WASZA SCENA MUZYCZNA

Ludzie z branży, którym warto wysłać swoją muzykę - część 1.

Nie od dziś wiadomo, że swoją muzyką trzeba się dzielić. Jeśli odsłucha ją ktoś doświadczony, ważny, ktoś z pasją istnieje większa szansa, że zostaniesz dostrzeżony/a, czy polecony/a do danego projektu. To bardzo ważne, by budować pozytywny PR, poznawać nowych artystów i kierować swoją muzykę we właściwe ręce. Często pomoc w zaistnieniu jest powodem światowej kariery wielu artystów. Sprawdź kilka kontaktów do muzyków, które dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Jack Jones

Urodzony w Hollywood w Kalifornii artysta, którego lista hitów obejmuje kilkadziesiąt lat. Oprócz przebojów między innymi „The Impossible Dream”, nagrał także do kultowego motywu telewizyjnego z lat 80′ „The Love Boat ”. 82 letni muzyk ma ponad 60 albumów na swoim koncie.  Jones jest teraz tak samo ważny jak zawsze. Dowodem na to jest jego niedługo wydany album, wyprodukowany przez Toma Scotta, zatytułowany Every Other Day I Get the Blues (Calvary Records). W środowisku muzycznym wiele gwiazd konsultuje swoją twórczość i wysyła ją do artysty, jest to jedna z wielu opinii, która jest dla wielu bezcenna, 

Kontakt do menadżera Jacka tutaj jim@thepressoffice.com
Strona internetowa

Bernard Fowler

Możesz nie od razu rozpoznać jego nazwisko, ale jeśli słyszałeś album The Rolling Stones w ciągu ostatnich 30 lat lub widziałeś ich na koncercie na żywo, zaszczycił cię głos i obecność Bernarda Fowlera. Oprócz Stonsów,  Fowler wspiera lub wspierał wokalnie takich artystów jak: Herbie Hancock, Material, Sly & Robbie, Yoko Ono, Duran Duran, Public Image Ltd., Philip Glass i wielu innych. Jego niedawno wydany solowy album to zbiór interpretacji utworów The Rolling Stones zatytułowanych Inside Out (Rhyme and Reason). Muzyk ten jest otwarty na współpracę, zaproszenia na seminaria i nie tylko. 

Kontakt do menadżera Bernarda tutaj: jill@rhyme-reason.com
Strona internetowa

Alexandra Savior

Piosenkarka i autorka tekstów Alexandra Savior pochodzi z Portland w stanie Oregon i zadebiutowała w 2017 roku nakładem Columbia
Records albumem Belladonna of Sadness . Jej hipnotyzujące brzmienie i rozmarzone piosenki położyły podwaliny pod niepowtarzalny dźwięk zmieszany z melancholią i osobistą refleksją. Jej drugie wydanie, The Archer (dla wytwórni 30th Century Records Danger Mouse) jest niesamowitym i nieco surrealistycznym doświadczenie muzycznym. To artystka wyjątkowa, która współpracuje z wieloma artystami, jest opiniotwórczą i niesamowitą artystką. 

Kontakt do menadżerki Alexandry tutaj: leigh@bighassle.com
Strona internetowa

Schuylar Croom

Schuylar Croom jest wokalistą współczesnej hard rockowego zespołu He is Legend. Kwartet z Północnej Karoliny nieustannie buduje swoją markę, konsekwentnie dostarczając energetyczne koncerty, pomysłowe aranżacje swoich piosenek. Ich szósty album wydany przez Spinefarm Records to White Bat z 2019 roku. Grupa współpracuje z wieloma producentami. 

Kontakt: Menadżer:
freeman@freemanpromotions.com
Strona internetowa: heislegendnc.com

Allen Stone

Energia, którą czerpiesz z występu Allena Stone’a, jest zaraźliwa i przesiąknięta dużą dawką klasycznego R&B, jazzu, funku i soulu. Ten porywający piosenkarz i autor tekstów wydał cztery albumy, z których najnowszy to Building Balance (ATO Records). Poza zdobywającymi szczyty list przebojów i wyprzedanymi koncertami, Stone w ostatnich latach miał kilka niezapomnianych występów w telewizji między innymi w Jimmy Kimmel Live czy Daryl Hall’s Live from Daryl’s House. 

To kolejna wpływowa postać w branży, z którą chcą współpracować najbardziej utalentowani artyści na świecie. 

Kontakt do menadżera: Kontakt: jpage@shorefire.com
Strona internetowa.