WASZA SCENA MUZYCZNA

#4 Castingi - Dołącz do dziewczęcej grupy gwiazd muzyki POP!

Canyon Entertainment Group szuka wokalistek do Girl Pow-R, dziewczęcej grupy gwiazd popu. Za projekt odpowiada Jovan Jovanov – macedońsko-kanadyjski producent muzyczny i autor tekstów piosenek pop, R&B, house i hip-hop. Obecnie mieszkający w Toronto w Ontario producent współpracuje z kanadyjskimi artystami, takimi jak Alx Veliz, NorthSideBenji, Liron i wieloma innymi.

Girl Pow-R była nominowana do JUNOs, w 2020 roku za swój debiutancki album! Tym razem produkcja szuka talentów wokalnych na całym świecie. Twórz historię i bądź częścią Girl Pow-R – pierwszej w historii grupy młodych ludzi, która została nominowana do nagrody JUNO w kategorii Dzieci za Album Roku.

Girl Pow-R to grupa wieloetniczna, wielokulturowa. Zespół zagrał ponad 200 koncertów w ciągu pierwszych 3 lat istnienia, a swoją pierwszą trasę po Stanach Zjednoczonych odbył latem 2019 (między innymi w Nowy Yorku, Waszyngtonie, Filadelfi czy Bostonie dla widowni liczącej od 500 do 1000 fanów). Podczas COVID Girl Pow-R występał online.

Firma poszukuje wokalistek w wieku 9-17 lat. Ma zaplanowane pokazy online co dwa miesiące w 2021 r oraz pokazy na żywo, gdy tylko będzie to bezpieczne.

Dzięki Girl Pow-R możesz także nauczyć się pisać muzykę, stać się silną osobowością na scenie, grać na instrumencie w zespole i o wiele więcej. 

Kontakt do organizatora.

Oto kontakt do organizatora: info@girl-pow-r.com

Można również skontaktować się przez formularz kontaktowy tutaj LINK. 

Strona internetowa Girl Pow-R.