WASZA SCENA MUZYCZNA

Natalia Kapturowska

Natalia Kapturowska ma 21 lat i mieszka w Warszawie. Na co dzień uczęszcza na studia dzienne, a w wolnym czasie poświęca się muzyce. Jej przygoda ze śpiewem zaczęła się dość niedawno i nietypowo. Przez wiele lat śpiewała i grała na pianinie sama dla siebie, ponieważ zawsze bardzo bała się opinii innych. Nikt nie wiedział o tym, że jest to jej „ukryte” hobby. W 2019 roku młoda wokalistka zdecydowała się zmierzyć ze swoim największym strachem – śpiewaniem przed publicznością. To był bardzo ważny moment jej w życiu, a przełamanie barier i zdobycie nowych doświadczeń związanych ze śpiewaniem, uświadomiło jej, że to właśnie chce robić w życiu – występować! Ta droga zaprowadziła ją aż do nas, w miejsce w którym „scena” jest właśnie dla takich talentów jak Ty – Natalio. Poznajcie, wesołą, pełną energii wokalistkę, o której z pewnością jeszcze usłyszycie! 

Odważna i utalentowana!

Mało kto odważyłby się na taki krok. Otóż Natalia szybko „rzuciła się na głęboką wodę”, bo dość spontanicznie – bez żadnego doświadczenia i bez żadnej nauki śpiewu – poszła na casting do programu „The Voice of Poland”. Udało jej się przejść precastingi i jak przyznaje w rozmowie z nami: „Właściwie wtedy podjęłam decyzje, żeby zacząć zajmować się muzyką na poważnie”. Występ na przesłuchaniach w ciemno był jej pierwszym publicznym wystąpieniem, na którym towarzyszył jej ogromny stres. Natalia w następujących słowach wraca do tych chwil: „Na szczęście udało mi się przejść dalej i dołączyć do drużyny Kamila Bednarka, gdzie poznałam wielu fantastycznych ludzi, z którymi łączyła mnie pasja do muzyki”. Po programie utalentowana wokalistka miała wiele okazji, by występować przed publicznością i z każdym występem miała coraz mniej stresu, a więcej frajdy. Jak przyznaje: „Dziś jestem pewna, że przyszłość chce związać z muzyką, dlatego teraz dużo czasu poświęcam na treningi wokalne czy pisanie własnych utworów. Mam nadzieje, że już niedługo będę mogła pokazać wszystko, nad czym pracuję!”. Nie możemy się doczekać! 🙂 
 

Spontaniczność artystyczna!

Nie od dziś wiadomo, że spontaniczność to dobry doradca w życiu artysty. Często wiele rzeczy dzieje się szybko, nie na wszystko mamy wpływ i znalezienie się we właściwym miejscu i właściwym czasie ma ogromne znaczenie dla losów wokalisty. Natalia dostała szansę od programu The Voice of Poland i spotkała na swojej drodze bratnią duszę – jej trenera – Kamila Bednarka, który w nią uwierzył i dał „powera” do dalszej pracy. Takie wydarzenie często ma wpływ na decyzje o tym, co dalej robić w życiu. Natalia zrozumiała, że śpiew jest jej pisany, tak dotarła na Waszą Scenę Muzyczną, portal muzyczny, którego misją jest wyróżnianie właśnie takich talentów wokalnych.

Wysoki poziom konkursu i 4 miejsce Natalii!

Natalia to laureatka naszego konkursu wokalnego (4 miejsce). Słuchając jej występów, nagrań, mamy wrażenie, że zwyczajnie to lubi, że muzyka z niej „wypływa”. Ta pozytywna energia i jednocześnie delikatność głosu została przez nas wyjątkowo doceniona. Do konkursu Natalia zgłosiła cover piosenki „Bishop Briggs – River”. Posłuchajcie tego wykonania, ono samo się broni! Piękny głos, lekkość śpiewania i te smaczki wokalne w dalszej części trwania utworu, które postawiły tak zwaną „kropkę nad i”, by stwierdzić, że jesteśmy na TAK! 🙂 Ogromne gratulacje! 

Przyszłość przed Tobą!

Kamil Bednarek też zaczynał od śpiewania w programach telewizyjnych swoją wielką karierę. Pamiętam, gdy w 2010 roku występowałem z nim na jednej scenie na mazurskim festiwalu, gdzie jego aktualny zespół o nazwie Star Guard Muffin zrobił takie show na scenie, że następnego dnia podczas hotelowego śniadania, wszyscy o tym rozmawiali. Często właśnie takie chwile, w których wiesz, że dokonałaś czegoś wyjątkowego, bo ktoś inny w Ciebie uwierzył – są na wagę złota. Wierzymy, że artyści, którzy tego doświadczyli, przekazują tę energię dalej. Widać to po Tobie Natalio, masz w sobie tę moc, która wierzymy, poprowadzi Cię do kolejnych sukcesów! Życzę Ci tego z całego serca! Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna

Zapraszamy Was na oficjalne social media Natalki!

Natalka to przyszłość wokalna na polskich scenach i nie tylko. Nie mamy wątpliwości, że jej dalszy rozwój wokalny doprowadzi do wielkich rzeczy. Zapraszamy Was na jej oficjalny kanał YouTube, Instagram oraz Fanpage.