WASZA SCENA MUZYCZNA

Darmowe i płatne podkłady dla wokalistów! Część 2.

Kolejna część o tym, gdzie szukać podkładów do piosenek. Z miejsc tych, możecie zamawiać utwory, których szukacie, z możliwością przygotowania aranży na zamówienie. Czasami okazuje się, że można znaleźć ciekawe aranże i mniej spotykane piosenki, do których potrzebujecie mieć podkład na występ czy do studia nagrań. Zapraszamy! 🙂 

A1 TRACKS

Na stronie znajdziecie aranże i podkłady do różnych utworów, wszystko podzielone na kategorie, jak np. piosenki dla kobiet, piosenki dla mężczyzn, czy piosenki z lat 60′. Ich strona internetowa tutaj. 

dotdismus

Na tej stronie znajdziesz szeroką gamę profesjonalnie nagranych podkładów do karaoke dla teatrów muzycznych, filmowych, dziecięcych czy aranże znane z Disney’a. Możesz zamówić gotowe płyty z aranżami z muzyką z Broadway’u, piosenkami dla dzieci i nie tylko! Link do ich strony tutaj. 

London Arrangements

London Arrangements specjalizuje się w produkcji profesjonalnych podkładów muzycznych, od estradowych i ekranowych, przez swing i jazz, po gatunki klasyczne i muzykę popularną. Cena za jeden podkład oscyluje w okolicy 10 funtów. Tutaj link do ich strony. 

Sunfly Karaoke

Z ich strony pobierzesz utwory we wszystkich formatach, w tym podkłady w formacie MP3, MP4. Zamówisz u nich także DVD / CD z podkładami, mikrofony i sprzęt do karaoke. Ceny zaczynają się już od 2 funtów za podkład. Tutaj adres ich strony. 

Mr Entertainer Karaoke

Mr Entertainer Karaoke, główna kolekcja karaoke w Wielkiej Brytanii, ich utwory karaoke są powszechnie uważane za jedne z najlepszych i najbardziej szanowanych na świecie. Mają dużą i aktualną kolekcję, która obejmuje każdy gatunek muzyczny, w tym wszystkie najnowsze hity z brytyjskich i amerykańskich list przebojów. Tutaj ich strona. 

Sing To The World

Wysokiej jakości muzyka karaoke. Mają wszystkie klasyki i jedne z najlepszych nowych podkładów, z ogromnym katalogiem piosenek, który stale się powiększa. Łatwe do pobrania profesjonalne ścieżki dla piosenkarzy i domowych imprez karaoke. Wszystkie utwory karaoke na ich stronie kosztują 2 funty za jeden utwór. Tutaj ich strona. 

Zoom Entertainment

Bardzo ciekawy portal, który oferuje podkłady już od 1.50 funta, czyli około 8 zł. Możliwość zamówienia pakietu 15 utworów za 15 funtów. Wszystko podzielone na osobne kategorie, także na muzykę z konkretnych krajów. Tutaj ich strona.