WASZA SCENA MUZYCZNA

Magdalena Tyrała - Głos Marca 2021!

„Dziękuję bardzo za wyróżnienie i wszystkie oddane na mnie głosy” – to pierwsze słowa, które kieruje do Was zwyciężczyni plebiscytu na „Głos Miesiąca” portalu Wasza Scena Muzyczna. Co miesiąc z wszystkich uczestników, których prezentujemy w serii Young Polish Singers na naszym kanale YouTube publiczność wybiera, kto otrzyma ten tytuł. W marcu największą ilość głosów zdobyła Magdalena Tyrała

Magda ma 26 lat i jak sama przyznaje: „kocha śpiewać, odkąd zaczęła mówić”. Pierwsze jej występy oraz amatorskie nagrania zaczęły się w Szkole Podstawowej. Wtedy też zaczęła pisać wiersze. Od zawsze śpiewała amatorsko oraz sama uczyła się gry na keyboardzie, a od niedawna na wymarzonym pianinie. 

Życie prywatne vs bycie wokalistką.

Magda ogromne wsparcie otrzymuje od swojego męża. Opowiada o tym bliżej w rozmowie z nami: „W liceum poznałam swojego męża, jesteśmy ze sobą 8 lat, w tym 4 lata po ślubie. Nigdy mnie nie zawiódł. Jest moim najlepszym przyjacielem i bratnią duszą oraz największym wsparciem w moich działaniach. Wspólnie muzykujemy i właśnie podczas prób się poznaliśmy”. To piękne, tym bardziej że życie artysty wymaga sprostaniu wielu wyzwaniom, dlatego warto mieć wokół siebie kogoś, kto zawsze Cię wspiera! Brawa dla męża! 🙂 

W liceum Magda została wolontariuszką hospicjum. Wspomina ten czas następująco: „To było dla mnie duże przeżycie i cenna nauka pokory oraz cieszenia się w życiu nawet z najmniejszych rzeczy. Występowałam na apelach, koncertach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Koncercie Świątecznym i Pokazie Młodych Talentów dla wolontariuszy Fundacji Błękitny Promyk Nadziei”. 

Magdalena ukończyła studia pielęgniarskie i rozpoczęła pracę na Endoskopii w Szpitalu w Kielcach. Asystując lekarzom, Magda nauczyła się dużej dyscypliny, oraz pracy pod presją czasu. Obecnie jest mamą dwójki kochanych maluchów. Jak wyznaje w rozmowie z nami: „Każdego dnia stawiam czoła nowym wyzwaniom, z dumą podziwiając rozwój i nowe umiejętności 2-letniej Zosi i blisko 5-miesięcznego Leona. W moim życiu muzyka towarzyszy mi przez wszystkie te lata, dając mi poczucie spełnienia i ogromną radość”. 

Iść za głosem serca!

W 2020 roku powstał kanał na YouTube, gdzie Magda zaczęła wrzucać swoje pierwsze covery wokalne oraz instrumentalne na pianinie. „Wielką radość sprawia mi śpiewanie dla ludzi. Dzielenie się z innymi swoją największą pasją to cząstka siebie, którą można dać innym. Nawet jeśli wywoła uśmiech jednej osoby, jest warto! Dzięki śpiewaniu odnajduje siebie, przeżywam swoje rozterki, cięższy nastrój, czy wielką radość. To sposób na wyrażanie siebie i realizowanie. Miłość do muzyki sprawia, że niejednokrotnie praca nad coverem czy jego montażem trwa do późna, pomimo tego, że każda noc to podwójne pobudki do dwójki dzieci, co bywa często prawdziwym wyzwaniem. Z racji tego, że jestem samoukiem, jestem świadoma błędów i chcę doskonalić się w tym co robię oraz opanować technikę wokalną. Miłość do muzyki sprawia, że bez niej czułabym się bardzo niespełniona i nieszczęśliwa. Każdy ma tylko jedno życie i należy je w pełni wykorzystać, realizować swoje plany i marzenia, aby nigdy nie żałować, że nie zrobiliśmy wszystkiego, by się spełniać. Chce to robić dla siebie, jak i dla własnych dzieci, aby dorastając, uczyły się iść za głosem serca, spełniać się, realizować i robić to co będą kochać”. 

Subkrybujcie kanał Magdy!

Serdecznie zapraszamy do subskrypcji kanału Magdy na Youtube, gdzie wkrótce będą pojawiać się nowości! Koniecznie zajrzyjcie także na jej Instagram. Młoda artystka wiąże swoją przyszłość z muzyką i wkłada całe serce w to, aby podnieść swój poziom i być coraz lepsza. Każdy z widzów to prawdziwa radość i wielka motywacja do działania dla Magdy, więc nie zwlekajcie i już teraz sprawdźcie jej kanał! Nam nie pozostaje nic więcej, niż pogratulować pasji do śpiewania i dalszego rozwoju wokalnego i pianistycznego! 🙂 Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna.