WASZA SCENA MUZYCZNA

Kojaque - Town's Dead - PREMIERA

Kojaque jest częścią nowej fali irlandzkich artystów, którzy zalewają świat ostrą i wyrafinowaną literaturą, filmem i muzyką – pomysłami i pracami, które wyłoniły się z rewolucji społecznej przypieczętowanej późnym kapitalizmem. Witamy w tym stanie umysłu, w którym droga mniej uczęszczana jest jedyną, którą warto podążać.

„Town’s Dead” to wybuchowa i ekspansywna podróż, dokumentująca burzliwy trójkąt miłosny, który rozwija się w noc sylwestrową w miejscu, gdzie gentryfikacja stanowi takie samo zagrożenie jak przemoc ulicznych dilerów. Ogromny zakres i skala albumu pokazuje artystę, który nie jest przywiązany do założeń dotyczących konkretnego głosu czy gatunku, a zamiast tego eksploruje radykalne muzyczne terytorium.
Mroczne zakamarki parków, sypialni, klubów, ulic i psychiki są wykopywane, a na gruzach leży artysta, który odmawia konformizmu, nie boi się słabości, które są ujawniane, gdy głos brzmi prawdziwie, ponieważ nie ma sensu być kimś innym. Poprzez zerwane więzi i załamania, „Town’s Dead” balansuje na krawędzi, wylewając się z umysłu pojedynczego artysty na ulice zaludnione przez złamane serca i rusztowania zepsutego systemu. To jest syrena, przemierzająca naćpany szum izolacji, bicz skomplikowanych związków, frustracje i euforię miłości, przyziemność monotonii i nadzieję, która wciąż może wyłonić się z wypalonego piękna tego wszystkiego.

NAJTANIEJ ALBUM ZAMÓWICIE TUTAJ! 🙂