u Dariusza Wojciechowskiego

Angelika Gawin (Angee) lubi zaskakiwać i tym razem pokazała zupełnie nową artystyczną odsłonę siebie. Jest to z pewnością bardzo ciekawy krok w kierunku muzycznym, o czym niebawem napiszemy więcej w naszej recenzji na portalu. Tymczasem nie mówimy „dość”! 🙂 …za to opowiemy Wam nieco więcej o najnowszej, jeszcze świeżutkiej piosence utalentowanej wokalistki!

Wciągająca muzyczna opowieść!

Najnowszy utwór mówi o bohaterce, która przeżywa wewnętrzną walkę z samą sobą. Nie potrafi przełamać wewnętrznej bariery, tym samym nie wiedząc, jak ma skończyć z nieodwzajemnionym uczuciem. Myli się na każdym kroku, mimo tego dalej próbuje zwalczyć w sobie miłość do mężczyzny. Jest w nim tak ślepo zakochana, że nieustannie pojawia się on w jej myślach, a ona nie potrafi przez to zająć się najprostszą czynnością bez ciągłych rozmyślań o ukochanym. Bohaterka została wielokrotnie zraniona przez chłopaka z utworu. Dziewczyna wciąż próbuje wytłumaczyć sobie, że te emocje ją wykańczają, wreszcie chce uporządkować sobie te wspomnienia i na zawsze zapomnieć.
 
Historia jak w kalejdoskopie, powtarza się od lat. Utwór stworzony jest jako ballada. Charakteryzuje go nastrojowość, emocjonalność, trafia w głąb duszy, nawołując do refleksji i przemyśleń. Należy też zwrócić uwagę na klip video dołączony do utworu ballady, który cechuje się połączeniem realizmu z fantastyką. Tworzy nastrój tajemniczy oraz groźny. 

Zapraszamy Was do świata Angee!

Serdecznie zachęcamy wszystkich do posłuchania utworu „Dość” na kanale YouTube Angeliki.
 
Aby nie ominęły Was nowości, koniecznie śledźcie także Instagram Angee oraz  oficjalny Fanpage Artystki.
 
Najnowszy singiel „Dość” będzie dostępny także w największych serwisach na profilu wokalistki: Spotify, TIDAL, Deezer oraz Apple Music
 
Wkrótce na portalu recenzja, gdzie dokładniej „przeczytamy” piosenkę i opowiemy o naszych odczuciach! 🙂