WASZA SCENA MUZYCZNA

Japanese Breakfast - Jubilee - PREMIERA

Michelle Zauner z Japanese Breakfast od momentu, w którym zaczęła pisać swój nowy album, wiedziała, że chce go nazwać Jubilee. W końcu jubileusz to celebracja upływu czasu – święto, które ma przynieść nadzieję na nową erę w olśniewającym technicolorze. Dwa pierwsze krążki Zauner zdobyły uznanie za sposób, w jaki zmagały się z cierpieniem. „Psychopomp” został napisany, gdy jej matka przechodziła leczenie raka, a „Soft Sounds From Another Planet” został zainspirowany żalem po jej odejściu. Teraz, na początku nowej dekady, Japanese Breakfast jest gotowa walczyć o szczęście, które jest rzadkim zasobem w naszym pozornie rozpadającym się świecie.

KOLOROWY WINYL zamówicie TUTAJ! 🙂 

Na "Jubilee" Michelle Zauner stawia na ambicję, a wraz z nią swoje najśmielsze jak dotąd pomysły i piosenki.

Zainspirowana  albumem  Bjork „Homogenic”, Zauner dostarcza wzniosłych tematów – wielkich idei, wielkich tekstur, kolorów, dźwięków i uczuć. W czasach, gdy praktycznie wszystko wydaje się ekstremalne, „Jubilee” stawia na maksymalną radość i wyobraźnię. To, według słów Michelle Zauner, „płyta o walce o uczucia. Chciałam ponownie doświadczyć czystej, niezmąconej radości tworzenia… Piosenki są o przywoływaniu optymizmu młodości i zastosowaniu go w dorosłym życiu. Są o dokonywaniu trudnych wyborów, zwalczaniu haniebnych impulsów i dotrzymywaniu zobowiązań, konfrontacji z nieustanną walką, jaką toczymy sami ze sobą, by być lepszymi ludźmi”.

W całym Jubilee, Zauner wlewa swoje własne życie do uniwersum każdej piosenki, aby opowiedzieć prawdziwe historie i pozwalając tym uniwersom z kolei wypełnić szczegóły. Radość, zmiana, ewolucja – te rzeczy wymagają prawdziwego czasu i prawdziwego wysiłku. A Japanese Breakfast jest tu po to.

KOLOROWY WINYL zamówicie TUTAJ! 🙂